Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

снимката горе е fake.Снимката тук е истинска и е от вчера.

Колко трябва да е ограничено нечие мислене , за да направи подобен колаж, Винаги съм твърдял, че 90мин.ком са плиткоумни дебили.

Всеки сам си избира източниците и какво да чете. Тези обаче пишат лъжи и глупости.

 

Y72ge1O5Fdo.jpg

Link to comment
Сподели другаде

снимката горе е fake.Снимката тук е истинска и е от вчера.

Колко трябва да е ограничено нечие мислене , за да направи подобен колаж, Винаги съм твърдял, че 90мин.ком са плиткоумни дебили.

Всеки сам си избира източниците и какво да чете. Тези обаче пишат лъжи и глупости.

Ама Скар, това горе си е откровен колаж... Не знам кой си мисли, че е не е фейк :) Смисъл Коу е в килия все пак :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Само се опитвам да напомням на потребителите, че пускането на такива глупости в сериозна тема (тази на самият играч) не ги правят оригинални и интересни.

Спокойно може да се пусне в забавни снимки или както там се казваше.

А тук , някакъв линк, към някаква абсолютно тъпанарска снимка (даже и безмислена) и коментари да навъртаме, ама няма значение, че изглеждаме , като да не споменавам какви.

Така по ясно ли е 'Дачев? Или ти реши, че аз съм я помислил за истинска и съм побързал да я опровергая?

Link to comment
Сподели другаде

Така по ясно ли е 'Дачев? Или ти реши, че аз съм я помислил за истинска и съм побързал да я опровергая?

Еми така излезе от мнението ти, Скар. Ако продължаваме със спама, ще трябва да си праснем по една точка един на друг :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

В мача срещу Саутхямптън Коутиньо е записал 31-та си асистенция за клуба във ВЛ. Така е изпреварил Фаулър и Оуен, които остават с по 30. Пред него са Макманаман с 58 и Джерард с 92.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Цифрите зад епичния трансфер на Коутиньо

 

 

Всички говорят за трансфера на Филипе Коутиньо. Е, добре, не всички, но медиите умело тиражират това твърдение. Испанското издание “Sport” разкрива още подробности покрай преминаването на бразилеца на “Камп Ноу”.

Припомняме, че трансферната сага, която премина в епичен сериал, започна още през изминалото лято. Барселона упорито се опитваше да привлече футболиста на “мърсисайдци” до последната минута, но Ливърпул, начело с Юрген Клоп, категорично отрязаха мераците на каталунците.

Най-любопитните подробности около даден трансфер винаги опират до цифрите. Та, нека разберем какви са сумите и кой колко ще получи от “Операция Коутиньо”.

Минималната сума, която ще трябва да пръсне каталунското ръководство в опит да привлече Коутиньо е 130 милиона евро, пише Sport.es. “Мърсисайдци” едва ли ще склонят още от първия път, но затова пък Барселона е готова да предложи още няколко оферти, като максимумът, който могат да похарчат е 150 милиона евро.

Самият Коутиньо пък ще получава по 14 милиона евро на година, което само по себе си означава, че ще попадне сред най-високо платените в Барселона.

Огромните суми, които ще бъдат похарчени за футболиста предвещават раздялата на клуба поне с трима играчи, които се смятат за ненужни.

Номер 1 в листата е Арда Туран, който отдавна не влиза в сметките на старши треньора Ернесто Валверде. Втората причина е, че заплатата на турския национал никак не е малко – 8.5 милиона евро на година.

Така, за да си осигурят услугите на Коутиньо Барса ще жертва няколко други от играчите си.

Безспортно каталунците ще посегнат на бразилеца още през зимния трансферен прозорец, но дали Ливърпул ще отхлаби захвата си и ще го пусне, предстои да разберем.

https://gong.bg/foot...koutinio-460913

 

 

Верно че парите не са всичко / за едно друго наше момче ставаше дума, ама това важи и за този/.

Кво са некви си 270 000 евро на седмица, пари за страгалки и бонбонки "тик-так".

Ако при тая форма на Коутиньо наште го изтъргашат за 150 милиона , ще ги призная за корифеи в търговията. Пък и отборът и без него вкарва по 3-4 гола на мач, така че....чао от мен /за тия пари/.

Лично аз смятам че това лудо трансферно лято повече няма да се повтори- просто в момента няма млади играчи заслужаващи 100 милиона, айде 120.

Наште би трябвало да побързат защото

Гризман готов да премине в Барса

 

https://gong.bg/foot...-uslovie-460941

Link to comment
Сподели другаде

Евентуален трансфер на Гризман няма да повлияе на евентуален трансфер на Коу. Барса са много на + заради Неймар, а и Коу го искат за заместник на Иниеста в халфовата линия, а не да е един от тройката напред. Въпроса е да остане сега през зимата и лятото да успеем да купим някой негов заместник преди продажбата на котето, че после ще има едно извиване на ръце.

Link to comment
Сподели другаде

Чак толкова много на плюс не са- купиха Дембеле и Паулиньо за 160 милиона. Но въпроса е другаде- щом не ще да играе при нас на 100 % няма смисъл вече да го задържаме. А и 150 милиона са си 150 милиона- почти 3 нови попълнения за нас.

