Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Нека се прави ама след 3 години като не е играл едва ли Барса ще го иска. Ще отиде в Брайтън. Така че аз лично смятам, че ще си скъсва гъза да играе за нас, освен ако не го продадем днес, за да може янките отново да си излязат на печалба!

Link to comment
Сподели другаде

Филипе няма да се прави на контузен повече - нали казаха че това е било от стрес и щом вече е играл един мач и трансферът мина "контузията" му от стрес също му мина, така че споко ще си е титуляр с нас - въпросът е доколко ще играе - той преди когато беше надъхан си беше непостоянен и в много мачове не можеш да го забележиш а сега не знам.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, ако приемем, че е така наистина, защо се обявява, че е контузен? Да кажат, че психически не е готов да играе и готово, а не това с контузията да се дъвче и откровено да се лъже толкова време.

И кой е повярвал за контузията?
Link to comment
Сподели другаде

Не знам...тъжен, не тъжен

Вие как бихте постъпили на Клоп?

Марш при резервите или младежите цял сезон...или в първия отбор да се разкайва и евентуално да заиграе.

Link to comment
Сподели другаде

И кой е повярвал за контузията?

аЗЗЗ., аз повярвах,.....айде сега разгадай - тъп ли съм, наивен ли съм, 13 годишен ли съм, балък ли съм....

 

Честно казано се чудя как редовно при някакви елементарни дискусии тук във форума има толкова голямо разминаване в капацитета между дискутиращите.....

Link to comment
Сподели другаде

Коутиньо се бил разревал и бил "неутешим" след като разбрал, че трансфер няма да има. Според някакви си източници близо до националния на Бразилия.

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Давам му няколко седмици,след което ще поднесе някакво извинение и ще започне да играе.Няма къде да отиде,показах му кой кара влака.Засега се справяме и без него.

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да не е резерва при формата на отбора в последно време. И тук става въпрос за чисто футболни аргументи. Когато нещо върви - не го пипаш. Като тръгне да не върви, тогава и Коу ще заиграе. Преди 1-2 години не можехме да си представим, че здрав Стъридж би бил резерва в този отбор, ама е - резерва е.

 

Коу ще получи шанс на терена, в това нямам съмнение. Мисля си, обаче, че ако не играе толкова често, като през миналия сезон, причините ще са изцяло футболни, а не въпрос на наказание, порицание или нещо от сорта.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...