Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост Revan

И аз хич не го харесвам, и ми се искаше въобще да не го вземаме, ама... сега остава да се надявам да греша.... Успех му пожелавам и нямаме търпение за дебюта!

Link to comment
Сподели другаде

Гост XhoSsa

Като го гледам така на тренировката се сещам за един футболен трениор от моето детство който казваше "Буква "Ф" във футбола няма" .

Link to comment
Сподели другаде

Гост stenmark

То"Ф" няма никъде,така че едва ли това е атестат.Малко се подразних това което е написал Red One ,по-принцип в повечето пъти неговите мнения се препокриват с моите ,но чак "свещи".Едва ли има трезво мислещ фен който да не осъзнава че играчи от така наречената класа в момента под никакъв предлог не биха дошли при нас.Обаче се продължава да се говори как не сме взели еди кой си.А какво бихме предложели в момента?Нека сме честни,нито високи заплати,нито участие в ШЛ,а само едно име което с времето почва да губи всякакъв блясък.Относно Ба отначало и аз се замислих защо не го искаме ,за клауза ШЛ сега чувам,но дори да я нямаше вижте колко пари иска.Риска за контузии важи за двамата,но възрастта е в полза на нашия.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

То"Ф" няма никъде,така че едва ли това е атестат.Малко се подразних това което е написал Red One ,по-принцип в повечето пъти неговите мнения се препокриват с моите ,но чак "свещи".Едва ли има трезво мислещ фен който да не осъзнава че играчи от така наречената класа в момента под никакъв предлог не биха дошли при нас.Обаче се продължава да се говори как не сме взели еди кой си.А какво бихме предложели в момента?Нека сме честни,нито високи заплати,нито участие в ШЛ,а само едно име което с времето почва да губи всякакъв блясък.Относно Ба отначало и аз се замислих защо не го искаме ,за клауза ШЛ сега чувам,но дори да я нямаше вижте колко пари иска.Риска за контузии важи за двамата,но възрастта е в полза на нашия.

 

Мисля, че трезвата ми мисъл не ме е напускала нито за миг. Стъридж не го харесвам като играч, не считам, че е нещо кой знае какво, не мисля, че някъде се е раздавал като играч и че е приемал отборът като нещо повече от собственото си "аз". Отсреща имаме немалка заплата, имаме и немалък трансфер от 12 млн паунда. Също така съм убеден, че тази зима доста отбори ще купят по-добри футболисти и то по-евтино. Но това е вече минало. След като е вече наш играч, както вече казах, му пожелавам всичко най-хубаво, да ме опровергае отвсякъде и да не съм познал нищо. Но това не пречи да си имам мнение. И противно на всеобщите писания, Уолкът НЕ Е подписал все още договор с а-нал.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Кажи-речи съм съгласен с теб с добавката, че Уолкът никога ама никога не бих казал, че е по-добър от Стъридж.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Брендън казва че ще играе (Стъридж) централен нападател

 

https://twitter.com/LFCTS

 

Brendan Rodgers on where he wants to use Sturridge

Here are the full quotes from Brendan Rodgers on The Times where he wants to use Sturridge and Suarez.

 

“Daniel’s best position is as a central striker,” Rodgers said. “I have said 4-3-3 will become richer because of the type of players. There is not one way to play 4-3-3. You can play one up, a floating No 9 like Luis Suárez and two wingers. You can play one like Daniel Sturridge central, two in and around him narrow, with full backs bombing on.

 

“The principles of your game are based on your players. I think for Daniel, his best position will be straight through the middle with his pace. I spoke with Luis at length about this a number of times.

 

“This has been in the plan for a few months. When he played at Ajax he played in behind as a No 10 in between the lines, and he played as a reverse winger from the left side so he wasn’t quite out wide, he was tucked in round the corner.

 

“Wherever he plays, he will make the same movements and he will find the space because he is a world-class player. It is not a problem having top players. Don’t talk about problems with players, we need good players.”

 

“There is always a risk and doubts about any player,” Rodgers said. “I have spoken to enough people who have worked with Daniel, and you always have to do your homework. You are never going to be 100 per cent sure they will succeed, but over time you have that bit of thinking time to look around and see how they are going to fit in, and then when you meet the player and take it from his own side.

 

“You need to look in the player’s eyes and see if they have that hunger, and he is coming off the back of being at a big club but one where he hasn’t played and he is coming here with everything to prove.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Приветствам момчето с добре дошъл и се надявам престоят му на Анфийлд да се окаже плодотворен както за него,така и за клуба. В последните 2 години кариерата му е в очевиден застой и като че ли Ливърпул се явява един от последните влакове към бляскавата кариера,която мнозина анализатори му предричаха още преди години,когато нижеше гол след гол за академията на Сити.

 

Аз за разлика от вечните скептици съм доволен от привличането му и не крия,че изпитвам симпатии към играта му,още преди да финализираме сделката изказах мнение,че Стъридж би ни дал доста разнообразие,вариативност,нестандартност и креативност в предни позиции,все неща,които са дефицит към момента в отбора.

