Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

https://www.sportal.bg/news.php?category=2&id=682908

 

“Фил ясно показа, че искаше да заиграе на “Камп Ноу”. Той със сигурност е разочарован, защото футболистите мечтаят да бъдат част от Барса. Но аз съм убеден, че той все пак ще получи този шанс. Освен това от клуба демонстрираха колко много го желаят и вярвам, че ще се завърнат за него”, коментира Роналдиньо.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Значи щом Роналдиньо казва значи е така какъв смях.Просто му бута рамо за пред феновете.Той ни предаде отвсякъде говоря за нас феновете.Не заслужава да слага този екип.

Link to comment
Сподели другаде

Според мен ситуацията с Коутиньо в отбора вече е напълно изяснена. Изиграва този сезон и другото лято ни напуска.Това са мои предположения, в събота ще разберем какво точно се случва.

Link to comment
Сподели другаде

Само че Барса другото лято, ако не сменят президента или не продадат Меси, няма от къде да изкарат 150 милиона.

 

Дреме ли ти? Ако иска да напуска , прав му път другия сезон, ние ще сме подготвени . А колко ще му вземем , съмнявам се да имаш и ти далавера? ! :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп заяви, че е имал “много добър разговор” с бразилската звезда на мърсисайдци Филипе Коутиньо, който до последно бе свързван с трансфер в Барселона, но в крайна сметка остана на “Анфийлд”. Коутиньо бе с националния отбор на Бразилия за мачовете с Еквадор (2:0) и Колумбия (1:1) от световните квалификации и в четвъртък се включи в тренировките на Ливърпул в Мелууд, като изглеждаше в добро настроение. Със “Селесао” бе и съотборникът на Коутиньо в Ливърпул - Роберто Фирмино.

 

Клоп сподели, че е доволен от състоянието на Коутиньо в момента и обмисля сериозно да го пусне в игра и то в стартовия състав срещу Манчестър Сити на “Етихад” в събота. Бразилецът все още не е играл за мърсисайдци този сезон, като официалната версия е проблем с гърба.

 

“Роберто игра във втория мач на Бразилия малко повече, но и двамата са във форма и са здрави. Разбира се, ситуацията при двамата е различна, защото, независимо какво си мислят хората, Фил имаше проблем с гърба преди няколсо седмици. Той не можеше да тренира и пропусна около три седмици”, обясни германският специалист, цитиран от empireofthekop.com.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Ако имаше нещо положително в мача вчера, то това може би беше желанието на Коутиньо за игра. Беше много активен, дори се хвърляше на шпагати и отнемаше топката, пресираше, изобщо никакви признаци на апатия и липса на желание да играе за клуба.

 

Сега дали го прави заради себе си или заради отбора е отделен въпрос. Публиката също го прие радушно, нещо което сякаш покрай резултатите на отбора в последно време остана на заден план. Нямаше освирквания, никакво неодобрение спрямо бразилчето.

Както ми писа един колега от форума тези дни, Коу приличал на анимационен герой, нямало как да му се разсърдиш.

 

Макар, че вчера не успяхме да победим, то си пролича присъствието на Коу в състава. Доста повече острота, по-добро владеене на топката, друга класа е просто Коу спрямо останалите ни халфове. Ако играе с подобна мотивация и в останалата част от сезона, то нещата в атака ще започнат да се получават на по-добро ниво.

Реално ние в комплект - Фирмино,Салах,Мане и Коутиньо не сме ги виждали до момента в официален мач. Дори в контролите по спомен ги видяхме заедно само в един мач срещу Байерн М. и им сложихме 3-ка.

Аз лично все още съм с резерви спрямо Коу, но бразилеца има шанс с изявите си на терена, да накара всички като мен които имат резерви спрямо него,да спрат да ги имат.

Link to comment
Сподели другаде

Коутиньо няма никакъв интерес да се представя слабо от тук нататък, идва Световно, идва и нов летен трансферен прозорец, предполагам иска да държи интереса на Барса, нищо чудно да са му обещали, че следващото лято няма да го спират ако желае да напусне.

Link to comment
Сподели другаде

"Случи се това, че получих оферта за работа и в живота понякога имаше интерес към такива предложения, друг път - не. В моя случай, както всеки знае, аз бях заинтересован. Същото важи и за семейството ми. За мен беше чест да получа оферта от толкова престижен клуб като Барселона, но в същото време е чест и да играя за Ливърпул - огромен клуб, познат в целия свят. Сега съм тук и ще давам най-доброто от себе си, както винаги съм го правил. Последният месец бе труден за мен, но сега това е в миналото. Целта ми е да играя добре и да помагам на отбора. Концентриран съм върху представянето ми в Ливърпул и националния отбор", заяви Котиньо пред ESPN Brasil.

 

Нищо изненадващо и странно. Накрая ще излезе, че медиите направиха целия панаир и Барса с циганските им номера.

Link to comment
Сподели другаде

Нищо изненадващо и странно. Накрая ще излезе, че медиите направиха целия панаир и Барса с циганските им номера.

 

Напротив, просто Коутиньо се опитва да омекоти цялата история, което е нормално.

Тя се случи точно както си се случи.. А на него му личи, че му е конфузно и е смутен все още.

Link to comment
Сподели другаде

Бартомеу поддържа версията, че Ливърпул е поискал 200 млн. за Коутиньо

 

 

Президентът на Барселона Джосеп Мария Бартомеу разкри, че клубът е преустановил интереса си към Филипе Коутиньо, след като Ливърпул е поискал 200 милиона евро за бразилеца. Каталунците отправиха три оферти за халфа, като и трите предложения бяха отхвърлени. Всички очакваха в последния ден на летния трансферен прозорец Барса да отправи финална оферта, но това така и не се случи.

