Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

казаното от Клоп, написано в Скай

 

"Мога да кажа нещо, което може би е по-важно", добави Клоп. "Като мениджър на футболен клуб имам шефове и ако шефовете решат, например, да продадат играч или да не го продадат, тогава трябва да го приема.

"Ако не го продадат, тогава вече не съм замесен. Аз съм отговорен за всички играчи, а не само за един, два или трима.

"Не мога да кажа нищо за това, единственото нещо е, че работя с играчите, които имам - това винаги правя."

 

а един фен

 

http://ichef.bbci.co.uk/onesport/cps/624/cpsprodpb/119A5/production/_97310127_coutinh-fan-rex.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Парафирал е защото са били по добри параметрите по новият договори тогава Барса не са го искали ,идва момент когато го искат и той вижда по добра възможност. 5г ни е дал от своята кариера и не е станал шампион,кой на негово място ще се дърпа?До кога ще чака надграждането -10-15г ли?

Link to comment
Сподели другаде

Абе тия Барса как няма да поискат Серхио Агуеро и той латинос, дал е много за отбора си, а така и не може да спечели ШЛ, едвам едвам неговия отбор мина групата на ШЛ и осминафала на 2-3 пъти, а в двата испански гранда шанса му да спечели ШЛ в сравнение с Ман Сити ще се вдигне с 80%. Сигурно всеки ден мечтае за колосите Барса и Реал, ама от тяхна страна няма никаква реакция, там не ''пипат'', щото ония шейхове берат парите по дърветата и не се вълнуват като чуят оферта за техен футболист, дори не си спомням някога Реал или Барселона да са се опитвали да им вземат футболист, знаят че няма ниакакъв смисъл. На английска земя са си направили филиал при нас, също така лесно се преговаря с ФСГ стига да им се предложи нещо с много нули, следващия в списъка ще е Мането.

Link to comment
Сподели другаде

Хватките с преподписване на договорите и после незабавна продажба сме ги гледали вече преди не един и два трансфера. Прави се с цел вдигане на цената. Разберете, че футболистите за собствениците на един отбор са активи и нищо повече. ФСГ няма да сварят по-подходящ момент да го продадат и лично ще се изненадам ако го задържат за зимата.

Link to comment
Сподели другаде

В духа на конспирациите да не би пък да е имало някаква врътка както със Суарез - през зимата да му е обещано на Коу, че ще бъде продаден при добра оферта. Идва лятото, Барса казват на Коутиньо, че ще го вземат ако продадат Неймар, а нашите му казват, че ще го пуснат ако вземат Кейта, само че второто не се случва, Коу се чувства преебан и пуска мейл, че иска да си ходи.

А и нашият със сигурност е знаел преди Барса, че добрият му приятел Неймар ще ходи в ПСЖ.

Link to comment
Сподели другаде

Ще си покаже когато излязат финансовите становища. Трансферите не се уговарят за 2-3 дена и с по някоя и друга трансферна молба. Тия с табелките "Please stay" по-добре да започнат да вдигат "FSG Out"..

Link to comment
Сподели другаде

Абе тия Барса как няма да поискат Серхио Агуеро и той латинос, дал е много за отбора си, а така и не може да спечели ШЛ, едвам едвам неговия отбор мина групата на ШЛ и осминафала на 2-3 пъти, а в двата испански гранда шанса му да спечели ШЛ в сравнение с Ман Сити ще се вдигне с 80%. Сигурно всеки ден мечтае за колосите Барса и Реал, ама от тяхна страна няма никаква реакция, там не ''пипат'', щото ония шейхове берат парите по дърветата и не се вълнуват като чуят оферта за техен футболист, дори не си спомням някога Реал или Барселона да са се опитвали да им вземат футболист, знаят че няма ниакакъв смисъл. На английска земя са си направили филиал при нас, също така лесно се преговаря с ФСГ стига да им се предложи нещо с много нули, следващия в списъка ще е Мането.

1.спамиш си за спорта

2.Агуеро е на около 100

3. Не играе на тази позиция (там е Суарес)

Link to comment
Сподели другаде

Барселона се отказа от Коутиньо

 

12/08/2017 -23.33

 

 

Не успявайки да получи Филипе Коутиньо, Барселонанасочи своето внимание към креативния лидер на Тотнъм Кристиан Ериксен, твърдят британски източници. Напомняме, че вчера Ливърпул излезе с изявление, в което изключи продажбата на Коутиньо през този трансферен прозорец. Бразилецът реагира като подаде молба за трансфер, която Ливърпул отклони във вечерните часове, давайки ясно да се разбере, че няма да се раздели с бразилеца срещу никаква сума.

 

Според информацията, веднага след тези събития ръководството на Барселонасе е събрало и обсъдило ситуацията, стигайки до решението да бъдат прекратени всякакви опити за привличане на Филипе и да бъде насочено вниманието към 24-годишния Ериксен. След кратка консултация с треньорския щаб на "блаугранс" се е стигнало до извода, че датчанинът идеално съответства на стила на игра на отбора.

Непреодолимо препятствие за трансфера на Ериксен могат да станат финансовите искания на Тотнъм. Датчанинът подписа контракт през миналата година и съглашението му с "шпорите" е до 2020 година. Освен това в контракта на играча няма опция за откупване, което означава, че Тотнъм може да поиска всякакви пари за Ериксен. Според информацията, лондончани няма да се съгласят на преговори за по-малко от 100 милиона паунда

НИКОЛАЙ ГАВАЗОВ

http://futbol-tv.com...medium=facebook

Link to comment
Сподели другаде

 

1.спамиш си за спорта

2.Агуеро е на около 100

3. Не играе на тази позиция (там е Суарес)

 

Ако не си забелязвал, от години играят в трио нападатели, Неймар освободи място, при други собственици, отдавна щяха да го продадат на Барса или Реал, а даже не са правили и опити да им го вземат с конкретни оферти.

