Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Mario_Shinobi

Марио, предлагаш му генг бенг с чужди жени, ама после тази бузеста синьора Коутинхо ще му оперира менискуса без упойка.

 

 

ltmlTdE.jpg

 

Аа не Дренски. Аз нищо не му предлагам.. ако бях в такова положение бих му предложил да се ритне в седалището сам и ако не става да викне мен.

 

Само фантазирам на глас, изхождайки от триковете/опитите на клуба да го задържи докъде биха стигнали. Смешунко мъничък..

 

А пухкавата му мадама да не се остри на пребогатия си мъж за бизнес офертите му викам аз :D/>

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Не трябва да го продаваме това момче,колкото и да пари да дават.Е*ал съм ти и милионите,иска ми се да е останала малко романтика в тая игра.Искам да гледам този малък магьосник с червената фланелка възможно най-дълго,най-доброто от него тепърва предстои.

Link to comment
Сподели другаде

За жалост въпроса опира, не до това дали ние искаме да го продадем, а до това дали той ще иска да играе за нас? Сега няма проблем, защото си чака трансфера, ама ако не стане .....

Все се надявам Барса да вземат Гризман сега и да им отпадне интереса към Коу. Само така ще имаме шанс да го задържим, въпреки че тогава ще го налазят ПСЖ и при една оферта от 200 милиона, Хенри веднага ще го кешира. Много ми си иса до го вида в една халфова линия с Кейта и например един Горецка. А отпред Салах, Фирмино и Мане.

Link to comment
Сподели другаде

Ако бях на мястото на Коутиньо доста бих се подвоумил дали да искам да ходя в Барса...вижда момчето че отбора се развива...че се харчат сериозни пари....че се привличат сериозни имена...щеше да ми е доста притеснено да ида в Барса и на следващия сезон примерно Ливърпул да вземе титлата дето чака от толкова години. Ако има малко акъл в него ще остане и следващия сезон при нас...това естествено ако тоя влезем в топ 4 и все пак се представим добре в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Няма как Коутиньо да забрави за Барселона.Това не значи,че не може да му е кеф и в Ливърпул.Но няма място за сравнение на този етап.Кой не би искал да играе с Меси?Ако отиде тази зима,ще бъде и шампион.

Link to comment
Сподели другаде

Неймар.

 

Зависи какъв човек и какъв характер си. Ако искаш да си номер 1 в отбора си и ако не обичаш да седиш в сянката на някого, то няма да искаш да играеш с Меси. Сигурен съм, че това беше една от причините Неймар да се махне от Барса. Неймар иска да е в устата на всички и да е ТОП в отбора си. Нещо, което докато Меси се крепи на краката си, нямаше как да стане.

 

В този ред на мисли, Коу може да бъде Меси в Ливърпул или да бъде добрият футболист, "който вкара оня хубав гол след брилянтната асистенция на най-великия Меси".

или подаде/изведе по брилянтен начин най-великият Меси или за головата машина(малко позаскърцала в момента :sarcastic: )Суарез!
Link to comment
Сподели другаде

Неймар.

 

Зависи какъв човек и какъв характер си. Ако искаш да си номер 1 в отбора си и ако не обичаш да седиш в сянката на някого, то няма да искаш да играеш с Меси. Сигурен съм, че това беше една от причините Неймар да се махне от Барса. Неймар иска да е в устата на всички и да е ТОП в отбора си. Нещо, което докато Меси се крепи на краката си, нямаше как да стане.

 

В този ред на мисли, Коу може да бъде Меси в Ливърпул или да бъде добрият футболист, "който вкара оня хубав гол след брилянтната асистенция на най-великия Меси".

 

Първо,Коутиньо не изглежда да го тресе звездоманията и да е идиот като Неймар(който вече реве,че е недоволен в ПСЖ).

 

Второ,този аргумент би важал,ако отборите бяха равнопоставени.Ако Ливърпул беше на нивото на Барселона,тогава да.

Няма как,ясно е къде иска да играе повече Коу.Но,ако спечелим някой трофей и се борим сериозно за големите такива,то не пречи да е щастлив и в Ливърпул.По-лесно е да задържиш доволен играч,отколкото крайно недоволен и разочарован.

Link to comment
Сподели другаде

Dario sport пише, че днес ще се състои среща , която ще определи бъдещето на Коутиньо.

в близките часове има среща с агентите на играча. Споменава се , че може и да сме навити на 150 милн.

Това засега са само слухове, но все пак, среща ще има

Link to comment
Сподели другаде

Ако беше някой друг отбор, веднага бих повярвал, че работата е опечена. Ама горовим за Барселона - това е най-циганският отбор, когато стане въпрос за трансфери. Феновете на Арсенал още сънуват кошмари от номерата им при сагата с Фабрегас. Няма да се учудя, ако тaзи публикация на сайта на Nike също е номер да разконцентрират Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Абе хора, много са идвали и са си заминавали, на някой им е потръгнало след това, на други не чак толкова... Други са ги замествали и т.н. Но отбора си е тук... Ливърпул. Сега на това детенце му се ходи да играе в този цирк Барцелоната прав му път. Насила хубост не става, всички му целуваха.... Че чак капитан го направиха... Шута в гъза и следващия да идва...

Link to comment
Сподели другаде

Много вероятно е следващият мач на Коутиньо да е с екипа на Барселона.

 

Щом пък толкова не иска, да дават ония циганьори 160 милки в паунди и да го взимат. Ако ще им го даваме да го правим в началото на ТП, че да имаме време да намерим заместник. Макар че януари е греда да се търсят играчи...

Link to comment
Сподели другаде

Хм, продажба на Коутиньо по средата на сезона ми изглежда като самоубийство.Това несъмнено ще рефлектира върху представянето на отбора, което може да се окаже проблем в борбата за четворката, а и в Шампионската лига.Дори и сега да се постигне някакво споразумение с Барселона за продажба, то задължително трябва да влезе в сила от лятото.Щото ние и да си продадем един от най-добрите играчи, дори и да имаме готов вариант за заместник, неговия отбор дали ще иска да го продаде в средата на сезона.Аз все си мисля, че нашите няма да се вържат на тия варианти с 40-50 милионни бонуси, дето я ги видим я не.За мен Барселона с тия оферти с многомилионни бонуси по-скоро показват, че ще действат по втория начин и ще карат Коутиньо да бойкотира отбора по някакъв начин, за да могат циганите да минат по-тънко.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...