 

Смея да твърдя,че имам поглед върху кариерата на момчето,тъй като често наблюдавах изявите му в различните национални гарнитури на Англия. От видяното през годините няколко неща винаги са ми правили силно впечатление в него. Стъридж е футболист,който обича често да играе с топката,има прекрасна техника и смея да твърдя никак нелоши реализаторски умения. При него проблемът винаги е бил в постоянството или по скоро в липсата на такова. През годините той така и не можа да постигне ниво на представянето си близко до това от първите му години в които наистина се разшумя около него,той и Шон Райт Филипс като че ли твърде бързо реализираха трансфери в огромни клубове,което рефлектира върху кариерите им в негативен план. Липсата на постоянство лесно може да се обясни с факта,че и в Сити (най-вече),а и в Челси така и не му бе даден регулярен шанс за изява. На практика в нито един момент от своята кариера Стъридж не е бил със статут на важен играч за нечии тим (дори и в Болтън,където се подвизаваше под наем).

 

Някъде тук идва ролята на Брендън Роджърс,който може би е призван да извлече най-доброто от Стъридж . Винаги съм казвал,че при определени обстоятелства,момчето би ни свършило отлична работа и би изплатил солидната сума вложена в него. Ще видим,но определено не бих се наел с прогноза за това дали Стъридж непременно ще успее при нас,въпросът е - това поредните пари хвърлени на вятъра ли са или този път измъкнахме играч с огромен потенциал на една що годе прилична цена. Ако трябва да дам все пак някакво мнение то ще трябва да е някъде по средата.

Много съм любопитен да видя и къде точно е замислената позиция на която би следвало да се подвизава Стъридж - до Суарез,зад него,на фланга или просто е още една опция от пейката...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Силно се надявам, ако Стъридж играе наистина централен нападател, това да освободи пространство за Суарез и той да бележи и асистира доста по-често. Доста вероятно е, разбира се, да последва и немалък спад във формата и резултатността му (на Суарез). Но няма как, след като се прави такава сериозна промяна в толкова невралгична линия (то коя ли не е невралгична), нормално е да има период на сработване и наместване. Нямаше как да останем в такова положение в атаката, така че задължително трябва да минем през тази промяна. Надявам се на добра сработка между двамата, която да ни донесе много голове. Радвам се, че първият сериозен мач на Даниел ще е срещу мръсния мангал, дано успее да ги накаже и заедно с Луис да измъкнат трите точки. Поне едно е сигурно, ако тази нападателна двойка сработи, то ще имаме убийствено бързо дуо в атака, което, предвид възрастта на играчите, може да ни радва дълги години. Не знам колко това е хубаво за Академията, но най-важното е, отборът да върви напред.

Link to comment
Сподели другаде

Гост der Bomber

Силно се надявам, ако Стъридж играе наистина централен нападател, това да освободи пространство за Суарез и той да бележи и асистира доста по-често. Доста вероятно е, разбира се, да последва и немалък спад във формата и резултатността му (на Суарез). Но няма как, след като се прави такава сериозна промяна в толкова невралгична линия (то коя ли не е невралгична), нормално е да има период на сработване и наместване. Нямаше как да останем в такова положение в атаката, така че задължително трябва да минем през тази промяна. Надявам се на добра сработка между двамата, която да ни донесе много голове. Радвам се, че първият сериозен мач на Даниел ще е срещу мръсния мангал, дано успее да ги накаже и заедно с Луис да измъкнат трите точки. Поне едно е сигурно, ако тази нападателна двойка сработи, то ще имаме убийствено бързо дуо в атака, което, предвид възрастта на играчите, може да ни радва дълги години. Не знам колко това е хубаво за Академията, но най-важното е, отборът да върви напред.

Луис и сега не играе чист централен нападател, постоянно се движи. Прав си, че може да последва спад, няма как след промени, но според мен по-вероятно е да продължава да бележи, и броят на головете да се увеличи чувствително, защото с вкарващ Стъридж, ще имаме 2-ма човека които могат да изтикат мач, а сега Суарез е сам нагърбен с отбелязването на голове (не че не се справя повече от перфектно).

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Луис и сега не играе чист централен нападател, постоянно се движи. Прав си, че може да последва спад, няма как след промени, но според мен по-вероятно е да продължава да бележи, и броят на головете да се увеличи чувствително, защото с вкарващ Стъридж, ще имаме 2-ма човека които могат да изтикат мач, а сега Суарез е сам нагърбен с отбелязването на голове (не че не се справя повече от перфектно).

 

Не съм казал, че Суарез играе чист нападател. Казах "ако Стъридж заиграе чист нападател". Има разлика.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Може би това е най-добрият отговор на нашите питания

 

 

СТЪРИДЖ ЩЕ ИГРАЕ ЦЕНТРАЛЕН НАПАДАТЕЛ, ТВЪРДИ РОДЖЪРС

 

 

Мениджърът на Ливърпул Брендън Роджърс потвърди, че новото попълнение на отбора Даниъл Стъридж ще играе като централен нападател.