 

В началото на септември спортният директор на испанския клуб Алберт Солер обяви, че след седмици на преговори от “Анфийлд” са обявили, че ще продадат бразилския национал само срещу 200 милиона евро. Впоследствие от Ливърпул опровергаха тази информация. Вчера обаче Бартомеу подкрепи същата версия и обясни по този начин проваления трансфер на Коутиньо.

 

"Няма да кажа колко точно предложихме ние, но те поискаха 200 милиона евро. Не бяхме готови да платим нито 200 млн., нито 150 млн. Нашата оферта бе за по-малко от 100 милиона, но с бонусите сумата можеше да достигне 120 милиона. Парите, които влязоха във футбола, направиха пазара толкова скъп. Това обяснява какво се случи с Коутиньо", заяви Бартомеу.

Link to comment
Сподели другаде

Испанската преса продължава да си пише по темата Коутиньо. Известния вече вестник Спорт съобщава , че представители на футболиста и роднини са били в Бостън за среща с Вернер и Хенри .

Искали да се уверят , че Филипе ще бъде приет отново в клуба на 100 % и да уверят те ФСГ , че той ще се раздава на макс . Ама другото лято си искали Барса.

Link to comment
Сподели другаде

В изказването на президента на Барса има нещо което недоумявам? Казва че с бонусите били предложили 120 милиона и нямало да дадат нито 200, нито 150 милиона даже. То добре, ама като сме им казали че струва 150 милиона и от думите му излиза че те не са ни ги предложили, какво реват че не го продадохме? Футболиста си има 5 годишен договор и ние не сме на зор. Така че ако го искат ще кихат колкото кажем. ПСЖ-то как им дадоха 222 милиона за Неймар. И те искаха да намалят цената, ама Барса и дума не даде да свали. То е ясно че Коу не струва толкова, ама ние пък не сме притиснати до стената да продаваме и всякаква цена е реална за нас.

Link to comment
Сподели другаде

В изказването на президента на Барса има нещо което недоумявам? Казва че с бонусите били предложили 120 милиона и нямало да дадат нито 200, нито 150 милиона даже. То добре, ама като сме им казали че струва 150 милиона и от думите му излиза че те не са ни ги предложили, какво реват че не го продадохме? Футболиста си има 5 годишен договор и ние не сме на зор. Така че ако го искат ще кихат колкото кажем. ПСЖ-то как им дадоха 222 милиона за Неймар. И те искаха да намалят цената, ама Барса и дума не даде да свали. То е ясно че Коу не струва толкова, ама ние пък не сме притиснати до стената да продаваме и всякаква цена е реална за нас.

В Барселона в момента се събират гласове да влезе във ход процедура по вот на недоверие към управлението. В Барса, Реал, Билбао и Осасуна, мисля Осасуна бяха 4тите, управлението е в ръцете на сосиосите и те си избират управление, за Х години. Преди 2 години спечелиха изборите Бартоумеу, или както се пише, и сие, но все пак както във всяка политика те си имат конкуренти. Та сега тия конкуренти ги обвиняват, че не могат да се справят и искат този вот, за да ги свалят, а три основни точки се коментират като причина за вота.

Първо - загубата на Неймар, която сегашното ръководство оправдава с клаузата и как това им е вързало ръцете.

Второ - липсата на подпис под договора на Меси от Меси, в момента само баща му се е подписал като негов агент, тук от ръководството се защитават, че няма време физически това да се случи иначе уж е уговорено и уж е само въпрос на формалност.

И трето - провала с трансфера на Коутинйо. Е затова са тия мрънкания. Обвиняват ги, че не са сключили тази сделка при все желанието на футболиста, но от ръководството на Барса контрират, че не са сключили тази сделка, не защото не са могли, а защото не е финансово изгодна и би подложила на риск бъдещето на Барса. Все пак те нямат финансите на Сити или ПСЖ и 200 милиона са си 200 милиона. Да те взеха 220 от ПСЖ ама 100 вече дадоха за Дембеле, 40 за Паулинйо и 20тина за Делоуфеу. Та затова мрънкат. Докато не се реши въпроса с този вот на недоверие или поне Меси официално да бъде заснет как подписва и носи фланелка на гърба 2022 или 2021, то циганчетата ще мрънкат по вестници как те нищо грешно не са направили просто цената е била прекалено завишена.

Link to comment
Сподели другаде

За реването на тия цигани ми пука точно толкова, колкото за пребоядисването на шахтите по улиците в Тегусигалпа, южен Хондурас. Цяло лято сраха по отбора, какви ли не глупости се пишеше по техните вестници, там Марка, Ларка и какво ли още не... което разбира се беше грабвано от журналята на Острова и лайната продължаваха. Как лошият Ливърпул не пуска клетника Коу да преследва мечтите си, как Коу е тъжен и как на лагера в Бразилия едва ли не се е опитал да се самоубие, удавяйки се в кофичка кисело мляко. И тия неща ги четем цяло лято, заради вътрешната политика на отбора от Каталуния.

 

Може да не сме най-големите фенове на ФСГ, но ми направи душевна че*ия, че отрязаха тия мангусти. Ако ще и Коу да не играе повече на макс за нас (което не вярвам, виждам, че се раздава доста двата мача, трябва му още малко време и ще влезе пак във форма). Ей така, нека някой им откаже, да се научат... хареса ми и как Неймар запали чехлите към Париж. ПСЖ са неприятен отбор, а Неймар си е същото цигане, ама поне им показа, че не всеки е готов да мре за тях.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...