Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Той и Коу може да е чакал тоя прозорец да се вземат сериозни имена ама като е видял колко силно се подсилихме и да е решил да се спасява...

Чак,чак такава звезда не е станал все още (дано стане), ама да зависят от него нещата в отбора ще трябва да се потруди още, при това не малко.

В никой случай да не се разбира, че е слаб. Просто малка му е още...... за по сериозни претенции, особено относно трансферите и кой ще купят чорбаджиите.

Крейг Белами каза в Скай, че според негови вътрешни за клуба източници сме се зарекли и няма да продаваме Котиньо. Колко е вярно няма как да знаем, но както се казва - поживем -- увидем:)/>)

Аз също чух, но от приятел, че няма да го продадем. Което автоматично не прави чутото от мен истина

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Има една основна разлика при напускането на Торес и това на Суарес и очертаващото се на Коутиньо.

 

Напускането на Торес дойде след стремглаво пропадане на отбора. Трябваше да преживее Дядо Рой, опасността да обявим фалит, бяха продадени Масче и Алонсо, като на тяхно място дойдоха титани като Поулсен,Кончески, Йованович.

 

И сега и когато ни напусна Суарес, ситуацията ни беше във възход.

Link to comment
Сподели другаде

Има една основна разлика при напускането на Торес и това на Суарес и очертаващото се на Коутиньо.

 

Напускането на Торес дойде след стремглаво пропадане на отбора. Трябваше да преживее Дядо Рой, опасността да обявим фалит, бяха продадени Масче и Алонсо, като на тяхно място дойдоха титани като Поулсен,Кончески, Йованович.

 

И сега и когато ни напусна Суарес, ситуацията ни беше във възход.

Смея да твърдя , че в ситуацията когато напусна Суарез , заслугата за възхода беше поне 50 % негова.. Това само като вметка, иначе е точно така както го казваш.

Тук Коу също има принос , но е несравним с този на Луис , а и сега се борехме за 4 -ката а тогава за Титла.

Link to comment
Сподели другаде

Непостоянство, дължащо се на непълноценни тренировки, според мен. Чудесен с топка в крака, но няма силата да издържи. Най-слабият, атакуващ полузащитник/нападател, в дефанзивен план или поне в топ2.

 

Това са нещата, които с времето са ми направили впечатление и считам за отрицателни. Естествено, Коутиньо е много добър играч, с куп положителните черти, но не бих се наел да кажа, че е един от най-великите, които съм гледал.

 

Не съм съгласен да се задържат играчи против волята и желанието им. То щом треньора (в случая Клоп) не успее да те убеди, значи няма смисъл. Да се разберат още от сега за другото лято и да свърши драмата.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, цяло лято се реве по медии и интернет, че Барса искали да го купят? Ами ок, ама нали казахме че цената му е 150 милиона, но не се продава. Барса, като толкова много го искат, защо поне един път не сложиха 150 милиона на масата, а само реват? То и ПСЖ искаха да вземат Неймар за по малко, но Барса казаха 222 и нито цент по малко и шейховете го купиха. Сега ние не сме на зор, а каталунците искат и да го вземат на цена която им изнася. Пари имат, като го искат толкова , пък да си плащат. Друг е въпроса дали ще им го дадем.

Link to comment
Сподели другаде

Според Греам Кели, Коутиньо не е контузен. Нещо което може да се очаква.

 

Според любимеца на Менчо, ония журналист от Скай, днес в 9 часа наше време изтича срока в който трябвало да отговорим на офертата на барса.

След това уж щели да се откажат от Коутинхо.

Link to comment
Сподели другаде

Според Греам Кели, Коутиньо не е контузен. Нещо което може да се очаква.

