Jump to content

Даниел Стъридж


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • 4 weeks later...

Liverpool striker Daniel Sturridge has been charged by the Football Association with misconduct for alleged breaches of its betting rules.

 

Sturridge, 29, has been given until 18:00 GMT on Tuesday, 20 November to respond to the charge, which relates to the period of January 2018.

 

 

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Цялата работа е покрай трансфера му под наем в Уест Бром през януари. Направени са големи залози на това и сега разследват дали Стъридж не е казал "нещо на някого".

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Цялата работа е покрай трансфера му под наем в Уест Бром през януари. Направени са големи залози на това и сега разследват дали Стъридж не е казал "нещо на някого".

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

Много ясно, че е каэал на много хора или по-скоро да се е допитал. Съвсем нормално эа такава голяма промяна като трансфер. Вече от там нататък онея какво правят е друг въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Мен повече ме интересува какво е евентуалното наказание, ако го признаят за виновен? Да не останем без алтернатива отпред по средата на сезона.

Със сигурност спиране на правата да играе, някаква сериозна глоба и вече не знам по тяхното законодателство дали това се счита за вид финансово престъпление (вероятно) и дали го грози или условна, или затвор.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

До лятото никакви продажби и наеми на Стъридж! На Роджърс като му трябва нападател да взима Десподов или Генерал Божигол, няма да го спонсорираме и да правим сечено на Стиви Джи с толкова класен нападател, изобщо не трябва да даваме сега наши играчи на Селтик, по обясними причини.

Link to comment
Сподели другаде

До края на сезона да се държи задължително. Аз бих му предложил договор 'pay as you play' договор. Примерно 50к на изигран мач като титуляр, 25к на изигран мач като резерва, 100к на гол и 50к на асистенция. Със сигурност няма да умре гладен и жаден, а същевременно ще продължи да се бори за големи трофеи.

 

Да не забравяме, че апетитът идва с яденето. Две победи за купата и отстраняване на Байерн ще направят календара през април на трътка.

 

П.П. Три, а не две победи за купата имах предвид.

 

П.П.2 Фулъм ако се класират на 1/4 финал за купата съчетано с отстраняване на Байерн ще има същия ефект за април.

Link to comment
Сподели другаде

Точно тоя сезон викам аз никакви наеми и продажби. Баш сега, дето сме на една ръка от титлата, не ми се вижда сериозно да се пести от заплати за няколко месеца.

 

Стърко да седи за резерва, а лятото ще го мислят.

Link to comment
Сподели другаде

Да го дадем сега под наем или да го продадем ще е чисто самоубийство. При Клайн стоят по същият начин нещата.

 

Евентуално само Соланке, ако ще напуска зимата и това е. Един господ знае кога ще ни потрябва по-сериозно, я Стъридж, я Клайн, я Ориги. Започва и ФА и ако вземем да продължим, там трябва да играят всички други, но не и тези, които ни изнасят сезона до момента.

 

Ако зависеха от мен нещата, щях да му предложа нов договор на Стъридж колкото да има нещо там и да го продам лятото, за да не си тръгне без пара. Очевидно е, че Клоп му няма пълно доверие въпреки, че този сезон Стъридж е абсолютно здрав и в мачовете, в които игра вкарваше гол.

Щом при тази ситуация мачовете, които изигра са не повече от 4-5, то няма смисъл и следващият сезон така да продължават нещата.

Продажбата или освобождаването на Стъридж със съгурност ще значи и привличането на друг нападател, защото и Ориги е ясно, че няма бъдеще при нас, а със Соланке положението не е по-розово.

Всичко това обаче трябва, да бъде оставено за лятото. В момента се нуждаем от всичко налично, което е боеспособно да играе мачове.

Link to comment
Сподели другаде

Защо да не го продадем ???

В началото на сезона Дани стартира надъхан с желание на игра. Даде няколко точки на отбора си и след това си се върнахме в нормалното русло /не е типа играчи на Клоп и терен няма и да помирише освен при 3 контузии в нападателното трио/. Това и той го вижда, и не знам колко надъхан ще е до края на договоря си. Така че и за двете страни е най - добре да се разделим с него.

