Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

https://twitter.com/...884944818470917

 

Всички харесват историята на Стиви, но там се коренят много, много фактори - фактори, в които не можем да оприличаваме никой друг. И това трябва да се приеме веднъж завинаги!

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

И да припомня като добавка, че дори и Стиви е бил на косъм от това да отиде в Челси, но един разговор с брат му и баща му го спира в последния момент.

 

Дискусията за продажбата на Коутиньо ми се струва абсурдна.

Link to comment
Сподели другаде

Къв е тоя вратар на Хаити, бе? Не бих го викнал и на Академик да ни пази на малките врати :sarcastic:

 

Гледайки повторенията, не виждам кой вратар би прокопсал с тази защита! :ppp6:

А головете на Котето, с изстрел извън наказателното поле, се превръщат в негова "запазена марка"! :doubleup:

Link to comment
Сподели другаде

Мда, а-нал прогресират непрекъснато. Купуват скъпи играчи и трошат. Ама до четворката, а в ШЛ са смях в залата. Прогресират неистово в главите на дрогираните си фенове. До февруари. След това започват да уволняват мосюто. После правят яки трансфери. После псуват мосюто, че не били яки. Може още да харчи, пък се дърпал. След това прогресират пак само във въпросните глави, но от следващия сезон. Излишно е да казвам, че е до февруари. Ай няма нужда.

Това към онзи, дето ги дава за пример. Един от най-съмнителните клубове във всяко едно естество. Всички мантри, които напяват от диемаджии и подгласниците им по медии и форуми са тотално неверни.

Link to comment
Сподели другаде

На зле отива .Първо Алвеш сега този.Явно котето му се говори на тея теми и си опива почвата .

 

Filipe Luis: 'Philippe Coutinho would fit in at Atletico Madrid'

"Coutinho asked me how it feels to play in a Champions League final. He’d be welcomed at Atletico, he has the quality."

"He is amazing and can make the difference. We discussed that he can play for top Champions League sides."

Link to comment
Сподели другаде

Тези неща са напълно нормални и естествени. Всеки един от нас, или поне нормалните, които имат някаква цел в професията си искат да са колкото се може по-добри и да работят на по-високо ниво, поне при мен е така, същото е и при играчите. Не е ли момче от школата, няма как да се търси какъвто и да било сантимент, а дори и в такъв случай времената са такива, че и сантиментите не помагат. Историята със Стиви също не е толкова романтична и шарена, колкото на всички нас ни се иска да е, но си е хубаво изключение от правилото. Като цяло разчитането на прецеденти и изключения не са най-сполучливата стратегия за успех.

Link to comment
Сподели другаде

Гледам , че бразилците са отпаднали от копата...Идеална работа. Сега Коу ще има възможност да си почине и да проведе нормална подготовка с НАС надявам се .

 

Между другото какво става с Фирмино . Аз си мислех , че е в състава на бразиЛ за копата , а гледам , че го няма в разширеният състав. Аз ли съм се заблудил , че е викнат , или нещо контузия е получил.

 

Във всеки случай и 2 мата бразилци ще имат възможност да проведат пълна подготовка под ръководството на Клоп и предполагам , че немеца ще им стегне здраво дупетата .

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тоя първия не купуваше ли правата на футболистите вместо клубовете, нещо подобно ми се върти из главата заради Тевес и Масчерано? Каквото и да е, тия не ми харесват, печалбари големи са.

Link to comment
Сподели другаде

Аз също много харесвам Коутиньо и смятам, че е страхотен футболист с бляскаво бъдеще, който може да даде много на клуба. Смятам, че трябва да си задържаме най-добрите играчи, за да може да прогресираме, но пък в същото време няма да имаме нужда от някой нацупен и с мисъл за напускане, било то и толкова добър, и ключов футболист като Коу. Но все пак, няма нищо конкретно и официално като слух за негово напускане, така че е по-добре да не създаваме излишен съспенс безпричинно.

