Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Guest Scarface

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Разликата между нашият магьосник и големите магьосници е, че нашият е крайно непостоянен.

С какво той допринесе за каузата на отбора откакто му увеличиха заплатата?

Още по лошото е, че неговата слаба форма смъква нивото и на останалите играчи наоколо.

Ами много е възможно ума му да е другаде.Да не би да е първия който се е контузил. Не е нормално да играе така сякаш е някой друг.Под всякаква критика са отиграванията му.Ако лятото замине за Барселона,това да ние е за урок.

Миналата пролет също беше безобразен, но вкарваше по гол на мач, при това хем ефектни и красиви, хем важни голове. И това е разликата между сегашното му представяне и миналогодишното.

Ами много е възможно ума му да е другаде.Да не би да е първия който се е контузил. Не е нормално да играе така сякаш е някой друг.Под всякаква критика са отиграванията му.Ако лятото замине за Барселона,това да ние е за урок.

Да беше вкарал 3 гола днеска като иска в Барса да играе, примерно казвам

Разликата между нашият магьосник и големите магьосници е, че нашият е крайно непостоянен.

С какво той допринесе за каузата на отбора откакто му увеличиха заплатата?

Още по лошото е, че неговата слаба форма смъква нивото и на останалите играчи наоколо.

Що пък неговата ? Ами ако е слабата форма на Фирмино да смъква формата наоколо ? Ами ако на Лалана аурата е гадна ? Ами Джан ? Това е игра - футбол, не можеш да си на топ ниво постоянно... колкото и голям да си. Въпроса е, че при нас явно тоя спад се случи в най-неподходящия момент и на един камион важни хора.

Абе Коу винаги си е бил непостоянен, не е от вчера това. Но когато е във форма ни е най-добрият играч, така че трябва да го държим. Просто лятото се нуждаем от още двама в халфовата линия - дефанзивен и креативен, така че Коу като си влезе в обичайната дупка, да не лежим само на неговите плещи.

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

http://images0.minutemediacdn.com/production/912x516/58d3af9602da426026000001.jpg

Не само с пръсти , а и с думи му мъти главата Неймар на наш Коу.

Бил натоварен от Барса да го уговаря.

Ами аз мисля да му пожелая късмет.Само ние може да спечелим от този факт.Барса не е лъжица за неговата уста.С тия 7/8 мача на сезон не знам как ще е.Той не е Суарес.

Ами аз мисля да му пожелая късмет.Само ние може да спечелим от този факт.Барса не е лъжица за неговата уста.С тия 7/8 мача на сезон не знам как ще е.Той не е Суарес.

Така е,но там може би ще бъде използван по-добре.Тук определено не изстиксваме максималното от него.Даже си мисля,че Клоп би предпочел друг тип футболисти на мястото на Коутиньо,но тъй като и без това нямаме много класа,затова не може да си позволи на този етап да го продаде.Пък и реакцията на феновете ще бъде лоша,ако последва продажба на Коутиньо.

.Пък и реакцията на феновете ще бъде лоша,ако последва продажба на Коутиньо.

Това е така , само обаче ако Клоп реши да го продава. Ако обаче Коу "ревне" като Луис , кой ше го спре?

• S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)