Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Да си ходи моментално АКО Е ВЯРНО това от Мирър, даже и пари не си заслужава да се взима за такъв нехранимайко, пак казвам не знам колко е достоверен този цитат, но има ли истина в него, считам сагата за приключена.

Link to comment
Сподели другаде

Ако Коутиньо играе(или поне е в групата) за реванша ни с Хофенхайм, това означава ли, че ако отиде в Барса няма да може да играе за тях в ШЛ ?

Мисля, че е повече от ясно, че не желае да играе срещу Хофенхайм, за да има право да играе в ШЛ с любимата му Барцилонка Уефалонска, а след гърба може и задника да го заболи.

Link to comment
Сподели другаде

Голямо лайно ше се окаже това момченце... А имах такава голяма вяра в него и таях такива големи надежди.

 

Мирър цитира Ел Мундо Депортиво, така че да не бързаме. Щял да стачкува, готов бил да пропусне световното догодина. Не че го изключвам напълно - ще видим. Ако стачкува, да му отделят едно място във ВИП ложите да изгледа сезона от там.

 

Гадовете от Барса май наистина са му казали: Ако не дойдеш сега при нас, никога няма да дойдеш.

И онзи мошеник Йообчарбиян (или както там се казваше) като му мъти главата. Всъщност той не я мъти, ами направо и той го притиска. Затова хем ме яд на Коутиньо, хем ми е жал за него на моменти.

 

Йоочарбиан е имал издадена заповед за арест в Бразилия преди десетина години. После далаверата с Масчерано и Тевес. После отказът на Тевес да играе за Ман. Юнайтед.

Зад Йоочарбиян стои Борис Березовски или поне е стоял с парите си в началото на кариерата му във футбола. За която той и до днес няма лиценз за футболен агент. Пак някаква хитра врътка, защото ако стане официален агент, няма да може да си върти номерата. Ама не - той бил съветник, не бил агент.

Link to comment
Сподели другаде

Мирър цитира Ел Мундо Депортиво, така че да не бързаме. Щял да стачкува, готов бил да пропусне световното догодина. Не че го изключвам напълно - ще видим. Ако стачкува, да му отделят едно място във ВИП ложите да изгледа сезона от там.

 

Ние ще сме най-губещите от цялата тази ситуация и ще е глупаво да се водим по акъла на такива хора, ако въобще има нещо вярно в това. Ако иска да си ходи - да си заминава. Взимаме хубави пари и тях се опитваме да ги насочим към нещо докато не е станало прекалено късно, защото варианта да чакаме до последния ден и тогава да го продадем ще е още по-зле. Половин месец имаме да отреагираме.

 

 

Честно казано жестоко ми омръзна вече от тая тема... Всеки ден - продаваме го / не го продаваме, той иска / той не иска, подал е молба / не е подавал молба, Барса ще дадат 120-130-150 милки / Барса нямат толко пари, Коу ще играе / Коу не иска да играе... Аман вече от тая тъпотия. Повечето неща са от испански медии с цел разни спекулации, други явно са истина. Вече не мога да кажа кое какво е. Просто чакам да приключи тоя тъп ТП, за да стане ясно един път завинаги - ще ли Коу е футболист на ЛФК на първи септеври или няма да е. Ебаси драмата.

 

Според мен истината е някъде посредата. Испанските медии подливат вода като се опитват едва ли не да изкарат бразилеца заложник в Ливърпул, докато английските отразяват нещата по-адекватно и се обосновават на това, че Клоп и ръководството не един или два пъти заявиха, че нямат намерение да им дават Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Която и звезда да си тръгне от Ливърпул като предател, кариерата му тръгва надолу, за справка - Торес и Оуен, да единия като резерва взе трофей, другия и той в сянка спечели някаква купа, но какво от това, като бяха пълни анонимници в отборите си, а в Ливърпул целият свят говореше за тях с възхвала . Хубаво да внимава тоя мушморок(първото, което мислех да напише, но ми дойде да кажа ''мишок'') Коутиньо, никой не е над клуба, ако си мисли, че в Барса го чака вървхът на чудесата се лъже жестоко, те вървят стремглаво надолу, отива в един издухан отбор и ще трябва да си съдира задника във всеки мач, за да не продължава пропадането на Барселона, там също така никой няма да го чака и ще режат глави при всеки по-слаб мач.

