Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Карата е казал, че със Стъридж в отбора все едно играем с 10 души - "ако Даниел играе и не отбележи гол, все едно Ливърпул е с 10 души, тъй като той не предлага нищо повече" (цитирам по памет от статията) -http://www.telegraph.co.uk/football/2017/01/25/like-playing-10-men-jamie-carragher-criticises-daniel-sturridge/

без да съм чел Карата,веднага след мача,го написах и аз,не че нещо съм голям разбирач,но е точно така и се вижда с невъоръжено око! :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тоя пич комар да го ухапе и ще хване малария...всичко му се лепи

еми така е, Клоп като ги юрка да карат колела... то си е струя това, течение... трудно се удържа. Стъридж какво е виновен, че всички други са изпуснати в казана с имунна система като малки?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

 

 

Да не си е разтегнал сухожилие след сутрешната прозявка?

 

Не знам ,Кики ,слаб ми е английския ,но успях да разбера ,че пропускал утре мача заради контузия , думите са на Клоп.

 

http://www.90min.com/posts/4658793-klopp-confirms-new-injury-for-daniel-sturridge?a_aid=35322

Link to comment
Сподели другаде

Клоп: Стъридж беше болен, наистина болен. Сега е с разтегнат мускул на бедрото, получен по време на възстановителния процес. Не е голям проблем, но ще го остави за седмица извън общите тренировки, ще тренира, но сам.

 

превода не е от 90мин.ком. Аз такива комедианти не чета, даже не ги отварям

Link to comment
Сподели другаде

Общо взето Клоп казва, че преди Стъридж бил много болен а сега разтегнал бедрен мускул по време на рехабилитация. Заради това няма да тренира с отбора около седмица.

Баси това момче се контузва дори когато се възстановява.

 

Сори, сега видях че Белязания е обяснил вече.

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да намеря картинка, изобразяваща истерично, отчаяно възклицание, клонящо към тенденция за самоубийство. Мисля, че колкото по-бързо приключи сагата с Даниъл Стъридж, толкова по-добре и за него и за Ливърпул. Това минава в една област на нелепост, която даже не може да те нервира. Жалко, че действително е страшен талант, но...на отбора са му нужни здрави бойци и мъже. Много ми е интересно, какво би казал Шенкли за м-р Стъридж. Ей, така, просто ми е любопитно...Enough is enough!

Link to comment
Сподели другаде

Бих казал, че няма значение, колко дълго ще е контузен :yes: Той и без това не влиза в концепцията на Клопо за Пуул! Поне, като е контузен, няма да му пада самочувствието и ще си мисли, че не играе, щото е контузен :cray:

Само дето не можем да продадем куц кон, а само да го подарим на ... Кристъл Палас примерно :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Пол Джойс пише, че е сигурен пътник лятото.

Вчера е бил засечен в Лондон с някво гадже, докато другите са в Испания и тренират, ама той си е перманентно строшен.

 

IfgoUs-Fa0k.jpg

 

Те другите се върнаха от Испания няколко дни преди "вчера".

 

Стъридж днес е подновил тренировки и има вероятност да е в групата за мача с Евертън.

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

хитър си като стадо лисици. Ясно е написано, че е снимката е от вчера, а другите са тренирали в испания (докато, без да е уточнено кога точно).

Учудих се, че късно се обади

Link to comment
Сподели другаде

Не разбирам какво искаш да кажеш дори. Писал си на 28-и, което ще рече че вчера е било 27-и. Нашите бяха в Испания до 24-и. И няма как да съм по-хитър от стара лисица като тебе. Преди малко видях инфото за Стъридж и влязох в темата му да пиша. Така видях и твоя коментар.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ами не можеш да обясняваш. На чист български си писал вчера, докато ама то не било тогава ами незнайно си кога. И снимката и тя не била от вчера ама няма значение.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

пич, дай да не си казваме можеш, не можеш да обясняваш. Снимката е ОТ ВЧЕРА, както съм написал. Ти какво си разбрал ми е меко казано ................ все тая.

Другия път, като не ти хареса нещо подмини го, не се прави на оригинален (не ти е за пръв път).

Сложи свое меродавно мнение. Моите ще те помоля да не коментираш - не са адресирани по никой начин към теб, освен това разбира се.

Много знаеш, ама не си изложил твоето мнение или линк поне, просто дай да се заям, щото си нямам работа.

Моля те колегиално, не ми обръщай повече внимание.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...