Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Щом почнахме да говорим повече за самите качества на Стърдж,а не за контузии,това показва,че се е застоял здрав доста време,пу пу :) Та Дани би бил твърд титуляр при 99 от 100 треньора,но в последно време все повече си мисля,че Клоп е стотният.

От дъното на душата си си моля да греша.Има си ги качествата,не се крие,има важни голове-факт.

Не казвам,че не иска да побеждава,но начинът му на игра е някак си такъв,че да изпитва удоволстие от играта и да забавлява.Когато е в групата за мач,почвам да гледам стартовия състав от нападението и търся първо неговото име.Онези две шапки в офиса на Клоп ми дават лъч надежда...

Link to comment
Сподели другаде

Явно не си ме разбрал правилно - аз съм последния човек, който ще е против конкуренцията, даже си мечтая на всеки един пост да имаме поне по двама от класата на Стъридж, едва ли някой ще се разсърди. Също и така за Ориги съм му един от най-големите фенове още от начало и много му се радвам, защото има адски много потенциал. Единствено просто акцентирам върху глупавия навик за 3 дни да се забравя кой кой е и да се набира вълна от храна по нечий адрес, само за да я има, защото това си е традиция в тоя форум.

 

П.П. И за 50-те гола имах предвид във всички турнири, не само във ВЛ, там ако не бъркам, а мисля, че не бъркам Дани е първенец!

 

Podlecii, Стъридж вече има един сезон с 25 гола във ВЛ + не малко асистенции, те броят ли се към официалните му данни, или не?

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът е там , че Стъридж с начина си на игра няма да допадне на Клоп и това е видно . За Клопо не е достатъчно просто да умееш да реализираш . Работа в защита , повече колективизъм и по малко радване за ' себе си ' , Ориги ги дава тези неща , Дани Ингс също ще ги даде в това съм убеден на 100 про .

 

Стъридж , ако не върши това което Клоп изисква от него , то няма как да иска да е постоянен титуляр . Да, той е футболист който от нищото може да вкара гол . Чисто футболните му качества никой не ги коментира .

 

Клоп не е глупав , той вижда с какво разполага всеки от футболистите ни . На тези футболисти им дава задачки и всеки трябва да ги върши . Наистина първата задачата на всеки нападател е да бележи голове , но в момента имаме мениджър който изисква много повече от това и съм сигурен , че ще е за доброто на отбора .

 

Дали ще е със Стъридж или без него си зависи изцяло от англичанина .

Link to comment
Сподели другаде

Ми според мен, всичките тия работи може да ги кажеш и за Коутиньо. Чисто футболни качества има много, но в защита е гола вода. Не се бори достатъчно. Онзи ден загуби топката в центъра и почна да се цупи, вместо да се опита да си я вземе обратно и ни вкараха втория гол. Всеки сезон изпада в дупки, когато не можеш да го видиш на терена. Направи 5-6 силни мача, последвани от поне толкова откровено слаби. И какво сега? Да разкараме Стъридж и Коутиньо ли?

Link to comment
Сподели другаде

Ми според мен, всичките тия работи може да ги кажеш и за Коутиньо. Чисто футболни качества има много, но в защита е гола вода. Не се бори достатъчно. Онзи ден загуби топката в центъра и почна да се цупи, вместо да се опита да си я вземе обратно и ни вкараха втория гол. Всеки сезон изпада в дупки, когато не можеш да го видиш на терена. Направи 5-6 силни мача, последвани от поне толкова откровено слаби. И какво сега? Да разкараме Стъридж и Коутиньо ли?

Разликата е,че Коу се старае,отделно е дали му се получава,според мен рядко успява в дефанзивен план да е полезен.Ама много рядко ще видиш Коу да седи и да зяпа мача отвътре,постоянно се движи,старае се поне.При Стъридж е доста забележима неговата пасивност когато противника изнася топката,на моменти прилича на демонстрация.

Иначе има известен резон в твоето мнение,съгласен съм.

Link to comment
Сподели другаде

Явно не си ме разбрал правилно - аз съм последния човек, който ще е против конкуренцията, даже си мечтая на всеки един пост да имаме поне по двама от класата на Стъридж, едва ли някой ще се разсърди. Също и така за Ориги съм му един от най-големите фенове още от начало и много му се радвам, защото има адски много потенциал. Единствено просто акцентирам върху глупавия навик за 3 дни да се забравя кой кой е и да се набира вълна от храна по нечий адрес, само за да я има, защото това си е традиция в тоя форум.

 

П.П. И за 50-те гола имах предвид във всички турнири, не само във ВЛ, там ако не бъркам, а мисля, че не бъркам Дани е първенец!

 

Podlecii, Стъридж вече има един сезон с 25 гола във ВЛ + не малко асистенции, те броят ли се към официалните му данни, или не?

 

21 гола има и да, броят се. Какво значи кой кой е? Ми да вкарва ве, затова взима 150 хилки. Да ги вкара пак и да ми запуши устата. А дано, ама.... И не да се прави на голема цуплива звезда. Талант бол, лигавщина още повече. ..Mа, той има 51 гола за цялата си кариера при нас ве човек. За 4 сезона. Суарез толкова прави на сезон.

 

И на кой да държим сметка за вчера - на 18-19 годишните пъпчиви момчета-дебютанти, на болния Котиньо или на голямата звезда Стъридж(+ разбира се Лукас, Шкъртел, Клайн и т.н.). МН ясно, че на Стъридж. А той иначе на мене не ми е никакъв, ама Клоп е очаквал някакви неща, а какво видя - видя пасове в тъч и смешни отигравания. Те са си за Стъридж. Аз ше съм пред телевизора и догодина, ама Стъридж къде ще е.....