Link to comment
Сподели другаде

Много драма за Коутиньо! Споко бре момци спомнете си Суарез! Тръшкане пищене и.... изигра най-добрия си сезон в цялата си кариера на футболист за Ливърпул! Тоя малкия бразилец е с 5 годишен договор БЕЗ ОТКУПНА КЛАУЗА! Испанските "медии" и "журналя" обслужват само двата тумора на световния футбол Реал и Барселона раздухвайки бивалици и небивалици обслужващи техните интереси. Всички знаят отношението ми към ФСГ но с официалното си изявление че няма да продават бразилеца те са тотално ангажирани и ако го продадат въпреки това значи сами да плюят върху себе си.

 

Коутиньо ще остане пък дали щял да играе си е негов проблем. Ако пък бразилчето или някой негов близък чете форума ще им кажа да не забравят че догодина има Световно-местата в "селесао " са ограничени. :D

Link to comment
Сподели другаде

Не играе, защото трябва да го регистрират в турнира с Барса. Ама с пластелин да ви се обяснява значи..

Я с пластелин ако може да обясниш. Щото нищо не му пречи да играе сега за нас (на тоя етап) и после за Барса.

=-------------------

Невъре, нищо не си споменал за Суарес, Алонсо та даже и Масчерано.

А тия където си визирал заминаха за купи и поспечелиха някоя и друга.

 

 

Спри с обидите!!!!

И не само ти.

Link to comment
Сподели другаде

Я с пластелин ако може да обясниш. Щото нищо не му пречи да играе сега за нас (на тоя етап) и после за Барса.

=-------------------

Невъре, нищо не си споменал за Суарес, Алонсо та даже и Масчерано.

А тия където си визирал заминаха за купи и поспечелиха някоя и друга.

 

 

Спри с обидите!!!!

И не само ти.

Те не си тръгнаха като предатели (макар да имаше малка драма с Масч)

Link to comment
Сподели другаде

Не играе, защото трябва да го регистрират в турнира с Барса. Ама с пластелин да ви се обяснява значи..

Не беше ли, че ако в плейофите играе за един отбор, то в групите може да играе за друг? Или се бъркам?

Беше и е така, ама колегата над теб държи да обяснява с пластилин.

Те не си тръгнаха като предатели (макар да имаше малка драма с Масч)

За мен Суарез постъпи още по-тъпо спрямо отбора, така че в моите очи той си е мишка. Торес също си тръгна скандално, макар че после доста неща излязоха наяве за отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Беше и е така, ама колегата над теб държи да обяснява с пластилин.

 

За мен Суарез постъпи още по-тъпо спрямо отбора, така че в моите очи той си е мишка. Торес също си тръгна скандално, макар че после доста неща излязоха наяве за отбора.

 

A баш , Дачка,не обвинявай Торес чак толкова. Тоя пич ни дърпаше заедно с Джерард 4 години , а хиксовете и джилетите купуваха незнайни войни за жълти стотинки и само обещаваха светло бъдеще.

Е на теб в неговата ситуация нема ли да ти писне, кажи ми? Даваш всичко от себе си , а от среща само голи обещания и лъжи !!! Аз напълно го оправдавам него.

Виж ако е вярно това , че нашето бразилеро е отказал да тренира , си е меко казано простотия.

Но нека не бързаме , начели сме се на какви ли не щуротлъци.

Link to comment
Сподели другаде

Много е вероятно, дефакто ние ще сме си същия отбор и през новия сезон, явно Коутиньо не вярва, че Клоп може да направи чудеса с тези футболисти, които бразилецът познава много добре от години.

Link to comment
Сподели другаде

Постъпката е една - оправдания за всяко нещо винаги може да си намериш ;)

А може па въздуха да не му понася в Ливърпул .... Тоя докерски град. Или па с арабин може да не иска да играе. Страх го е от атентат.

Link to comment
Сподели другаде

Крейг Белами каза в Скай, че според негови вътрешни за клуба източници сме се зарекли и няма да продаваме Котиньо. Колко е вярно няма как да знаем, но както се казва - поживем -- увидем:))

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...