Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Подал ли е молба, искал ли е да напусне, това означава само едно,този футболист вече няма да играе с желание за нас и оставането му в отбора ще е мъка и за нас и за него, не виждам смисъл в останаването му на сила, главата му ще е вече другаде.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Напротив, ще си играе та ще дрънка. Има много случаи на клубове отказали трансфер и после тия правят големи сезони, още повече че има и световно догодина. Да си седи на задника и да вземе да спечели титлата с Ливърпул, после ако иска да заминава.

Link to comment
Сподели другаде

'Искам най - доброто за Ливърпул' .... думи, думи, думи. Лошото е, че делата не са точно това .... или поне аз не виждам как най - доброто за Ливърпул е да продава основен играч в навечерието на сезона.

Важното е, че думите остават - "Искам най - доброто за Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Напротив, ще си играе та ще дрънка. Има много случаи на клубове отказали трансфер и после тия правят големи сезони, още повече че има и световно догодина. Да си седи на задника и да вземе да спечели титлата с Ливърпул, после ако иска да заминава.

 

Така ви се иска, ама следващото да не е отказ да тренира, вече има съмнения относно контузията в гърба, с една инжекция и е готов, но и от клуба нищо не коментират.

Link to comment
Сподели другаде

Така ви се иска, ама следващото да не е отказ да тренира, вече има съмнения относно контузията в гърба, с една инжекция и е готов, но и от клуба нищо не коментират.

Ама като гледам май теб ти се иска повече отколкото на Коу да се случи този трансфер?

Почваш да се оливаш в предположения, завери , конспирации и тем подобни!!!!

До макс седмица нещата ще са ясни , извън нашите (форумни) възможности е да влияем на трансфера.

Link to comment
Сподели другаде

Я намери къде съм казал, че искам да се случи този трансфер??? то е*ати тука има трима четирима, които нон стоп ти слагат думи в устата и после твърдя, че са казани. Кога за последно съм говорил за конспирации, с хазарт все по-рядко се занимавам вече, колко пъти да го кажа, всеки отговор на нещо казано от мене съдържа тези странични неща без да ги има по темата на казуса, като няма какво да кажеш, по-добре не казвай нищо.

Link to comment
Сподели другаде

Така ви се иска, ама следващото да не е отказ да тренира, вече има съмнения относно контузията в гърба, с една инжекция и е готов, но и от клуба нищо не коментират.

 

 

Това ми е достатъчно на мен ,това са предположения, конспирации и т.н.

лека нощ , утротро е по-мъдро от вечерта.

Link to comment
Сподели другаде

Някъде четох, че нещата между Клоп И Коу от известно време не вървели, отношенията не били добри...LFC няма нужда от играчи, които не желаят да са там. Да му взимат парите на Коу и да си ходи по живо по здраво. И се моля само този път да вложат парите мъдро, че не ми се гледа Анди Каръл No. 2.

Link to comment
Сподели другаде

Че ще бъде продаден, ще бъде ама догодина защото Клоп няма да си плюе на реномето.

Всички знаете кога започна цупенето на Коу.

Тъй като не можеше да завършва мачовете физически ,Клоп започна да го вади от игра ,но момчето си мислеше че вече е голямата работа и никой не трябва да го пипа.През този сезон Клоп ще му налее малко мозък за да разбере ,че така не стават работите и клубът е над- всичко.

Link to comment
Сподели другаде

Някъде четох, че нещата между Клоп И Коу от известно време не вървели, отношенията не били добри.

 

Това се появи вчера. Слух пуснат от лагера на Коутиньо. Нали сега трябва да измислят обяснения защо иска да напусне. През януари, когато подписа новия договор, говореше друго: Искам да остана дълго време в Ливърпул. Клоп е страхотен треньор и т.н.

 

 

Всички знаете кога започна цупенето на Коу.

Тъй като не можеше да завършва мачовете физически ,Клоп започна да го вади от игра ,но момчето си мислеше че вече е голямата работа и никой не трябва да го пипа.

 

Това с ваденето беше по-отдавна. После му стегнаха фитнеса и си изкарваше целите мачове.

 

Кики го е написала най-вероятният сценарий. Има поне две причини да не го пуснем това лято. Така че той остава, сяда си на гъза и играе като човек, ако иска да види световно първенство и евентуално Барса другото лято. Ако дотогава те не се преориентират към друга звезда.

 

И Суарес искаше в Арсенал, ама после направи много силен сезон при нас.

Link to comment
Сподели другаде

Карата с интересни думи по случая, които се припокриват доста с казаното в темата. Казал е, че не вижда начин по който Коутиньо да бъде продаден в момента. Защото няма време да го заменим, а така или иначе не можем да вземем играчите които искаме, а парите и без него ги имаме.

 

Карата също така казва, че ще настанат размирици, ако бразилеца напусне, и че той ще бъде ЧАСТ ОТ ТЕЗИ РАЗМИРИЦИ!!

 

Тъй, че не знам какво е в главата на КоутинХо, но е най-добре да си седне на дупето и да се примири със ставащото. Не можел да откаже подобна оферта на барселона, той може и да не може, ама клуба може, което е по важното в случая.

 

И все си мисля, че трябва да настъпи момент в който играчите да престанат да си мислят, че са по-големи от клубовете и те да определят как да действа един клуб. Подписват договори и когато го правят, трябва да знаят, че носят отговорност с подписа си.

