Jump to content

Филипе Коутиньо (Астън Вила)

Guest Scarface
 Share

Recommended Posts

Клоп: Не планираме продажба на Коутиньо! Планът е да подсилим отбора

https://www.sportal....php?news=663508

Запитан за интереса към халфа Клоп отговори шеговито: "Кога Коутиньо подписа нов договор? С освобождаваща клауза в размер на 400 милиона паунда. Нямаме абсолютно никакви панове да го продаваме. Собствениците ме увериха, че не е нужно да продаваме никого, ако не искаме да го правим. Това означава, че можем да привлечем и други играчи. Имаме стабилен състав с добра основа. Искаме да вкараме още свежа кръв, но никой няма да си тръгва, ако ние не искаме. Напълно спокоен съм за това", заяви Клоп.

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

няма освобождаваща клауза в договора му, извънземните им ги говорят тез 400 милиона :sarcastic:

И на мен ми се вижда смехотвория, за тва съм го уголемил.

Ама кат гледам тук , може и да има такава клауза.

Jurgen Klopp insists ‘£400million’ Philippe Coutinho won’t join Barcelona this summer

Има го още в няколко медии това изказване на Клоп , та може да е извънземен нашия.

Сега прочетох - Клоп се е бъзикнал, че за да го вземат трябва да изкарат 400 милиона :sarcastic:

However, the Reds boss, who joked that it would take a bid of £400million to sign the gifted attacker, has shrugged off the speculation.

Е то още отгоре в линка и цитата от Мен4о си го пише <шеговито>

Аз обаче не вярвам, че наистина има реален интерес към него от Барса. Те първо да си намерят треньор.

Вече няколко пъти категорично отрича за каквато и да е възможност за трансфер, поне не и през това лято. Знаем латиносите, колко може да им се вярва, но лично на мен Коу ми изглежда на свестно и земно момче, и си мисля, че ще остане за още известно време при нас. Дали ще повтори постижението и поведението на Лукас, не бих се наел да прогнозирам, но за оставането му поне през следващият сезон съм почти убеден.

Показателите му през този сезон са вече доста сериозни, и ако не беше глупавата контузия, съм сигурен, че щяхме да сме по-напред в класирането. Винаги съм смятал, че най-силната му позиция е където игра през последните два мача и се надявам през следващия сезон да е здрав, и да надмине показателите си от този сезон, и да вдигне поне една купа/титла!

Дали ще повтори постижението и поведението на Лукас, не бих се наел да прогнозирам,

Лукас е тотално отдаден на отбора, но не е и като да е искан от големи тимове през годините. Макар специално за него да мисля, че и да беше искан, нямаше да отиде ей така и да зареже ЛФК. Коу също ми изглежда скромен, но тестът ще е ако Барса / Реал / Байерн / Ювентус изпляскат пачката. Всичко друго са догатки.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Philippe Coutinho has rejected talk of a transfer to Barcelona, reminding reporters he has a "long contract" with LFC [Liverpool Echo]

Това го пуснах и в темата за трансферите - Коу е отказал да говори за трансфер в Барса с репортерите, като им е напомнил, че има дългосрочен договор с Ливърпул.

• 2 weeks later...
  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Астън Вила)