Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Да не звучи крайно ,ама мисля че и занапред човека ще си е същият.Спор няма ,талантлив е ,но това е крайно недостатъчно.По принцип негрите са яки ,като бикове ,но в Стъридж има нещо друго и аз мисля ,че е в манталитета.Човека не е амбициозен,разчита да отиграе едно две положения ,да блезне за един миг и после пак изчезва от екрана.Онзи ден на мача с Уигън при едно положение пред вратата на противника вместо да пусне на Хендерсън тоя егоист прави стрелба от малък ъгъл и вратаря парира ,а моят човек на чиста позиция от 5м?Егоист и лакум в доста епизоди съм го наблюдавал.Всички говорите за нуждата от ЛЗ и ЦЗ, а ще добавя че нямаме 100% нападател,да бъде кръстоска от лъв и хиена в наказателното поле.Хич не разчитайте ,че миналата се вкарали много голове,минало свършило.Топ отборити се подсилват удърно и надали няма да дадат по осезаем отпор тая година.Гледайки част от мача с Уигън мисля,че и Салах ще има проблеми във физическите сблъсъци.

Link to comment
Сподели другаде

И защо мислиш,че Стъридж не е на индивидуална програма,на такава е.Мисля,че заради това първоначално имаше проблем Клоп с него.

 

Второ - Ван Перси се задоми и оттам почнаха да му намаляват контузиите - питай фенове на Арсенал,ще ти кажат,че той се славеше като купонджия допреди това,даже и в голям скандал беше попаднал.

 

За Стъридж се знае,че не е от най-мотивираните играчи,нито на терена,нито на тренировка.И Карагър,и Джерард са се изказвали,а и той самият е правил някакви изказвания относно как вижда футбола.Вижда се от обикновения зрител всъщност колко е страхлив и мек на терена.

 

 

Стъридж е имал събрано 2 добри сезона досега - два пъти по половин сезон - в Болтън и при нас,като дойде.И в следващия сезон при нас,където направи супер сезон.Лично мое мнение е,че пикът на кариерата му мина и то доста кратък беше.Отсега нататък по-добър не мисля,че ще става,даже обратното,Загубил е и скорост,която няма да се върне.

 

Друго също е ясно според мен- Фирмино не отсъства ли дълго,при Клоп Стъридж няма да бъде титуляр в Ливърпул,дори да е здрав.

 

С Перси сравненията не са много добри - холандецът,когато влезе в пика си,пръсна всичко за 3-4 сезона.Трудно ми е да си представя,че Стъридж за в бъдеще ще може да направи нещо такова.Да достигне формата си от 13/14та и да я задържи за поне 2 сезона.А пък при Клоп е почти изключено това да се случи,може би в друг отбор,но не изглежда вероятно добър отбор да рискува с него.

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж със сигурност тренира на индивидуален режим и то съвсем официално. Преди време екипът на Брендо беше напипал правилния подход към Дани, но го пратиха на лагер с националния, където екипът на Ходжсън реши, че това са тинтири-минтири и го пуснаха да тренира с останалите, при което ни го върнаха контузен. Брендо беше бесен и обясни за специалния режим на Стъридж. Общо взето от тогава насам Стъридж я има 5 мача последователни, я не.

Link to comment
Сподели другаде

Клоп го похвали, че бил в най-доброто си физическо състояние, откакто дошъл в отбора. Бил участвал във всяко занимание и изглеждал много добре.

 

 

Klopp on Sturridge: "He's played a full part in pre-season so far and has looked good. He's been part of pretty much every session."

 

 

Klopp: "It's the best condition I've seen Daniel in since I've been here."

 

Няма да е никаква изненада ако още утре на следващото излизане на улицата се подхлъзне и приключи до коледа........

Link to comment
Сподели другаде

Именно това си помислих. Дано не сме му лоши пророци, за мен Дани е добър нападател, който може да помага в повечето случаи и да допринася за непредвидимостта на отбора в нападение. Сигурен съм, че Клоп работи в насока нападателят да мърда повече по време на мач, да пресира и т.н. Може и да не ни е нужен нападател, ако Стъридж е здрав.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

http://www.liverpool...g-next-13390860

 

Продължавай в същия дух!

 

 

What I can say is that he's here, he's training and this is 100% the best face since we got together.

“Did you see him train? He is really digging in and giving everything.

“He's reaching for the next level, a new physical level and that's really good news.

“We don't have to talk about what a difference he could make, everybody knows about it. We just need to have it. We need him fit.”

Link to comment
Сподели другаде

Триразови тренировки правят. И от желязо да си пак ще видиш зор.

 

И особено ако се казваш Стъридж.

 

Клоп след мача също е потвърдил, че не е нещо сериозно и още за следващия мач ще е готов. Да се надяваме, че наистина не е така. Дани си е хищник пред гола и почти винаги знае как и къде да бъде на точното място в правилния момент.