Подписал ми договор преди една година и сега ще играе обиден, че клуба не го пускал. Ми да си мислил като си подписвал бре, сега никой не ти е длъжен да ти изпълнява желанията.

 

Вчера не пресконференцията Клоп беше запитан дали може да държи всички играчи щастливи. Клоп каза, че това не е негова работа.Един човек или е щастлив или не е. Не може само защото той е казал на някой да бъде щастлив, той да бъде щастлив.

Ама той искал приятелски да напусне клуба... хаха. Какво трябва да означава това. Клоп да го изпрати с питка и мед към барца.

Феновете да му устроят парад по улиците и да му опънат червен килим до летището.

Хенри не вярвам да позволи някой да си прави каквото поиска на негов гръб. След като е заявил вече, че бразилеца остава, ще остане. Имам някакви съмнения, че се е знаело за желанието на Коу да подаде молба за трансфер, и затова вчера от клуба побързаха да пуснат официално становище по случая, за да не стават още по-големи драми.

 

Днешните думи на Клоп ще са много интересни.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък продължавам да не вярвам, че официално има такава молба. Не вярва Коутиньо да каже едно и след два дена тотално да смени позицията си. Всичко е спекулации и търсене на сензацията.

Link to comment
Сподели другаде

И за си мисля че всичко е партенки, ама ако наистина е вярно що Барса (педалите им мръсни) се правят на ощипани моми да ни дадат онези 222 и да си го взимат. На мен лично за тези пари няма да ми липсва, и без това от както му вдигнаха два пъти заплата имам чувството че почна да се скатава от играта чистичко.

Какво друго можем да очакваме от бразилец, нито е първият нито последният който ще ги прави тези магарии. 222 пътя и по живо и здраво, даже Стиви може и една фланелка с автограф да им прати като бонус към сделката :sarcastic: .

Link to comment
Сподели другаде

И все си мисля, че трябва да настъпи момент в който играчите да престанат да си мислят, че са по-големи от клубовете и те да определят как да действа един клуб. Подписват договори и когато го правят, трябва да знаят, че носят отговорност с подписа си.

Подписал ми договор преди една година и сега ще играе обиден, че клуба не го пускал. Ми да си мислил като си подписвал бре, сега никой не ти е длъжен да ти изпълнява желанията.

 

Аз все още продължавам да си мисля, че нещата с истинността на тази ситуация са 50:50, но напълно подкрепям това нещо с договирите, които подписват и след 2 месеца вече искат друго. Колкото и да ни харесва бразилеца на всички, колкото и хубави неща да е правил за отбора и да ни е изваждал от какви ли не ситуации, то всичко това започна да се оприличава на една детска градина с разлигавени дечурлига, които не знаят какво точно искат.

 

Искрено се надявам да няма нищо вярно в този прословут имейл, пуснат от Коутиньо за трансфер в Барселона. Собствениците и Клоп дадоха ясни позиции, че бразилеца няма да бъде пуснат на този етап от клуба и да поеме към Испания. Всички да престанат с лигавите номера и да се насочат към началото на сезона. Още повече, че Филипе няма право да си позволи слаб и разлигавен сезон, защото ще увисне за Световното догодина, така че ако реши да прави нещо, то ще си е главно в негов ущърб.

Link to comment
Сподели другаде

Венци,

и защо са ни тези 222 милиона сега? Оставаме без най-добрия си играч, няма време да вземем равностоен заместник на неговия пост и кво....? Освен да си заврем тези 222 в ... едно място :ppp8:

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми е ако от Барса се откажат от бразилеца и поискат ................Клоп??Какво ще каже тогава рекламното лице на Опел?Дали няма и той да сгъне кълките?

Link to comment
Сподели другаде

Интересно ми е ако от Барса се откажат от бразилеца и поискат ................Клоп??Какво ще каже тогава рекламното лице на Опел?Дали няма и той да сгъне кълките?

Ми пред Байерн не ги сгъна, пък не знам.

 

Коу остава и ще играе колкото може, споко. Първо има СП, а и ако играе ганкиното, никой няма да го иска другото лято и ще си стои при нас (а не в жадуваната Барса). Така че в негов интерес е да играе. Е, може първите 1-2 седмица да е киселичък, ама...

Link to comment
Сподели другаде

Венци,

и защо са ни тези 222 милиона сега? Оставаме без най-добрия си играч, няма време да вземем равностоен заместник на неговия пост и кво....? Освен да си заврем тези 222 в ... едно място :ppp8:

Ами това е огромна сума, няма човек на света да струва толкова. Не съм убеден че и Айнщайн биха го оценили на тази цена.

 

Може би си прав че това е най-добрият ни играч но предложат ли ти сума = на 1/5 или 1/6 от стойността на целият клуб трябва да си идиот за да не го продадеш. Аз лично вярвам че и без него ще се справим, а той започне ли да предава фасони да се скатава и т.н. какво правим тогава....Както е казал народът "На сила хубост не става" . Изцеди ги онези идиоти до дупка и да си ходи щом иска. Ако беше за Стиви щях да рева с крокодилски сълзи, ама за Коу вземат ли му тези 222 ще го отпразнувам като шампионска титла е почти като.... :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Без огън няма и дим, но аз си мисля, че ще остане и тази година. И преди да му се палят тениските и да му се пращат смъртните заплахи, нека видим как ще се развият нещата. Ясно е, че при нас кариерата си няма да завърши, но аз вярвам, че през идната година ще направи сезона на живота си и догодина всички щастливи ще си отиде в Барса.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...