Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

https://www.sportal.bg/news.php?news=702693. а бе,че си е келешче,си е!

Позицията на пишещия,принципно е правилна,но въпросът е как да се случи това,когато 2 отбора в Испания имат почти статут на национални такива,че и мокър сън за всички латиноси,един в Франция и един в Англия са собственост на цели държави и един в Германия обира каймакът на всичко от тяхното първенство,нещо,което към момента е абсолютно валидно и за един отбор от Италия?!

Link to comment
Сподели другаде

https://www.nenovini...rpool-izmamnici

 

Коутиньо се връща в Ливърпул, бил жертва на телефонни измамници :sarcastic:

 

Представям си как Коу каца развълнуван на летището в Барса, почти плачейки от щастие, там го чака Суарез (което е истина между другото, той го е посрещнал), отиват да подписват и там шефчетата на Барса, седейки заедно с Хенри и Клоп на една маса се хилят: "Lol, its just a prank, bro, its a prank" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Хубави думи, ама много фалшиво звучат.Обичам, този, обичам онзи, благодаря на тоя, благодаря на оня за подкрепата, ще нося Ливърпул в сърцето си, пак мечти и т.н.Благодари на отбора, като останеш до края на сезона, макар и под наем именно защото и клуба ти е дал много, не само ти на него.Никаква обич и благодарност не е да кажеш, че няма повече да играеш за този отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Ти май само се чудиш в коя тема да пишеш, че да имаш повече коментари, кой от кой по безсмилен и еднакъв, хм? Едно време беше със залозите, спряхме се с тая схема, че се изтърка, са е нова...

 

Евала за поста в Инстаграм на Коу.

Link to comment
Сподели другаде

Ти ще гледаш с желание, а пък мен хич не ми пука какви пасове щял да пуска на Меси и на Суарес, изобщо не ме вълнува!

 

Значи не харесваш футбола като спорт и игра, а си "само" запалянко! Не намирам нищо лошо в това, човек да е запалянко по даден отбор, нито пък нещо "свръх" в това да харесваш футбола, като спорт и игра!

Аз харесвам тази игра и затова ме кефи, като гледам сегашния Ливърпул и Барса. За това, както казва Менчо, ще се кефя на отиграванията на "запетайката" и Суарез / моя любим футболист изобщо /! Но, винаги ще е YNWA :lfc2:

Link to comment
Сподели другаде

Пълни глупости колега с аватар на фараон, ама пълни, когато реша, че имам мнение, коментирам, проблем ли е. Това че не ме вълнува как щяла да играе Барселона, пак се оказа проблем за някого, ами дайте сега да направим отделна тема за Барселона колко яко щели да играят с Коутиньо.

И ако смяташ, че е заради мненията, готов съм да говорим с модератора да ти ги прехвърли на тебе, нямам проблем, аз такива неща не забелязвам, нито пък упреквам новодошлите потребители с малко събрани мнения, когато коментират, гледам да съм обективен.

Link to comment
Сподели другаде

Барселона никога не са били приятен за гледане отбор с изключение по времето на Кройф.Те и само тогава спечелиха заслужено КЕШ.Останалите шампионски лиги са подарък от съдийте.Във Испаня извън Каталуния всички ги мразят.Аз на "Дузпалона" никога никога няма да им бъда фен.

Link to comment
Сподели другаде

:suicide:

 

Ми то и сега част от "феновете" ще гледат с по - голямо нетърпение мачовете на Барца от колкото на Ливърпул. Само не мога да разбера защо обаче натрапват мнението си в този форум.

Link to comment
Сподели другаде

Извинявайте, но не разбрах, трябва да се чувствам виновен, че ми харесва стила на игра на Барселона ли? Е, не се чувствам, но Ви се извинявам, че съм го споменал тук във форума :suicide:

Link to comment
Сподели другаде

Като продадем още някой свестен играч и ще трябва насила да пишем че харесваме "играта" на хендерсън, иначе няма да ни смятат за истински фенове :997:

 

Няма спор, Коутиньо си е един истински футболен магьосник!

Единствения друг който ми е носил такава наслада от играта е Роналдиньо и може би Кака в Италия.

Май и аз започвам да гледам барса... жалко че няма да го видим в шампионската лига тази година.

Link to comment
Сподели другаде

Като продадем още някой свестен играч и ще трябва насила да пишем че харесваме "играта" на хендерсън, иначе няма да ни смятат за истински фенове :997:/>

 

Няма спор, Коутиньо си е един истински футболен магьосник!

Единствения друг който ми е носил такава наслада от играта е Роналдиньо и може би Кака в Италия.

Май и аз започвам да гледам барса... жалко че няма да го видим в шампионската лига тази година.

Да видим първо дали ще се докаже.В Барселона е и имало много магьсници като него и след това ги изритват.Примери много Ибрахимович,Тиаго Алкантара......
Link to comment
Сподели другаде

http://forum.barcelona-bulgaria.com/

 

За всеки който мисли да споделя колко му харесва барселона и коутиньо.

 

Там всеки може да си разкрие душата и удоволствието което му носи да наблюдава бразилеца и испанския клуб.

Link to comment
Сподели другаде

И аз не разбирам тоя патос по предстоящата невероятна игра на Барса. Коу/Моу/Суарез, който ще да играе там, не ми пука. Точно пък тия двамата, дето по един или друг начин ни направиха криви.

 

Единият рева цяло лято да ходи в Арсенал и после хапа, за да си форсира трансфера в Барса. Другият тежко контузен за Ливърпул, после с националите първа пушка. Тежко му беше на детето, чак е плакал. Ама нищо де, нали Суарез му беше уредил къща до на Меси и го чакаше на летището, та сигурно се е поуспокоил.

 

Та баш тия не ми пука особено, ако искат пасчета с уши да си разменят на Камп Ноу.

 

Ама радвайте им се, де, всеки си има право. Има и хора, дето не са фенове на отбора, а по-скоро на някакви конкретни играчи и си ги следват тях. Нито е подсъдно, нито нищо. Просто някои колеги не го разбираме това и не се чудете защо.

 

Ма кои сте вие , че да ми казвате кой ще гледам, да не ми плащате кабелната или тока, а?

Аз си казвам мнението за Коу , в темата му. Ще си харесвам който искам , Меси , Суарез, Коу , Стоичков , абе тук да не е някаква секта вече.

Сега ше ме баннат за спам, а над мен има 10 мнения които никой не закача.

И Невъра , у всяка манджа мерудия.

П.П.Дачка несъгласие изразявам с теб , ама вземи премести тея постове .

Link to comment
Сподели другаде

Който иска да гледа Барселона,който иска да не ги гледа,това е въпрос на личен избор.Аз смятам да гледам основно мачовете на Ливърпул,щото се вълнувам само от тях.Други отбори ще гледам между другото.

Link to comment
Сподели другаде

http://forum.barcelona-bulgaria.com/

 

За всеки който мисли да споделя колко му харесва барселона и коутиньо.

 

Там всеки може да си разкрие душата и удоволствието което му носи да наблюдава бразилеца и испанския клуб.

Получих дежа вю от лятото на 2014 година. :sarcastic:Почти 4 години по-късно сме на абсолютно същото място, в абсолютно същата позиция, единствената градация оттогава е на треньорския пост, но тя така и не успява да се претвори откъм трофеи и успехи.Грам не сме мръднали за 4 години...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...