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
Гост Mario_Shinobi

а на Стъридж какво му е?

мускулна травма, не се знае завръщането .................. просто химера

 

Данко Стъридж... много ми е сдухано едно такова като си помисля за тоя ни играч. Още от Челси ми правеше впечатление с приповдигнатото си самочувствие. А като дойде при нас и показа за кратко в компанията на Суарез и Стърлинг какъв тип нападател е направо се влюбих в профила му.

То ти едни финни докосвания, то едно рязко сменяне на посоката и плюене по сандалките докато набере свръхзвукова скорост. То едно убедено, трезво отиграване пред гола..

 

Много има в Стъридж футбол, но тялото му сякаш е програмирано за тенис на червен пясък деа.В последния, че и в предпоследния сезон Дани не наподобява себе си и грам, и въпреки малкото шредложено игрово време пича си заши няколко решителни гола.

 

Време разделно е дошло обаче. Ресурсите, които отиват по неговото присъствие в отбора са абсолютно покриващи тези на нов играч, но целево избран и закупен и инсталиран в 11-ката, или 16-ката за всеки един мач. Не вярвам Стъридж да върне футбола от преди години, нито изстрадалото му тяло да възкръсне. Много ми се иска, но тук вече няма време за сантименти.

 

Особенно с покупката на ВВД, която създава усещането, че към титулярния състав е прибавена доволна доза класа и сумаро нещата изглеждат...добре.

 

Търся прагматизъм в тия си слова.. Така и така при наличието на Салах и Мане, които редовно са главните заподозрени за отбешязване на гол имаме и Боби Фирмата, който играе централно, нагъл е, борбен е и я може. Той също вкарва и асистира много. Добави и Коу към тия вкарвачите и асистиращите, макар и за още 6 месеца само. АОЧ даже може да вкарва. Солнке влиза като офанзивна смяна неколкократно вече.

 

 

Къде оставя това Стъридж? Гадая, броейки звездите, но логиката ме води до там, пе се изчаква удобна оферта от Лондонски тим играещ във ВЛ. Стъридж не е затрит футболист и го знае. Знаят го и евентуалните му купувачи. Разбирай отбори от 9-то място на долу.

 

Ениуей.. не го виждам след лятото на следващата година в Пул. Ако пък ръководството е подготвило сърпрайз-сърпрааайзз втори дубъл с освобождаването му още сега през Януари.. нека поне е за сметка на привличането на умеещ халф. Център, дефанзивен - и двата поста са ни слаби.

 

Ай дано.

Link to comment
Сподели другаде

И аз не мисля че има вече бъдеще при нас Стъридж обаче да останем само с 2 нападателя в отбора също не ми харесва. Ориги не знам дали някой го брои и дали няма да го продадем за постоянно. Ингс ме съмнява че ще си върне някаква форма която да му даде шанс за игра като трети избор. Може да вземем някой младок евтин и перспективен или да пробваме някой от школата като трети

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

И аз не мисля че има вече бъдеще при нас Стъридж обаче да останем само с 2 нападателя в отбора също не ми харесва. Ориги не знам дали някой го брои и дали няма да го продадем за постоянно. Ингс ме съмнява че ще си върне някаква форма която да му даде шанс за игра като трети избор. Може да вземем някой младок евтин и перспективен или да пробваме някой от школата като трети

 

Опасенията ти са резонни Строшев. В такъв заплетен сезон си е рисково да намалиш броойката на нападатели в средата на надпреварата. Но пък от друга страна Стъридж е.. може би четвърти избор. Макс трети. Ако никой от Академията не става поне за трети избор нападател (разбирай смяна на смяната в Карабао Къп) то по-добре да затварят столовата и рецепцията при младоците. Тънка ситуация е. На мен ми намирасва на ариведерчи. Да видим.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Ако зависеше от мен бекъп щеше да е Салах и може би Соланке, втория според противника. Че и Ингс. Опразнената позиция на Салах се запълва от АОЧ, Лалана, Мане.. Опразнената на Мане от ляво - Коутиньо. Средата - ако следим моята визия - идва нов + наличните - (минус) Хендерсън. По едно време витаеше във форума въпроса "Чорба ли ще правим от толквоа халфове" . Ами.. и чорба може. Може и да ги използваме прагматично. Но това натретвам е в случай на най-лошото - Фирмино да се спре с футбола за месец и повече.

Link to comment
Сподели другаде

Стъридж не ще да е бекъп. Световно идва, трябват му минути. За мен от футболна гледа точка е най-добре да си потърси късмета извън Англия. От финансова, разбира се, не е :D

 

Ако се наложи да играем без някой от нападението, халфовете ще компенсират. Уудбърн също чака шанс за изява, наред със Соланке.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...