 

Koлко гола вкара вчера Дани, когато трееше да поведе отбора, колко вкара на финала за лимонената купа? Аре да не обожествяваме някой само шото ни кефи.(това стана малко като оная Хендо мания - Хендо не играел и видиш ли затова не сме биели). Разликата между реализиран потенциал и световна класа е точно разликата между Стъридж и Суарез. А и когато ги няма Стиви и Луис да дърпат отбора точно тогава се вижда кой е лидер и кой не е.

Докато не си скъса гъза от тичане и вкарване ше си носи критиките. Шото 150 хилки на седмица не са малко, за цупльо с талант. Това с тичането и раздаването важи за всеки. Да не кажеш, че си имам любимци - като ме опровергае некой(Лалана примерно) се извинявам публично, има го във форума.

Link to comment
Сподели другаде

Разликата е,че Коу се старае,отделно е дали му се получава,според мен рядко успява в дефанзивен план да е полезен.Ама много рядко ще видиш Коу да седи и да зяпа мача отвътре,постоянно се движи,старае се поне.При Стъридж е доста забележима неговата пасивност когато противника изнася топката,на моменти прилича на демонстрация.

Иначе има известен резон в твоето мнение,съгласен съм.

 

Дори и да приемем, че се старае, щом не му се получава, значи пак не се вписва в разбиранията на Клоп, за това как трябва да играе отбора. Между другото Коу е показвал, че може да пресира и бъде агресивен, но го прави много рядко. Ако беше постоянен в това отношение, може би щеше да е световна звезда.

Link to comment
Сподели другаде

Дори и да приемем, че се старае, щом не му се получава, значи пак не се вписва в разбиранията на Клоп, за това как трябва да играе отбора. Между другото Коу е показвал, че може да пресира и бъде агресивен, но го прави много рядко. Ако беше постоянен в това отношение, може би щеше да е световна звезда.

Когато има желание се намира начин,ако нямаш,намираш оправдание.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Танца на Дани Стъридж версия1.0 :D

 

Надявам се тази вечер да го видим този танц няколко пъти... В краен случай ще съм доволна и на онази неподправена радост с щипка ярост която видяхме след гола му с/у Виляреал.

Link to comment
Сподели другаде

В Ливърпул Стъридж тренира по специална индивидуална програма от ТРИ Ш*БАНИ ГОДИНИ. Тия кавали в английския национален отбор така ли не я научиха??? Повече кяр ли имат, ако най-добрият им нападател седи контузен и пропусне европейското първенство? Колко прост трябва да си, не е истина................

Link to comment
Сподели другаде

Няма изобщо какво да ходи на това европейско. Ясно, че всеки играч иска да е част от националния си отбор, ама да не го строшат там и после да ни го върнат в бокса до Октомври примерно.

Link to comment
Сподели другаде

В Ливърпул Стъридж тренира по специална индивидуална програма от ТРИ Ш*БАНИ ГОДИНИ. Тия кавали в английския национален отбор така ли не я научиха??? Повече кяр ли имат, ако най-добрият им нападател седи контузен и пропусне европейското първенство? Колко прост трябва да си, не е истина................

 

Maлоумници са ве, човек. Затова ше потънат рано, рано пак. Всичките са олигофрени- от мениджър до лекари, физиотерапевти и т.н.

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж не е важен играч за Англия,така че дреме им.За тях дори Уелбек е по-важен.А пък,ако трябва по форма да ги избира,то Кейн е безспорния избор да играе това Евро.

Link to comment
Сподели другаде

Атаката предполагам ще се води от Кейн и Варди. И то пак - двама нападатели едновременно.... не знам. Данката със сигурност ще запише минути на европейското, но не мисля, че ще е титуляр.

Link to comment
Сподели другаде

Hodgson: "Daniel (Sturridge) has a calf strain. He wasn;t able to train yesterday or today. We will see tomorrow."

 

и вчерашната тренировка е пропуснал, дано не играе днес и ходжсън го отреже от крайния състав.

Link to comment
Сподели другаде

Няма как пропускане от европейско да влияе положително на който и да е футболист. Чат пат се изумявам.

Хем искате футболистите да имат характер и опит, хем било добре да пропуснат европейското. :suicide: Интересно ми е един Суарез /понеже го имате за бог/ ако му пожелават да не замине за световно за да се опази от контузия, как ли би се почувствал ....

Link to comment
Сподели другаде

Няма как пропускане от европейско да влияе положително на който и да е футболист. Чат пат се изумявам.

Хем искате футболистите да имат характер и опит, хем било добре да пропуснат европейското. :suicide: Интересно ми е един Суарез /понеже го имате за бог/ ако му пожелават да не замине за световно за да се опази от контузия, как ли би се почувствал ....

Съвсем прав си принципно. Такива турнири каляват характера и придават едно различно самочувствие на играчите. Ама като знам, че може после да ни го върнат счупен и да пропусне първите 10 кръга от първенството и ми се реве...

Link to comment
Сподели другаде

Равина - прав си. За англичаните съм видял, че е адски голяма чест да участват в нац. отбор.

Но при положение, че отношението към дадени играчи е, меко казано, малоумно ... Все пак сме фенове на Ливърпул, не на Англия. Колкото и клиширано да е, то е истина. Така, че моята гледна точка е тази: Не знаеш ли как да използваш едно средство, то не го използвай изобщо. Защо го чупиш непрекъснато?

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...