Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

Гост der Bomber

Аз ли не видях добре или тази "петица" беше насочена към феновете на донакините

Тя към тях е насочена, ама някой да ме открехне к'во значи ? :D

Link to comment
Сподели другаде

Гост Fowler23

We won it five times, five times five times!

много добре им го каза, но жалко, че отново трябва да се обърнем към историята.... според мен Стъридж е благодарен, че е част от настоящето на този отбор.... определено момчето се гордее с историята на клуба.... остава само да се отблагодари подобаващо и разбира се да бъде част от една нова история, за която надявам се, ще си спомняме с радост на старини!

http://assets2.lfcimages.com/uploads/15manunited.jpg

YNWA!!!

Link to comment
Сподели другаде

Гост ShaDoW_HuN7eR

В този мач се включи доста силно. Не знам за в бъдеще как ще е, но точно за днес влезе на 200 %.

200% щеше да е, ако си беше вкарал и второто положение. :) Талантът впрочем го има, като физика, като скорост, страшен бързак е с топката в крака, много бързо я обработва, има и хубав шут. В предишния си мач вкара уверено с десния крак. Талант има бол. Да видим дали Роджърс ще успее да го развие пълноценно, дали ще извади максимума от него, дали ще му помогне да стане машина. Много условности, но поне възможността да стане е напълно реалистична. :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост drakson

Стъридж изобилства от талант! Скорост, бърз дрибъл, отлична техника, arrogance. Но нещото, което ми прави най-голямо впечатление е признателността към Роджърс, че играе в Ливърпул. Момчето осъзнава в колко голям клуб се намира и че това е шансът на живота му. За щастие това не го стъписва, а го мотивира и представянето му и двата мача бе над нивото на повечето в отбора. А забелязахте спринта му заедно с Уелбек чак до аутлинията? Стъридж се раздава, не пести сили. Абе светлина в тунела...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

Честно да си кажа и аз го забелязах това. Аз бях един от противниците на този трансфер. Искренно се надявам да ме опровергае, както направи Лукавия. И искренно се надявам тази признателност и себераздаване да не секнат никога.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Stive_G

Суарез - Стъридж могат да бъдат deadly нападателна двойка, кофтите е, че и двамата имат склонност към лакомия и ще трябва да се поработят над този аспект, примерно Стъридж вместо да стреля от някакви идиотски ъгли, да търси по-често комбинация.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tryssardi

Суарез - Стъридж могат да бъдат deadly нападателна двойка, кофтите е, че и двамата имат склонност към лакомия и ще трябва да се поработят над този аспект, примерно Стъридж вместо да стреля от някакви идиотски ъгли, да търси по-често комбинация.

Суарез бая се е постарал вече според мен :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool

Това с лакомията на Стъридж... не знам как да го нарека... ама е смешно... Страшно много подава топката, не е като да си седи в наказателно и да я чака на "гюме" ;) Много голям Стъридж днес иначе! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

Коментатора каза, че е първия играч на отбора, който вкарва 3 гола в първите си три мача от 70- те, когато Рей Кенеди прави същото.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kikedelrio

3/3 мисля,че се справя перфектно в отбора!!! Другият кръг ще накаже и Сити. :60:

Приятел, понеже за втори път го пишеш, та да те поправя- следващата седмица играем за ФА Къп с/у Олдъм, след това гостуваме на Арсенал и чак тогава ще посетим и Шити.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Георги Бинев

Това 3 от 3 хем е хубаво, хем не чак толкова. Спомянме си Азар колко асистенции имаше в началото и как стихна изведнъж. Тук по-важното е, че като играе Стъридж се открива повече възможности за Суарес, както и повече пространство. Също така уругваеца не играе всяка атака сам, а често търси Даниел :) По-разчупени сме и Стъридж атакува наказателното и умее подобно на РВП и Уолкът да играе на засадата :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост barbaron88

Ще има ли право да играе за Лига Европа или не???Опитах се да се сетя игра ли за Чукотка,но не успях,ако някой нае да каже.

Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Ще има ли право да играе за Лига Европа или не???Опитах се да се сетя игра ли за Чукотка,но не успях,ако някой нае да каже.

Няма право. Играл е в ШЛ с Челси. Същата история като със Суарез когато го взехме. Беше играл за Аякс в ШЛ и нямаше право да играе в Лига Европа за друг отбор.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...