Link to comment
Сподели другаде

Смятам, че ако Коутиньо има желание да играе в Барселона е редно да отиде да играе там, за определана цена разбира се. Ние можем и насила да го задържим, но едва ли ще играе по същият начин, което няма да ни е от полза. Той е латинос и естествено, че мечтата му е да играе за Барса или Реал, дори Джерард каза, че мечтата му била да играе за Барса.

Link to comment
Сподели другаде

Корнов нали оставаше на 100 % Клоп щом казвал значи неговата дума била закон :997: :997: Клоп е никой в клуба колкото и да се пъчи каквото му наредят ФСГ тва е поредния послушко

Link to comment
Сподели другаде

Не. Бях на мнение, че остава на 100% ако зависи от клуба. В момента не изглежда да зависи от клуба. Ако не му се играе за нас, за какво ни е? В подобно настроение бях спрямо Суарез, когато искаше да иде в Арсенал. Към днешна дата искам Коутиньо да бъде продаден. Никой не е по-голям от клуба. Преживях продажбата на Торес, Суарез, отказването на Джерард и още много неща. Коутиньо няма и да го усетя като загуба.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък съм ма мнение, че трябва да си пазим добрите играчи заради клуба. Не ми дреме толкова за парите, дето ще ги вземем, пък да сме ги реинвестирали, пък вече изградихте тука виртуални постройки с Обамеянг, Кейта и нам кой си. Отдаденост, казвате, ама както един колега написа, кел файда Флано като е отдаден? Имаме много добър играч, около който се градеше целия ни отбор. При това без алтернатива. Почти. Фирмино може да го замести,но не точно по този мачин и не с тая халфова линия. Сезонът започма, всеки да си проветри главата и да си наляга парцалите. Отборът е над всичко. Догодина да се мисли отрано,като се знае кой накъде. Такива тъпотии да се прекроява целия отбор в движение от първия кръг, мерси. Хенри и кака Пицути ще стягат колана явно. :)

 

Да надграждаме при положение, че всяка година играем на 3 фронта и Лига Европа е един път на декада.. Ще надграждаме като направят първите 5 да ходят за КЕШ. Надграждат отборите, които могат да си позволят да са конкурентноспособни, не тия де взимат една лимонада на 7 години. За какво да го държиш Фил, да съсипваш такъв талант за мачове с Уотфорд..? Краят на прозореца е близо и да видим кой ще взима 10ката - Ориги? :P

Link to comment
Сподели другаде

Хареса ми иронично-критичния стил, ако съм разбрал правилно, де. :)/> Следобед е, натиснах три стъкла бира по 660 мл. Така че ми е простено, ако не съм те разбрал. Но за да не трябва петият да ходи в ШЛ, а ние да играем там, играчи като Коу, трябва да остават. И мен ме боли за реализацията на таланта им, ама не ми дреме за нея. :)

Link to comment
Сподели другаде

Само се сети Коутиньо, за колко бе купен 2013-та £8.5м и колко в пъти повече дават сега. Бай Хенри в ранг светия да го издигнат и какви ли декларации да разписва, такъв трансфер не се изпуска, а точно нашият ловец на маймуни с трици, някакси ми се не вярва да изгони птичката, де му е кацнала на рамото. Като виден каубой ще го пазари в последния ден..

Link to comment
Сподели другаде

За бая Хенрия съм сигурен, че тия пари му се материализират в главата като статута на полубог у чорапните фенове, когато бостънред обявят поредния анаболен кретен, с варена сопа, струващ Коу+ много малко, бъде представен на тъпа триъгълна поляна, олицетворяваща крайъгълността на цивилизацията, отатък голямата локва.

Link to comment
Сподели другаде

Бившият капитан на Ливърпул Стивън Джерард е убеден, че Барселона е поставила ултиматум на плеймейкъра Филипе Коутиньо. Тази седмица 25-годишният бразилец отправи официална молба за трансфер, която Ливърпул веднага отклони. Джерард предполага каква е причината Филипе да се реши на тази крачка.

"Убеден съм, че представители на Барселона са се свързали с неговия агент и са му казали: "Или сега, или никога". Ако той не се окаже в Барселона през това лято, значи, повече никога. Именно за това те му оказват натиск и именно за това Филипе реагира по този начин. Разбирам неговите му мотиви, той идва от Южна Америка и винаги е мечтаел да играе за Барселона. И, разбира се, той е изпаднал в паника, когато е разбрал, че няма да има друг такъв шанс", заяви Джерард.

Link to comment
Сподели другаде

Те нека го изнудват него но той да изнудва клуба по този начин е отврат,затова трябва да остане,два месеца пейка и после шест месеца да се извинява че е бил подведен и е разбрал че нещата не стават по този начин

Link to comment
Сподели другаде

Само се сети Коутиньо, за колко бе купен 2013-та £8.5м и колко в пъти повече дават сега. Бай Хенри в ранг светия да го издигнат и какви ли декларации да разписва, такъв трансфер не се изпуска, а точно нашият ловец на маймуни с трици, някакси ми се не вярва да изгони птичката, де му е кацнала на рамото. Като виден каубой ще го пазари в последния ден..

Не всичко е кеш. Ще продаде Коутиньо за 100 млн. а стойността на клуба ще се с громоляса поне с 200

Link to comment
Сподели другаде

Не всичко е кеш. Ще продаде Коутиньо за 100 млн. а стойността на клуба ще се с громоляса поне с 200

 

Глупости, да не би след трансфера на Суарес и отказването на Джерард стойността на клуба да се сгромоляса?

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...