Link to comment
Сподели другаде

Честно казано аз сериозно се замислям дали сега не е най-удачния момент да се разделим с Коу. Да, никак не е лош играч, но не е и най-полезния играч на света на позициите, които играе. Освен това е адски непостоянен, като това може би е и най-големия му недостатък. Да, избухва от време на време с невероятни голове извън наказателното, но товa примерно се случва в 1-2 мача от 10. Фирминката спокойно може да си играе на същите позиции като него. За мен двамата са доста еднотипни играчи, но по всичко изглежда, че Фирмино би имал по-голям успех при нас, след като направи един много добър първи сезон при нас. На голяма част от футболистите им трябва известно (доста) време, за да се приспособят към Висшата лига, а той вкара немалко голове и направи също немалко асистенции. Всъщност показателите на Фирмино по тези две графи са дори по-добри от тези на Коутиньо.

 

Проверих кой колко асистенции има - Коу 7 във всички турнири (5 ВЛ), а Фирмино 9 (7 ВЛ). На всичко отгоре тук съпоставяме четвъртия сезон на играч при нас и първия такъв на друг.

 

Мисля, че в момента на пазара могат да се намерят много по-добри варианти от Коутиньо за атаката ни, така че една раздяла с него няма да е болка за умиране. А и точно в момента докато може да се брои за млад играч можем да му вземем добри пари и Клопчето да си привлече някой друг, който той самият да е избрал и иска за състава.

 

 

ПП. Този пърформънс скор не знам как го изчисляват и защо Коутиньо е с по-висок, но предполагам е заради двете грешки на Фирмино в защита.

 

Фирмино: Коутиньо:

http://i.imgur.com/6FBmQZr.jpg http://i.imgur.com/x2SFs8U.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Ами ако се окаже поредния лигльо и се стигне до там прав му път. Харесвам го Коу, даже е един от любимците ми в настоящият отбор, но не бих казала, че ще проливам сълзи за него. Нито е Джерард, нито е Суарес, нито Торес, нито пък е Шави Алонсо. Мисля, че не е достигнал нивото "незабравим" или "незаменим" че да се притеснявам чак толкова много дали ще ревне да напуска.

За същото мнение преди месец щяха да се режат глави, сега Коутиньо си смени агентите и настроението във форума също се смени - 7 лайка :D

 

- - - - -

Иначе аз смятам, че Коутиньо беше използван прекалено често извън позиция. веднъж вкара гол влизайки от лявото крило и Роджърс реши, че от Коу ще стане прекрасен бразилски Рибери и не спря да го пуска отляво два месеца, въпреки слабата игра. Клоп също го пуска доста често да играе в тая зона... Еми сори, ама Коутиньо не е крило... Ако Клоп не възнамерява да го пуска зад нападателя, по-добре да го пуска да си ходи.

Link to comment
Сподели другаде

Стига сте го пускали да си ходи Коу. Вярно, че тази хиена Джорабчиан като нищо може да му завърти главата и да ни създаде проблем, ама засега няма нищо конкретно. А от бразилеца лъха на футбол та пушек се вдига. Само като се сетя с каква лекота (и какъв гол) вкара на Де Хея на ОТ за ЛЕ и като го съпоставя с възможностите за гол, които имаше на това Европейско и как англичанинът ги "оползотвори" и ми става странно, че сте готови вместо Адам да жертвате Коу. Прави сте, непостоянен е, но все си мисля, че този кусур е преодолим и Клоп ще му намери цаката.

Link to comment
Сподели другаде

Liverpool will be boosted by the return of Philippe Coutinho to Melwood on Monday. #lfc (James Pearce)

However, Liverpool have had no bids for Coutinho, and are adamant that arguably their biggest talent, is not for sale. #lfc (James Pearce)

Anfield officials were baffled by recent reports suggesting that Coutinho had changed agents. #lfc (James Pearce)

The ECHO understands Kia Joorabchian has been Coutinho’s agent for 18 months. #lfc (James Pearce)

Link to comment
Сподели другаде

малкия е наел нови агенти и то кои ?????

Кия Джорабчиян и Джулиано Бертолучи.

Тия ако не им е първата задача да го разкарат от Ливърпул, Асан ще се нарека

 

Джорабчиан му е агент от година и половина.

Link to comment
Сподели другаде

Абе и аз се опитвам да видя някаква логика в това да си сменя по това време агента.

Къв е зора,ако си имаш добър договор,доволен си от срока,заплащане и други условия и искаш да си изпълниш контракта,няма логика за смяна на агента.Виж ако имаш проблеми с горепосочените условия и смяташ ,че не е по силите на агента ти да ги промени,сменяш го,или ако искаш да се махаш.та доста чудно ми беше.

А ако колегата Джерард е прав,то това обяснява всичко...а дано.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...