Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Не е толкова нелогично с оглед възрастта на Иниеста,не ,че Коу може да го замести на 100%,не е толкова добър в дефанза,но търпи развитие.Ракитич няма профила на плеймейкър от който имат нужда след време,така,че нищо чудно да се оглеждат и да мътят водата.На Барса трудно се отказва,още повече латиносите.Да видим каква ще е евентуалната "сага".Единствената ми надежда е Хер Клоп,ако не го задържи,поне да ги доим.

Аз лично си държа на малкия магесник.

Link to comment
Сподели другаде

Много го харесвам, супер земен и "нециганеещ" латинос, но е ясно, че няма да се пенсионира при нас. Да носи титлата тоя сезон и да го кешират за 80-100 милиона, няма лошо!

Link to comment
Сподели другаде

Дренски,ако Коу прочете това което си написал още зимния трансфер е напалил за Барса. ;) :)

 

Ще му се опре малко кирилицата, иначе той е любознателен и обича да чете.

Няма бе, момчето е сериозно, ще поостане още при нас. Макар че като си го представя зад Суарес, Меси и Неймар и като в онази реклама - м-м-м, тук не трябваше да казвам м-м-м, ама не мога да се сдържа :)

Link to comment
Сподели другаде

То се очаква нещо подобно. Дали Барса, дали Реал, не знам. Гледах вчера камера от тунела от контролата с Барса лятото. Суарез и Коу демонстрират много близко поведение, през цялото време се закачаха и си говориха двамата. Ако Барса иска Коутиньо, то нищо чудно Суарез да е започнал да му говори колко е якичко там. Просто го очаквам лятото, дано поне ако го даваме, да е за добри пари.

 

А, да - Клоп може да му влияе да остане, но самият той каза, че иска в отбора си само играчи, които желаят да играят за него и Ливърпул. Няма да държи никого насила.

Link to comment
Сподели другаде

Гласуване за играч на месеца в лигата,Кутиньо е номиниран -> https://www.premierl...com/news/133138

 

Joe Allen.

Ега ти колко добре се почувствах като гласувах за него. Жив да си Джо!

 

Колкото до Коу, по-добре да не печели никакви награди. Даже ако има как, ще гласувам "анти-Коу", че да стане смотаняк нежелан от никого.

И без тва е дебел и е верно, че на Фирмино зъбите са неколко лумена по-бели.

Link to comment
Сподели другаде

Излезли са слухове, че сме сложили цена от £68млн за Коутиньо.

 

 

"Ръководството на Ливърпул иска 68 милиона паунда за правата на Филипе Коутиньо, пишат британските медии. Който извади парите, ще се сдобие с бразилския национал. За неговия подпис кандидатите не са един и два – ПСЖ, Барса и други.

 

В същото време обаче мениджърът на „червените” Юрген Клоп е категоричен в намерението си халфът да остане на „Анфийлд” поне до края на сезона. Германецът си е поставил за цел да спечели първа титла за Ливърпул от 1990 година насам, а Коутиньо е един от основните му козове."

 

 

 

 

You'll Never Walk Alone!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Да ни направи шампиони, пък после ще видим. Все си мисля, че ако бяхме станали шампиони през 2014, Суарез все още можеше да е наш играч или поне да остане и следващия сезон след титлата.

Link to comment
Сподели другаде

Да ни направи шампиони, пък после ще видим. Все си мисля, че ако бяхме станали шампиони през 2014, Суарез все още можеше да е наш играч или поне да остане и следващия сезон след титлата.

Не мисля. Суарез беше взел вече решението още предното лято с цирковете покрай Арсенал. Просто изчакваше кой измежду Барса и Реал ще дойде. Според мен ако ще и междугалактически шампиони да бяхме станали, пак щеше да замине за Барса. Надявам се с Коу сега да не е същото.

Link to comment
Сподели другаде

Дачев, самият ти си написал малко по-горе, че Клоп няма никого да държи насила.

