Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Да ни направи шампиони, пък после ще видим. Все си мисля, че ако бяхме станали шампиони през 2014, Суарез все още можеше да е наш играч или поне да остане и следващия сезон след титлата.

 

Коутиньо не случайно се превърна във всеобщ любимец. Сами ще сме си виновни ако го изпуснем. И аз съм на мнение, че Суарез нямаше да си тръгне ако имахме класата да се борим всяка година в първенството и Шампионската лига. Надали и преди години щяха да си тръгнат Шаби Алонсо, Масчерано и Торес, така че ако задържим нивото, което поддържаме сега съмнявам се, че ще тръгне да ходи в Барселона или Реал Мадрид, камо ли ПСЖ.

Link to comment
Сподели другаде

Коу вкарва гол за Бразилия, а аз изобщо не съм щастлив... Така се чуствах и преди със Суарез, той не спираше да вкарва, но аз вътрешно исках той да спре да го прави, защото се усещаше как вълците го дебнат за трансфер. В момента се чуствам по подобен начин..

Link to comment
Сподели другаде

И то ебати гола за пореден път. Напълно очаквано (поне за мен) Коутиньо бавно и сигурно върви към групата на най-добрите футболисти в света. С поведението си дава вид на един по-различен тип бразилци и силно се надявам, че Клоп и подобряването на отбора ще го задържат поне още няколко години в Ливърпул. Иначе на всички ни е ясно, че Барса са ни на вратата за Фелипе, още повече, че с Неймар са големи приятели от деца и цигането 50 пъти каза, че би искал да види Коу в Барса, същото споменаваше и Суарез, което си е кофти за нас. Сега да е жив и драв, и да продължава да ни радва, пък като му дойде ще го мислим.

Link to comment
Сподели другаде

Тези пари нас с какво ни блазнят, тя дупката в отбора си остава. Сигурен съм, че Клоп ще намери подходящия заместник, но пак ще чакаме да се развива, за да стигне на Коу нивото, а дори и да е на неговото ще му е нужен един полусезон за приспособяване и адаптация към Висшата лига. Дано Коу предпочете да остане тук, че тия педали от Барса почнаха да ме напрягат :cray: Да си развиват Ла месията там и да не се облажват само за наши играчи.

Link to comment
Сподели другаде

Тези пари нас с какво ни блазнят, тя дупката в отбора си остава. Сигурен съм, че Клоп ще намери подходящия заместник, но пак ще чакаме да се развива, за да стигне на Коу нивото, а дори и да е на неговото ще му е нужен един полусезон за приспособяване и адаптация към Висшата лига. Дано Коу предпочете да остане тук, че тия педали от Барса почнаха да ме напрягат :cray: Да си развиват Ла месията там и да не се облажват само за наши играчи.

Точно така защото Клоп може да реши както постъпи със Левандовски- да го пусне чак когато му изтече договора
Link to comment
Сподели другаде

Коу в последните 2 години израстна страшно много. А пък последната година, не че е наш играч е може би в топ10 на най-добрите халфове в момента. Ако ще искаме да градим качествен и класен отбор, борещ се на няколко фронта, то играчи като бразилеца не трябва да ги изпускаме и за 100 млн., защото както някой написа по-горе, дупката която може да остави Коу, може и 2-3 години да не се намери заместник.

Link to comment
Сподели другаде

FUCK на парцелона и всички гадове от испанската лига.Даже не искам да чета за техни оферти.Дано Клоп и цялото ръководство да не допускат изходящи трансфери на ключови играчи.

Link to comment
Сподели другаде

Да бе много са противни тия, преди 2004 и големият кредитен заем бяха абсолютни мишоци, дано не продадем Коутиньо, щом и Челски не продадоха Азар на Реал, не мисля, че трябва да си даваме толкова лесно звездите, дори за суми от рода на 100 милиона. Според мен има още много работа Коутиньо в Ливърпул и евентуален трансфер извън клуба си е рискован ход и за самия него, примери с провали много.

Link to comment
Сподели другаде

Най-лошото е, че преди юни-юли има още един трансферен прозорец, който е след месец и половина. И аз вече не знам какво да мисля, не малко футболисти са ни изоставяли така, но преди донякъде имаха оправдания. На Коутиньо испанската лига не му е никак непозната, а от цялата история не ме притесняват нито офертите на реал и барца, колкото това което ще му наговори онова цигане Неймар.

Link to comment
Сподели другаде

Препоръчвам да спрем,още от сега да се тровожим за Коу.Да стане юни-юли тогава да го мислим.Малко са ни тревогите на работа и ревнивите жени,че сега и това ;)

 

Тъй като жена ми не е ревнива, аз ще продължа да се тревожа. Все трябва да имаме някаква тревога в живота.

Поздравът с телефоните след гола е предварително уговорен. Каквото и дапса искали да кажат с него, ето как го тълкуват испанските медии.

Абсурд е да напусне през януарския прозорец.

Добре е, че няма фиксирана сума за продажба в договора му.

Link to comment
Сподели другаде

Мисля си,че Клоп няма да позволи на когото и да било да си прави каквото си иска,а и ако бъдем честни,да Коу играеше и при другите тренери,но спорадично и недовършено,та именно при сегашния ни мениджър въпросния показва постоянство и не на последно място,физическа и психическа стабилност.Та в този ред на мисли,а и изричната политика на клуба при Клоп,да не се продават добрите ни играчи,си мисля,че най малкото ще има сериозен отпор на такива шибани клубове,каквито са испанските цигани! А за подобна тиражирана трансферна цена от 68 мл.,парцалите само могат да вземат автограф от Клопо!!

Link to comment
Сподели другаде

Тъй като жена ми не е ревнива, аз ще продължа да се тревожа. Все трябва да имаме някаква тревога в живота.

Поздравът с телефоните след гола е предварително уговорен. Каквото и дапса искали да кажат с него, ето как го тълкуват испанските медии.

Абсурд е да напусне през януарския прозорец.

Добре е, че няма фиксирана сума за продажба в договора му.

А Клоп вместо телефон може и да се наложи да му покаже големите си шамари!
Link to comment
Сподели другаде

Юрген Клоп пуска Коутиньо в Барселона, но иска Арда Туран

 

Ливърпул. Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп е готов да се раздели с една от звездите си на „Анфийлд" Филипе Коутиньо, който е жепан от Барселона. Германецът обаче е склонен на подобен ход, само ако катапунците включат в сделката турския национал Арда Туран. Идеята е размяната да стане с доплащане от страна на испанския шампион. Каталунците пожелаха 24-годишния халф като част от политиката си на подмладяване от началото на сезона, но удариха на камък при първоначалната си оферта. Барса може да се лиши от Арда Туран, който рядко влиза в плановете на треньора Луис Енрике.

http://www.focus-spo...arda-turan.html

:ppp8:

Link to comment
Сподели другаде

Никъде не видях или чух Клоп да говори това-онова за този трансфер.Във всички бг медии има цели разкази за колко го продаваме и кой ще вземем вместо него.Май модела "Кой" взима връх и в спорта.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...