Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Дани дава вид на доста странен тип, така че не се учудвам и да е скрито нещо по-лично в празнуването на головете. Изглежда ми като човек на настроенията. Не можеш да разбереш емоциите по гримасите му.

 

Не знам дали забелязахте, но след второто му попадение срещу Борнемут, Айб го прикани заедно да направят въпросния танц, но Стъридж само се усмихна и в крайна сметка се отказа.

 

Не, че ми липсват много неговите циркаджийски танци, де. В това отношенеи съм доста консервативен. Шиърър, например празнуваше головете си изключително простичко. С триумфално вдигната ръка във въздуха и обърнат поглед към феновете. Това ми се струва далеч по-ефектно и чисто футболно.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно съм съгласен относно радването след голове . Кълбета напред , назад, танци , костюми на спайдърмен .. не мерси .

 

За мен еталон в това отношение са Шиарър с едната си вдигната ръка и особено Кени Далглиш и Бил Шенкли . Точно като на снимката на аватара ми . Високо вдигнати ръце на шампион .

 

Иначе и радването на Клоп след головете ни ме радва де . Той има поне 150 различни начина с които да изрази емоцията си :D

Link to comment
Сподели другаде

Мен тва warned, малко ме притеснява, ако е вярно разбира се

 

Това warned е сложено от Дейвид Мадък, когато е преразказал думите на Стъридж. В Екоу ги има цитирани. Казва, че иска да бъде всяка минута на терена и му е трудно, когато го оставят на пейката. И още, че ако каже, че до смъртта си ще е верен на Ливърпул, ще излъже.

 

Дано пък този престой на пейката да го амбицира още повече в реванша да доказва, че е бил неправилно пренебрегнат.

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж има пълното право да е сърдит и няма да се изненадам ако си тръгне на лято. Нямаме право да държим такъв играч резерва в големите мачове, а да го пускаме в състави подходящи за купата на лигата. Работата на Стъридж е да вкарва голове, а той го прави по-добре от всеки наш нападател в последните не знам колко години. Силно се надявам в Четвъртък да започне титуляр.

Link to comment
Сподели другаде

Струва ми се нагъл, неблагодарен и с къса памет относно този лек намек. Redordead бяхме 2013та, Redordead бяхме и като прибра няколко милиона, докато го лепихме като порцеланова ваза, ама май вече не сме, защото няколко месеца е в периферията. Не му прави чест/

Link to comment
Сподели другаде

Аз викам да не се сърди, а да си седне на задника и да измести Ориги от титулярното място. Айде, за този сезон, няма вече за кога, защото белгиецът е контузен, но за следващия сезон, ако Ориги продължи в същия дух, Данката ще влиза от пейката със сигурност. 0ne е прав. Като прибираше парите от вкъщи, носейки шапки, ланци и други цигании по дискотеките, бяхме #redordead #ynwa #liverpool, а сега не можел да обещае нищо. Само нека се замисли дали има отбор във Висшата лига, който би му давал подобни пари, за толкова игрово време.

Link to comment
Сподели другаде

Здрав Стъридж през цял сезон и на игрището означават над 20 гола в първенството, над 20 гола за централен нападател във ВЛ са достатъчни за титла, стига останалия продукт да е адекватен. Стъридж е достатъчно класен играч, за да води отбор към титлата, нали няма пак да идвате и да обяснявате как олигофрени като Вието, Солдадо и т.н. колко класи са над Стъридж? Тоя сезон за 13 мача Стъридж има 8 гола, а за общо 22 има 11 гола, а примерно Бентеке за 26 има 8, въпреки че Стъридж не е в оптимална форма показателите са му повече от добри, за пореден път. Работата на Стъридж е да вкарва голове, а той го прави, всичко останало е ала-бала.

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж има само един сезон през кариерата си с над 20 гола.Всъщност само веднъж е минавал 15 гола във всички турнири в рамките на сезон.Определено не може да се разчита на него заради контузиите му.Вече Ливърпул два сезона се опари от това и ще е глупаво за трети подред сезон да се направи тази грешка.

Link to comment
Сподели другаде

Здрав Стъридж през цял сезон и на игрището означават над 20 гола в първенството, над 20 гола за централен нападател във ВЛ са достатъчни за титла, стига останалия продукт да е адекватен. Стъридж е достатъчно класен играч, за да води отбор към титлата, нали няма пак да идвате и да обяснявате как олигофрени като Вието, Солдадо и т.н. колко класи са над Стъридж? Тоя сезон за 13 мача Стъридж има 8 гола, а за общо 22 има 11 гола, а примерно Бентеке за 26 има 8, въпреки че Стъридж не е в оптимална форма показателите са му повече от добри, за пореден път. Работата на Стъридж е да вкарва голове, а той го прави, всичко останало е ала-бала.

Не че нещо, ама Стъридж цял сезон здрав и Стъридж водил отбор до титлата в момента е само научна фантастика или твоя сейв на Фифата. Днеска шото пак поведе малките...то затова Суарез играе в Барселона, а нашия Дани мрънка по вестниците, когато не е в ложите да ни гледа, което си е статистически над 50% от времето при нас. Не стига, че Клоп прави баси магиите да му оправи фитнеса, па че и чупки правим. Иначе си прав с подходящия остатъчен материал и Бентеке и кюфтето Марк Видука ше ти вкарат 20+ гола. Това поне вече не е фантастика, а се е случвало.

Link to comment
Сподели другаде

Не, че нещо ма сега и Видука ли е повече играч от Стъридж? Говорим за случая здрав Стъридж, а нали идва ново фитнес гуру, което дава надежди. Фактите са много прости и те сочат, че Стъридж е нападателя вкарал най-бързо 50 гола в историята на Ливърпул, а това не е случайност, а когато цифрите са толкова красноречиви не е хубаво да се пишат тъпни, че е леко смешно. Ти сериозно ли за вчерашното представяне в Стъридж се огледа? Не е истина как могат да се въртят нещата когато се набележи някой за черен.

