Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

IMG_2811.jpg

 

 

Сменил си й профилната във фейса с тоя грозен шушляк на Фарса. "Ънлайк ит"!.

Мирър са много некоректни. Вече беше излязло изявлението на Клоп, когато този клип се появи.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Коу е платил сам около 15 млн, за да форсира трансфера. Пише, че Найк са му помогнали финансово.

 

Направи се на контузен преди два от най-важните мачове на отбора - Хофенхайм и Евертън за ФА.

 

Вече снима видеопоздрави за Барса.

 

Ще видим дали ще намери 5 мин да се обърне към бившия си клуб, който го направи играч. Поне на феновете да благодари.

Link to comment
Сподели другаде

Коу е платил сам около 15 млн, за да форсира трансфера. Пише, че Найк са му помогнали финансово.

 

Направи се на контузен преди два от най-важните мачове на отбора - Хофенхайм и Евертън за ФА.

 

Вече снима видеопоздрави за Барса.

 

Ще видим дали ще намери 5 мин да се обърне към бившия си клуб, който го направи играч. Поне на феновете да благодари.

къде го пише?

Link to comment
Сподели другаде

"Ел Мундо Депортиво" списали че имало официална оферта от Реал за Коутиньо в размер на 200 милиона евра ама той искал да играе непременно в неповторимия Катун и това принудило Ливърпул да приеме по-ниската оферта.

Това според мен е пълен "фейк".Ако имаше оферта за 200 милиона Коутиньо щеше да е натоварен от вкупом от целия борд на отбора барабар с чичо Хенри на първия самолет за Мадрид.

Link to comment
Сподели другаде

Аз мислех,че Погба е супер надценен за сумата,за която отиде в Манго.Ама беше на 23,с трофеи зад гърба си и доколкото знам,го регистраха като хоумгроун.Така че един вид все едно е англичанин.което в днешно време са си едни 20тина млн паунда отгоре.Добър халф е,но не го използват оптимално,а и се очаква прекалено много от него,все пак той даже далеч не беше най-добрият халф в отбора на Юве.Беше си скандален откъм цена.

 

Но Коутиньо за 140 млн панди!Това го прави един от най-надценените играчи евър.Всички фенове на чужди отбори,чието мнение съм чул/видял относно трансфера,са на това мнение.

Link to comment
Сподели другаде

Coutinho: “Liverpool are in a healthy position, with very, very good footballers. The signing of Virgil van Dijk is a statement, Mo Salah is a wonderful footballer. I look forward to watching them win trophies and to celebrating their success.”

 

Philippe Coutinho watching Liverpool defeat Everton in the FA Cup on Friday.

 

DS-R4p3X4AEaYMH.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Спрямо днешния пазар и прогресивното представяне на Фелиша през последните 5 години, като имаш на предвид, че договора не му изтичаше, си е напълно нормална ценa. Даже малко ги изцоцахме, щото не ние бяхме на зор. Все тая, било кво'т било, важното е от тук нататък кво ще става и кой ще се вземе, щото не се ли вземе някой, с подобни на неговите функции, ще сме си вкарали сериозен автогол.

 

И не мога да е разбера тая продажба, кой сериозен отбор си провада звездата по средата на сезона, в най-неподходящия момент. Или миналото лято трябваше да го засилим и вече неговия заместник да е свикнал що годе с отбора и обстановката или идващото, без значение дали сега подпише договора или след световното.

Link to comment
Сподели другаде

Имаше наскоро в Спортал една снимка (немога сега да я намеря) на Коутиньо и Неймар от 2008г като юношески национали на Бразилия.Във интервюто Коутиньо казва,че Реал М е най силния клуб във света и е отбора на мечтите му.

Link to comment
Сподели другаде

И ние сме знаели от лятото че заминава...въпроса е уреден ли е заместник през това време...надявам се да ме изненадат позитивно както направиха с последните трансфери...а не да почнем да разтягаме локуми как Лалана ще ни довърши сезона...

Link to comment
Сподели другаде

Нямам намерение да пускам сълзи за фалшиви истории.И тая снимка от хотела, където гледа мача с Евертън е толкова изкуствена, че няма накъде.Що не отиде на стадиона бре?

Link to comment
Сподели другаде

Лятото нали взехме АОЧ и Салах, а не сме продавали никой офанзивен.

Сега продаваме Коу.

Един продаден, двама взети. Не мисля че ще се търси някой нов.

 

Ама тая година играем и в ШЛ и сме доста къси...особено откъм креативност...

Link to comment
Сподели другаде

Честно казано,исках да напиша нещо по обстойно за тоя,но съм твърде бесен за да задържа емоциите си,да го напсувам,но има ли смисъл....Много,ама много малък човек е това за да му отделяме това незаслужено внимание.....Казвате дал е много на отбора,да откъслечни проблясъци,а в останалото време невидимото покривало....ОТРЕПКА!

Link to comment
Сподели другаде

Аз мислех,че Погба е супер надценен за сумата,за която отиде в Манго.Ама беше на 23,с трофеи зад гърба си и доколкото знам,го регистраха като хоумгроун.Така че един вид все едно е англичанин.което в днешно време са си едни 20тина млн паунда отгоре.Добър халф е,но не го използват оптимално,а и се очаква прекалено много от него,все пак той даже далеч не беше най-добрият халф в отбора на Юве.Беше си скандален откъм цена.

 

Но Коутиньо за 140 млн панди!Това го прави един от най-надценените играчи евър.Всички фенове на чужди отбори,чието мнение съм чул/видял относно трансфера,са на това мнение.

 

 

Не съм съгласен ама хич, за мен сме се прецакали, Коутиньо като техника е от друга планета, той и Меси, няма други и ако не си се убедил, тепърва ще се убеждваш колко евтино сме го продали, но щом искаш, сега се успокоявай.

 

 

п.с. Снимката как гледа мача ни с Евертън е наистина страшно "ФЕЙК"!

 

 

Ето и коя е била мечата на Коутиньо, без съмнение ако Реал бяха извадили 200, Коутиньо щеше да е техен. Да се залага занапред на африканци, азиатци и европейци в Ливърпул, с латиносите умната, те от деца са обсебени с Реал и Барса.

 

https://mobile.sportal.bg/news.php?id=702479

Link to comment
Сподели другаде

Стига сте го жалили тоя ве - не е Меси. Да се оправя там, даде каквото може или почти вече е затворена страница за отбора. Нито е 1вият, нито последният плеймейкър, който ще имаме. С огледа статуквото на силите в Англия, особено финансово това ще се случва и занапред. Важното е какви играчи ще се вземат на негово място.

Link to comment
Сподели другаде

В кръга на шегата за в бъдеще с латиносите можем да правим по следния начин:

Когато подписват договор ги питаме "Мойто момче в кой отбор ти е мечтата да играеш?"Той отговаря "Реал Мадрид" и вписваме клауза в договора му, че ще преговаряме за негов трансфер само с Реал, за да изпълним мечтата му.След две години идва Барселона с оферта и той казва "Моля ви пуснете ме да играя в Барселона".Ние му отговаряме "Айде бегай да играеш ти като подписва договор заяви, че мечтата ти е в Реал Мадрид.Ливърпул е клуб, който реализира мечти, а не такъв който изпълнява желания".

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...