Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Чак пък невероятен талант... Направи един приличен сезон, а после беше меко казано на приливи и отливи между безбройните контузии. Общо взето случая му беше "stealing a living". Тръгва си със закъснение от 2 сезона.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 1 month later...

разбирам, да е в някои от грандовете: фенерите, галата или бешикташ, пък то трабзонспор, не че съм запознат с турското първенство, ама тия не са ли някави средняци?

 

Не са средняци вече, ето миналия сезон, за малко да са в ШЛ, но останаха в ЛЕ

 

https://www.scoreboard.com/bg/soccer/turkey/super-lig-2018-2019/standings/

 

Обаче са "на майната си" далеч на изток, все пак на Черно море.

Link to comment
Сподели другаде

С този трансфер Стъридж показа,че вече му е през т'ва за футбола...

Нещо,което можеше да се предположи като го гледахме как само разхождаше тениската в последните си мачове при нас.

Със сигурност е имал оферти от далеч по-добри отбори.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Трабзонспор се броят за един от Голямата Четворка в Турция. Сегашният наставник на Турция Шенол Гюнеш е легенда на клуба и по спомени от снимката на "Старт" е наставник на последния им шампионски отбор от 1984. По него време общо взето са лицето на турския клубен футбол. 1996-а година загубиха в последните кръгове от фенерите и се простиха с титлата. Ако не се лъжа оня отбор на фенерите има победа на ОТ с гол на Елвир Болич. На световното в Япония и Корея пак Ш. Гюнеш им е треньор.

Трабзон е на Черно Море и населението е от етноса "лаз", които мен са кавказка група и в съвременна Турция се отличават с много засукано произношение.

Едно бързо търсене ме отведе до: https://gezinotix.blogspot.com/2017/06/blog-post_5.html

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

86277757_482556379092208_4677133988509253632_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQkoAhzpDYpQNFYe97Otmq20GZTViI7g9iE8FJYLuT4ANpHb78pXo39yXRc2I69XgTc&_nc_ht=scontent.fsof1-1.fna&oh=b7d6341d353e10e9d55e04bd636054ec&oe=5EC73FE6

 

"Liverpool, man - that's my club. I've kept my house and I'll go back there when I retire. The people of Merseyside have treated me brilliantly from the day I went there. When they fall in love with you, they're not scared to show you that love.

"I've told Mike Gordon that when I'm done as a player I want to be involved with the club again. I don't know if I'm going to be cut out to coach and I haven't decided if I want to do the badges anyway. I won't rule it out but Liverpool FC know I'll sell hot dogs outside if they want me to. That club saved me and I'll always owe them."

Link to comment
Сподели другаде

Т'ва много ми бие на тежък фейк. Пълно е с такива "цитати" и особено като видиш такъв патос, ти е ясно, че е на 99% фейк.

 

Възможно е, аз се зачудих малко още, като прочетох за къщата, не знаех да има собствена, а мислех си е бил под наем, както повечето правят. Особено и с хот-дог-а, като го знам какъв е малко префърцунен, по-скоро може да се цани при Джейми Уебстър нещо да рапира по Бос-найтовете. А ако е вярно, лошо няма, винаги ме е радвал, жалко само, че беше такъв стъклен и не можа да запише по-сериозни постижения при нас.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Беше ясно, че няма да издържи там. Та той отказа на Лацио, Интер и тн, за да отиде под наем в УБА, които бяха почти сигурни изпадащи, за да може да си е при приятелчетата си там. Оставаше да му хареса в Турция... Отделно, че тогава отиде под наем по средата на сезон, в който играхме финал за ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Е, аз доколкото разбрах са прекратили договора заради наказанието. А то, между другото, е за провиненито му преди две години, когато беше казал на брат си да заложи, че ще иде в Севиля. Интересно той дали го е псувал, че си е загубил парите след като това така и не се случи. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...