 

п.с. Лично аз го харесвам и смятам, че има място в отбора като резерва. Но явно Клоп мисли по друг начин. От началото на сезона е играл в 7-8 мача /гадая/. Не е като да е получил някоя възможност. А и в малкото минути на терена сякаш не го чувстват като част от "екипа". Рядко се комбинира, а и той рядко комбинира с отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Защо да не го продадем ???

В началото на сезона Дани стартира надъхан с желание на игра. Даде няколко точки на отбора си и след това си се върнахме в нормалното русло /не е типа играчи на Клоп и терен няма и да помирише освен при 3 контузии в нападателното трио/. Това и той го вижда, и не знам колко надъхан ще е до края на договоря си. Така че и за двете страни е най - добре да се разделим с него.

 

п.с. Лично аз го харесвам и смятам, че има място в отбора като резерва. Но явно Клоп мисли по друг начин. От началото на сезона е играл в 7-8 мача /гадая/. Не е като да е получил някоя възможност. А и в малкото минути на терена сякаш не го чувстват като част от "екипа". Рядко се комбинира, а и той рядко комбинира с отбора.

 

Не трябва да го продаваме сега, защото има още 1 куп мачове, които трябва да се изиграят и умора + контузии ще стават все по-голям фактор до края на сезона.

С продажба на Стъридж в този момент нищо кой знае какво няма да спечелим. Още след 2-3 седмици примено може да се наложи да влиза като резерва и да решава мача с Палас.

Има и купа и ШЛ, изобщо мачове колкото иска човек. По-добре да имаме опция на пейката, отколкото да вземем някой друг милион сега.

Link to comment
Сподели другаде

Тъй де ... и аз съм написал, че според МЕН има място в състава. Но не е от типа играчи на Клоп. Не смятам, че ще го продадем, но не смятам, че ще запише и 200 мин до края на сезона, дори и с мачовете от купата ;)

 

В крайна сметка когато и двете страни не си допадат ... най - разумното е да се разделят.

Link to comment
Сподели другаде

Раздялата ни с него сега ще е разумна, ако през януари привлечем друг добър нападател,

като Тимо Вернер или подобен. Ориги също ще остане.

Дани миналата пролет беше под наем, а ние стигнахме финал в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Раздялата ни с него сега ще е разумна, ако през януари привлечем друг добър нападател,

като Тимо Вернер или подобен. Ориги също ще остане.

Дани миналата пролет беше под наем, а ние стигнахме финал в ШЛ.

 

Ако вземем, но е малко вероятно през зимата. Миналата година отпаднахме рано за ФА Къп и бяхме извън всякаква битка за титлата по средата на сезона, тази година ако искаме да се борим на трите фронта, ще ни трябват резерви като Стъридж, а не такива като Соланке например или Ингс както бе миналия сезон. Този сезон резервите Стъридж и Шакири имат сериозна заслуга също за тази предниха от 7 точки на върха, дадоха нужната широчина като качество към състава, през миналия сезон нямахме нито един офанзивен играч, който може да влезе и да окаже сериозно влияе върху определена среща. Не трябва да пропусна и Ориги, голът му срещу Евертън се оказа най-важният от началото на сезона, накрая може да се окаже ''златният гол'', точно тази победа даде огромен импулс и вяра на отбора, че този сезон може да е ''нашият''.

Link to comment
Сподели другаде

Да, но въпроса е наистина ли може да ни бъде полезен?

Защото в началото на сезона видяхме един Дани, който се бори за място в отбора. Сега вече е средата на сезона и дори и той знае, че няма място в този отбор /както и Клайн/. Като нищо да видим, в минутите които е на терена, един Дани играещ за себе си /с идеята да се продаде някъде/ а не за клуба.

Link to comment
Сподели другаде

  • Simply Red changed the title to Даниел Стъридж (Пърт Глори)
  • S.Gerrard changed the title to Даниел Стъридж

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...