 

 

Ако това е вярно, не знам с какви очи Коутиньо ще погледне от тук нататък съоборниците си ако остане в отбора, да не говорим пък за феновете, няма да е изненада ако бъде и освиркван на Анфийлд. Това напрактика значи, че е бойкотирал и участието ни в групите на ШЛ като абдикира от отбора преди тези важни битки,. Той е най-добрият ни футболист и ни изостави преди плейофа в ШЛ като по този начин ни постави в много трудна ситуация, не искам и да си представям, че се надява примерно Хофенхайм да ни отстрани, за да отиде в Барселона по-лесно...

Link to comment
Сподели другаде

Аз не мисля, че ни е изоставил. По-скоро самия Клоп го е извадил от състава докато не се реши ситуацията с бразилеца. Това с контузията е ползвано навсякъде когато има проблеми от този род с даден футболист.

 

Това което пише същия този Кели и което е по притеснителното в случая е какво ще бъде отношението на Клоп спрямо Коутиньо, ако той остане в отбора.

Дава се пример с това което стана със Сако. Кели пише, че веднъж скъсат ли се отношенията на Клоп с някого, няма връщане назад

А и самият Клоп многократно е споменавал, че не иска в отбора си играчи,които нямат желание да играят за клуба.

Та е много интересно какво ще се получи в тази ситуация.

Link to comment
Сподели другаде

Ако (надявам се ДА) Коу остане в отбора и не го продадем на Барса , то той няма полезен ход , освен този да си скъсва задника от тичане, голове , игра , пасове и каквото се сетим в тоя ред на мисли.

Не мисля, че може да се прави аналог със Сако , там Клоп не си го иска , тук Клоп е непреклонен, Коу не се продава. Колкото и да е "глупав" латинос (модовете , надявам се ше разберете метафората :doubleup: ), на него му е ясно , че от тук насетне е в ръцете на отбора . Ако се прави на контузен и обиден , просто е заминал за футбола , нашите показаха, че няма да си поплюват , ама по никакъв начин.

За което мога само да адмирирам поведението на клуба в тази ситуация.

Link to comment
Сподели другаде

Въпроса е тогава, защо толкова време трябваше да го тръбят, че е контузен, след като цял свят се досещаше за какво иде реч.

 

Но да кажем, че това е нормална практика в такива ситуации. Интересното е Клоп какво ще го прави бразилеца оттук натам, ако остане.

 

ПП : Менчо, на Коу това му е изхода. Да си скъса дупето от игра при нас следващият сезон, ако остане. Никой няма да го търпи да се носи като монахиня по терена.

Проблема тук е, че Коу не е Суарес, и не се знае дали е способен на такова нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Въпроса е тогава, защо толкова време трябваше да го тръбят, че е контузен, след като цял свят се досещаше за какво иде реч.

 

Но да кажем, че това е нормална практика в такива ситуации. Интересното е Клоп какво ще го прави бразилеца оттук натам, ако остане.

Написал съм над теб , или си скъсва задника за отбора или в миманса!

Link to comment
Сподели другаде

Написал съм над теб , или си скъсва задника за отбора или в миманса!

 

Редактирах си мнението, съгласен съм с това което си казал. Ама дали е способно бразилчето на това. Суарес е куче и страшен боец. Може да даде всичко от себе си независимо от ситуацията.

Докато Коу има изражение на човек който съучениците са му взимали баничката в първи клас.

Link to comment
Сподели другаде

Редактирах си мнението, съгласен съм с това което си казал. Ама дали е способно бразилчето на това. Суарес е куче и страшен боец. Може да даде всичко от себе си независимо от ситуацията.

Докато Коу има изражение на човек който съучениците са му взимали баничката в първи клас.

Абсолютно си прав , и за мен Филипе няма психиката за това.

Ама не мога да помогна , да е мислил преди това.

Хубаво ще е обаче ако успее да ни зарадва и да бъде същия от предния сезон, пък другото лято да пали където иска.

Link to comment
Сподели другаде

А бе, в края на краищата имаше ли ултиматум от Барса? Ако е имало, то той не изтече ли? Моля, кажете, че нямам време да се ровя, а само "минавам"от тук за по 2-3 минутки!?

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...