 

Това означанва, че 23-годишният играч, доведен от Челси, ще замени в тази позиция Луис Суарес, който ще получи по-свободна роля.

 

"Най-добрата позиция на Даниъл е като централен нападател и мисля, че най-добрата роля за него ще бъде в центъра на атаката заради скоростта му, цитира "Мирър" Роджърс. - Тогава къде ще играе Луис? Той ще играе за доброто на отбора. Не ми казвайте, че това е проблем. Никога не е проблем да имаш добри играчи. Където и да играе Луис, ще може да демонстрира същото движение и да намира скорост, защото е играч от световна класа."

 

Суарес вкара 15 гола в 20 мача от Висшата лига за Ливърпул този сезон.

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

Суарез в тази му форма не трябва да се бута от позицията,която играе.Голям риск ще е,който може да се окаже двойно по-ефективен но все пак...Дани е играел и на крилото не му е непозната позиция,а,и има техниката да създава положения!Но има и друго,че със Стъридж на върха на атаката и Луис,където му се играе може да изненадаме мангалите.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Red One

Суарез в тази му форма не трябва да се бута от позицията,която играе.Голям риск ще е,който може да се окаже двойно по-ефективен но все пак...Дани е играел и на крилото не му е непозната позиция,а,и има техниката да създава положения!Но има и друго,че със Стъридж на върха на атаката и Луис,където му се играе може да изненадаме мангалите.

 

И аз това писах в мангалската тема. Можем да изненадаме не само тях, но и себе си. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

То това вярно, но има и един такъв момент, че без да "си поискаш" не можеш да знаеш дали някоя манекенка ще осъмне при теб. Ти попитай, пък нека играчът откаже!

Link to comment
Сподели другаде

Гост m1teb

Суарез в тази му форма не трябва да се бута от позицията,която играе.Голям риск ще е,който може да се окаже двойно по-ефективен но все пак...Дани е играел и на крилото не му е непозната позиция,а,и има техниката да създава положения!Но има и друго,че със Стъридж на върха на атаката и Луис,където му се играе може да изненадаме мангалите.

 

Само аз ли смятам ,че Стъридж няма да почне титуляр срещу Юнайтед. Разбира се има една седмица ,в която спрямо тренировъчния процес БР ще реши това.За мен варианта ,в който той ще започне сред 11 е Даунинг да играе ляв бек недай си боже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост thekop

За Стъридж - малко съм притеснен. Не съм го гледал и затова не изказвам мнение, но не ми се нрави , че обираме резервите на уж конкурентите. Адам Джонсън беше резерва в Сити , толкова рев по него тука и накрая отиде в Съндърланд, където виждаме, че нищо не прави.

Ами, ако го бяхме взели ние? Сега със задоволство констатираме "Добре, че не го взехме.".

Дано за Стъридж кажем "Добре, че него взехме."!

Уточнение: него - 3л. ед.ч. без интервал между двете срички.

Link to comment
Сподели другаде

Гост vulgar

И аз това писах в мангалската тема. Можем да изненадаме не само тях, но и себе си. :)

Риск,който като се замисля си струва да се поеме както каза дъкоп.Към футболистите,които си написал в другата тема може да прибавим Сусо.Още бързина и техника както, и внасяне на креативност.Физическите сблъсъци няма да са непосилни за него.

 

m1teb много е възможно да започне Даунинг предвид липсата на Енрике,защото не вярвам,ако беше здрав да го пусне на крилото (лично мнение) за този мач.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Scarface

Rodgers on Sturridge playing on Sunday: "We'll assess that. He's been catching up in terms of his fitness. I'm not going to rush him."

 

 

 

http://25.media.tumblr.com/e1f5b7bf0feeb925232f4d367f9d3871/tumblr_mg3r87uUWM1rk3pyoo1_1280.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Гост Simply Red

Джон Барнс: Стъридж бе най-доброто, което Ливърпул можеше да вземе

 

 

Легендата на Ливърпул Джон Барнс се изказа ласкаво за новото попълнение на тима Даниел Стъридж и изрази мнение, че привличането на нападателя е отличен трансфер за "червените". Ливърпул купи 23-годишния Стъридж от Челси, като предполагаемата трансферна сума е 12 милиона паунда. Според медиите на Острова, седмичната заплата на новото попълнение ще бъде 60 000 паунда.

 

"Мисля, че Стъридж е много добър играч", коментира пред ESPN Барнс. "Януари не е най-подходящото време за трансфери и затова не мисля, че клубът можеше да подпише с по-добър играч през зимата. Обикновено трудно се привличат футболисти от световна класа през януари, защото те искат да играят в Шампионската лига. Но Даниел е млад, англичанин, нахъсан и има какво да доказва. Звучи вълнуващо", добави бившият халф.

 

Дани Стъридж започна кариерата си в Манчестър Сити през 2006 година, а през 2009 премина в Челси. През втората половина на сезон 2010/2011 нападателят игра под наем в Болтън и впечатли с изявите си, отбелязвайки 8 гола в 12 мача в Премиър Лийг.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...