 

Германецът си е поставил за цел да спечели първа титла за Ливърпул от 1990 година насам, а Коутиньо е един от основните му козове."

 

Дай Боже това да се случи и Фелипе да има роля за осъществяването му, пък после ще видим. Даже да си тръгне тогава, няма да му се сърдя.

Link to comment
Сподели другаде

Дачев, самият ти си написал малко по-горе, че Клоп няма никого да държи насила.

Да. И никъде не си противореча. Просто се надявах, че Клоп ще каже, че не възнамеряваме да се разделяме с него. Тоест, че принципно няма такива желания и от двете страни. Но добавката "до края на сезона" ми говори, че все пак нещо се върти като преговори или поне желания на играча.

Link to comment
Сподели другаде

Малкият магьосник е много добър футболист. И като латинос сигурно му е тръпка някога да заиграе за Барса или РМ. А ако продължи с добрите си игри онези рано или късно ще го налазят. Въпросът тук според мен е:

 

1. Да спечелим титлата докато е в отбора и да се възползваме на макс от таланта му.

2. Да се опитаме да го задържим за да покажем, че не сме гара разпределителна.

3. Ако видим, че ни се изплъзва да го кешираме от хубаво по-хубаво.

4. С парите от него да не се натресем на някой "талант" в опит да го заместим.

 

Всъщност, Клоп си знае работата.

Link to comment
Сподели другаде

Много време има докато дойде летният трансферен джам , та да го мислим Коу къде ще ходи , или няма да ходи .

 

И това лято имаше слухове за ПСЖ„ пак някаква паника беше настанала във форума , и в крайна сметка нищо . Коу не е дал никакви индикации , че има намерение да напуска , отделно Реал М , следващото лято нямат право да правят трансфери , Иниеста все още ще си играе в Барселона , не виждам някакви поводи за паника .

 

Още повече , ако играем в ШЛ и дай боже да сме шампиони , не мисля , че има някакъв шанс бразилеца да поема в посока , ПСЖ„ Сити и тем подобни новобогаташи .

 

Ще видим какво ще стане . Аз му се радвам на играта която показва този сезон , всички му се радваме , и Клоп му се радва със сигурност . Ако Коу желае да си тръгне , Клопо няма да го държи насила , а и няма да има смисъл от задържането му . Тук изобщо не трябва да се намесват ФСГ и идеята им за печалбарство .

Link to comment
Сподели другаде

Коу е с много ниска заплата спрямо приноса си в отбора. Преди време някой беше постнал заплатите в отбора и тогава писах, че очаквам при него скоро да има голям скок в заплатата. Предполагам, че това е точно с тази цел, игрички за да се сетят нашите да му вдигнат заплатата.

Мнението ми е, че той не трябва да се продава за нищо на света. Да му предлагат 150к с нов 5 годишен договор и да миряса.

Link to comment
Сподели другаде

Спете спокойно деца :

 

03.11.2016 | 21:24

Ливърпул няма да разглежда никакви оферти за Коутиньо

 

няма никакво намерение да продава полузащитника на отбора Филипе Коутиньо. Късно снощи във френската преса се появиха информации, че мърсисайдци са готови да разгледат оферти за бразилеца в размер на 75 милиона евро, като интерес към играча има от страна на
и Реал Мадрид. Тази новина се появи и в днешния португалски печат.

Тези слухове обаче нямат нищо общо с действителността.
разчита на Коутиньо в дългосрочна перспектива и няма да разглежда никакви оферти за Филипе, независимо от тяхната атрактивност.
Link to comment
Сподели другаде

Предвид кой му е агент, въпроса не е дали, а кога... за съжаление.Всички искаме да си остане при нас, може би дори той, но това е положението. Ще ми се да го задържим, отказвайки всякаква 8 цифрена оферта, и в същото време купувайки някой за много пари. Не че ни трябват на всяка цена такива играчи, просто за респект от другите отбори.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...