Дайте вица сега за Вието и Солдадо и там още някви атрофирали парапитеци и да е още по-завършена картинката.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж е нападателя вкарал най-бързо 50 гола в историята на Ливърпул,

Всъщност четвърти в следвоенната история - Стъбис в 77 мача, Хънт в 79, Торес в 84, Стъридж в 87 мача.

Може би беше най-бързо спрямо играни минути, но не намерих онази статистика. Но пък Торес например биеше дузпи, а Стъридж не бие.

 

Така или иначе, факт е, че засега при здрави Ориги и Стъридж, белгиецът е първи избор на Клоп. Разбира се, че е най-добре Клоп да успее да интегрира здрав Стъридж към своя стил на игра, а не да го продава, защото такива голмайстори се намират трудно. Клоп си дава сметка за това.

От друга страна какво лошо има Клоп да създаде конкуренция между Стъридж и Ориги. Белгийчето току що навърши 21 и показва, че също има много хляб в него.

 

Стъридж със сигурност ще започне срещу Виляреал и това може да се окаже важен мач в кариерата му. Нека им вкара 2 гола, нека ги отстраним и после и позицията му в отбора ще стане друга, и пазарната му цена също.

Link to comment
Сподели другаде

По принцип се броят на пръстите на едната ръка нападатели от типа на Стъридж които да поведат отбора в мач като вчерашния...даже в момента не знам дали мога да се сетя за 5 такива които без халфова линия отзад да вкарат 2-3 гола и да измъкнат отбора..Дани си е нападател консуматор не може да излъже 3ма и да вкара

Link to comment
Сподели другаде

Не, че нещо ма сега и Видука ли е повече играч от Стъридж? Говорим за случая здрав Стъридж, а нали идва ново фитнес гуру, което дава надежди. Фактите са много прости и те сочат, че Стъридж е нападателя вкарал най-бързо 50 гола в историята на Ливърпул, а това не е случайност, а когато цифрите са толкова красноречиви не е хубаво да се пишат тъпни, че е леко смешно. Ти сериозно ли за вчерашното представяне в Стъридж се огледа? Не е истина как могат да се въртят нещата когато се набележи някой за черен.

Дайте вица сега за Вието и Солдадо и там още някви атрофирали парапитеци и да е още по-завършена картинката.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Изобщо не съм го нарочил, напротив той сам се дъни. Просто казвам, че това, което твърдиш в момента е само хипотеза, защото Стъридж досега не е бил здрав цял сезон. Така че тия мантри дето ги развяваш предстои тепърва да видим дали ше се случат. Разбира се, ако Стъридж не го продадат лятото, защото мачове като вчерашния са точно ,за да покажат някаква реакция от страна на Дани. Реакция - след като не игра в четвъртък, а после мрънка по медиите. Реакция - да се опита поне да поведе отбора, в който имаше сума ти новобранци, а се издъниха главно "батковците". Защото на футболистите се плаща не да се правят на анализатори, а да си вършат работата на терена. А и явно не съм само аз критичния щото вчера по ББС MOTD го разчекнаха Стъридж, ма кво ли разбират те хората, нали е важно, че ти си казал, че е супер класен и ще вкара 100 гола. За това пък че ми цитираш някаква класация и слагаш Стъридж пред Даглиш, Ръш, Роби, Суарез, Оуен, че и Торес мога да се смея до края на годината. Шото бая трее да поиграе Дани да ги стигне тия момчета. И да, искам при нас да играят млади и перспективни играчи като Вието. Защо, ами защото и Ориги е точно такъв и сложи цупливия Стъридж и Бентеке на пейката. Това ми е последното мнение по темата, виждам, че е излишно е да се спори. Мислех да го няма, ама мн обичам някой да хвърля боб и да ми иронизира мненията.

 

Да се цупи може някой като Меси, Роналдо, Левнадовски или Ибрахимович. Стъридж първо трее си скъса гъза от тичане и вкарване за клуба, затова че цял век го търпят с "болежките " му. Иначе чакаме 100те гола догодина. Още 4 чакам в четвъртък, макар че с отигравания като вчера не знам дали изобщо ше играе.

Link to comment
Сподели другаде

Кала, не мисля, че някой спори относно чисто спортно-техническите качества на Данката, а по-скоро за цялостния му принос към отбора. Може съотношението минути/голове да му е най-добро, ама погледнато от друга страна, му трябваха 4 години да ги отбележи тия 50 гола. Друг може да не вкарва на всеки 80 минути примерно, ама 50 парцала да ги забие за 2 сезона. Аз поне така разбирам спора.

 

Не искам да се продава Стъридж лятото, нека да направи един пълен сезон и подготовка с Клоп и тогава да се мисли.

Link to comment
Сподели другаде

Нищо чудно след завръщането на Ингс, Стъридж да се окаже не 2-ри, а 3-и избор в атаката! Но сезона е дълъг и само от него зависи да си използва шансовете и да се извоюва титулярното място, както го направи Ориги. Мисля че даже и на пейката имаме нужда от играч като Данката и трябва да остане поне за следващия сезон в отбора.По скоро като се отървем от Бентеке, трябва да вземе нов млад нападател, без това да включва продаването на Стъридж. И така ще имаме Ориги, Ингс, Стъридж и новия нападател, като прибавим към тях и Фирмино, който може да играе ролята на фалшива 9-ка при нужда и ще е достатъчно за дългия сезон, който ще ни чака от есента, особено ако играем и в евротурнирите.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...