Link to comment
Сподели другаде

Чак толкова много на плюс не са- купиха Дембеле и Паулиньо за 160 милиона. Но въпроса е другаде- щом не ще да играе при нас на 100 % няма смисъл вече да го задържаме. А и 150 милиона са си 150 милиона- почти 3 нови попълнения за нас.

Да, ама взеха парите за Неймар кеш веднага, докато Дембеле и Паулиньо бяха купени на лизинг.

Link to comment
Сподели другаде

Да, ама взеха парите за Неймар кеш веднага, докато Дембеле и Паулиньо бяха купени на лизинг.

 

Точно така, а и отделно имаха над 200 милиона приготвени за трансфери, към които като прибавим парите от Неймар и стават доста.

Link to comment
Сподели другаде

Точно така, а и отделно имаха над 200 милиона приготвени за трансфери, към които като прибавим парите от Неймар и стават доста.

За това не съм много убеден. Барса имат известни финансови затруднения, заради високите заплати на футболистите си и като цяло не мисля, че щяха да правят кой знае каква селекция, ако не бяха продали Неймар

Link to comment
Сподели другаде

След хеттрика, от Барселона звънят на Карагър, който е един от интервюиращите Коутиньо, но Карата им затвори :) надявам се не мислите, че е говоря сериозно, но се получи забавна шега от интервюиращия:

 

https://www.facebook.com/JurgenKlopp.TheNormalOne/videos/1010373685769214/

Link to comment
Сподели другаде

Пътник е.

 

Philippe Coutinho unsure over Liverpool future amid Barcelona interest

 

‘I do not know how the future is going to be,’ said Coutinho. ‘What will happen in January, we will know it in January. I do not know if there will be an offer.

‘Last summer there was a job offer in the same way that happens with any employee and I was interested in it.'

"Of course a lot happened in the summer but my will is always to play and do the best wherever I am - that has not changed.

"I am here (at Liverpool), we have a lot of games and I try to do my best to help."

Link to comment
Сподели другаде

Коутиньо, ако се надява, че ще бъде продаден точно по средата на сезона, ще е повече от наивен.

 

Отделно цената му дали не става по-висока след такива представяния в ШЛ?

Другото което е тия 150 или колкото са там милиона, по какъв начин мислят барселона да ги плащат.

Щото, ако пак е от типа 60 сега, 30 след 2 години, а останалите под формата на бонуси, то точно НИКОГА няма да го получат.

Ако ще Коу да се самозапали насред Ливърпул.

 

Според мен, ако имаме намерение в крайна сметка да го пуснем в барселона, то това ще стане след световното първенство.

Бразилия са доста по-сериозен отбор в сравнение с миналото световно, очаква се да направят добро представяне, Коу там е основна фигура и се очаква да показва силни игри. Направи ли го това, то цената му само ще се вдига още повече.

 

Той може да си се надява на едно, но реалността за него да се окаже съвсем друга.

Това, че изглеждал намусен вчера, може да е защото е разбрал, че и този джам няма как да премине към съни спейн.

Link to comment
Сподели другаде

Абе, ще има драма и намусени физиономии през Януари. Този, че се надява да е пътник в посока Барселона е повече от ясно, въпросът не е дали, а кога и за колко ще пътува натам и кой ще вземем вместо него. Щото Коу може и да е непостоянен, ама много я знае тази игра.

 

Иначе съм съгласен с Невъра по-горе, никакви играчи на тепсия. Да се муси. Всеки уважаващ себе си отбор си пази перлите и привлича нови, така трябва да действаме и ние. Котю няма къде да ходи, ако иска да не гледа световното по телевизията ще играе не, ами и пушек ще се вдига.

Link to comment
Сподели другаде

Идва времето на фалшивите новини за трансфери.Всеки журналист наточва молива и почва да си измисля.Преди няколко дни в български сайт цитираха "източници" от Каталуня и Англия.Според тия в Испания щели да ни предложат 150 мил.евро,а според тия от Англия сме щели да се съгласим на 145 мил.евро?!?Не са ли дебили подобни "журналисти"?Изобщо знаят ли как се водят преговори?Просто нямам думи!

Никак не ми се се иска да се продава Каутиньо,защото в момента нещата тръгнаха и той е част от работещия механизъм,но си имаме Мениджър и собственици и те решават.

Link to comment
Сподели другаде

Изключително е прав колегата- това в пълна степен важи и за Ван Дайк. Като имаш едно наум, след 6 месеца да не си в този отбор, няма да се лакомиш за пари и да преподписваш, за да точиш по-голяма за няколко месеца. Лаком г*з всички знаем какво изхожда, така че всеки си има глава на раменете. Коутиньо да играе така, ако ще и цял сезон да е в менструация, няма да му се сърдя.

Link to comment
Сподели другаде

Първо, ако отиде в Барселона, забравя за ШЛ, титлата в Испания ще е вече решена, ще ходи да си джитка като в махалата за нищо, така че според мен това със зимния трансфер е абсурдно.

Link to comment
Сподели другаде

Някак си не мога да си представя, че посредата на сезона, когато сме евентуално след днес 3-ти в класирането, когато сме се класирали на елиминационната фаза на ШЛ, поставяйки разни рекорди в групата, ще си продадем един от най-добрите играчи. Малко нелепо ми се струва като идея.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...