Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

То заместители има, Дракслер е готов, за 50 милиона ще го пуснат, но ние няма да се насочим натам.Така или иначе е абсолютна лудост да го продаваме сега.Не знам и на Барса за какво им е, нали не може да играе в ШЛ?

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

110 милиона ЕВРО + бонуси. :suicide:

Guillem Balague‏Подлинная учетная запись @GuillemBalague 41 мин.41 минуту назад

 

 

 

 

 

About Coutinho. Barcelona will soon make an offer of €110+40. Chairman Bartomeu feels in debt to him for how hard he's trying to go to FCB. Their top players want him. LFC have changed their tone but have not put price to him. They will act when offer arrives. Which it will

Link to comment
Сподели другаде

Не знам аз как може да сравнявате Коутиньо и неймар.

Вярно, фенове сме, любимец ни е, ама все пак нека бъдем реалисти...

Единия още oт 21 годишен от както отиде в барса постоянно е в класациите в челната тройка, неотлъчно зад роналдо и меси. И за голове, и за златни топки, обувки, дрийм тиймове, всякакви възможни подредби и награждавания. Просто е в топ3 на най-добрите играчи в света, спечелили всичко възможно.

След тези тримата вече са Суарез, Азар, Де бройне, Агуеро примерно... и чак тогава идва ред на Коутиньо. Няма как да се надявате на нещо от сорта на 225 милиона или подобно.

Според мен е сравним с Погба. И по качества и по възраст и по талант. едни 105-110 милиона му пасват точно като цена.

Link to comment
Сподели другаде

1. Барса щяха да искат повече от 222млн., ако я нямаше тая клауза, така или иначе.

2. Президентът на Барса е на зор и трябва да бъде изтискан максимално. На мен тия 150 милиона ми се виждат смешна работа. Трябва да искаме 200.

Link to comment
Сподели другаде

Е не си ги сравнил буквално, но се надяваш цената на Коу да е близо до 222-тa милиона на неймар, което е нереално.

не , буквално съм написал 150, което реципрочно ще е втори рекорд след Неймар,

Мбапе още не се е осъществил

Link to comment
Сподели другаде

След тези тримата вече са Суарез, Азар, Де бройне, Агуеро примерно... и чак тогава идва ред на Коутиньо.

Тук не съм съгласен. Азар изобщо не е близо до тая класация. Не защото не е страхотен футболист, а защото е страхотен футболист през 1/2 от сезона. Другото време е като Каспар малкия призрак. Той е още по-непостоянен от Коу даже. Играе 8 мача като да е в топ 3 на света, после 10 мача не му чуваш името. Сори, ама това не е топ класа. Коу е подобен между другото. 2 мача е като Меси, после 5 мача е като мен. Виж, за останалите съм съгласен. Един Агуеро например толкова много години е ебати константата. Когато не е контузен винаги е машина.

 

За Коу не знам вече какво да кажа. Много искам да остане, защото започнахме да окомплектоваме шампионски отбор. Догодина ще сме с Кейта, ВВД, Салах, Мане, Фирмино... все играчи световна класа (да кажем). Просто искам да видя ако се вземе и още един халф и вратар лятото и Коу остане, дали не можем да натиснем за титлата.

Link to comment
Сподели другаде

Тук не съм съгласен. Азар изобщо не е близо до тая класация. Не защото не е страхотен футболист, а защото е страхотен футболист през 1/2 от сезона. Другото време е като Каспар малкия призрак. Той е още по-непостоянен от Коу даже. Играе 8 мача като да е в топ 3 на света, после 10 мача не му чуваш името. Сори, ама това не е топ класа. Коу е подобен между другото. 2 мача е като Меси, после 5 мача е като мен. Виж, за останалите съм съгласен. Един Агуеро например толкова много години е ебати константата. Когато не е контузен винаги е машина.

 

За Коу не знам вече какво да кажа. Много искам да остане, защото започнахме да окомплектоваме шампионски отбор. Догодина ще сме с Кейта, ВВД, Салах, Мане, Фирмино... все играчи световна класа (да кажем). Просто искам да видя ако се вземе и още един халф и вратар лятото и Коу остане, дали не можем да натиснем за титлата.

 

За Азар си прав що се касае този сезон, но последните 2 шампионски на Челси, изобщо не важи това твърдение за него. Изкара си ги сезоните на много високо ниво и беше с основна роля за титлите им. Взе и наградата за играч на сезона, ако не се лъжа.

 

Де Бройне и Агуеро са постоянни костанти, това е факт, а единственото нещо което е минус за Коу, наистина е непостоянството му. Иначе като талант, като качества е топ, топ.

Тия катуня пак гледам са започнали със смешните оферти и по-добре така честно казано.. не ми се вярва испанци да успеят да надцакат американци що се отнася до пари. В некой друг живот може.

Хенри не е вчерашен баси.... вижда какво става с пазара, вижда на какъв зор са тея, вижда какви номера правят и най-нормалното нещо на света е да се опита да ги изцеди на максимум.

Щом ония дрисльо Мбапе дето още няма брада и косми по мандарините, може да струва 180... значи съвсем нормално нашите им казват.. ми вижте щом тоя струва 180 с един сезон зад гърба си, как си мислите,че Коу струва по-малко.

Трескат им цена от 180-200 и ако искат бре. Тва е.

 

Мен лично няма да ме вбеси толкова продажбата на Коу, колкото ако го продадем за смешна сума баш на тези. Трябва да ги издоим на максимум и тва е. И не щото аз ще взема парите, а защото искам ония да се гърчат максимално, в кредити и дългове да потънат, ако трябва, за да го вземат.

 

Иначе за негов заместник четох, че най-адекватен щял да бъде Набил Фекир. И верно като го погледнах този, 13 гола и 4 асиста, на 24 години и капитан на Лион и като профил на игра се доближава много до Коу. Дали ще имаме интерес към него обаче е отделен въпрос.

Link to comment
Сподели другаде

Аз мисля че офертата, която Барселона готви - 110 миилиона евра + 40 милиона бонуси /ако е вярна разбира се/ не отговаря на класата на Коутиньо.Още повече и при тези цени на играчите, които се раздуха без край.Мбапе - 180 милиона, може да е талантлив ама 180 милиона....Американците може да са всякакви, но са бизнесмени и знаят как да правят пари.Иначе чичо Хенри щеше да е на социални помощи.Още повече, че клуба не е на зор да продава Коутиньо.Не може като се купуват играчи да се договарят бонуси от 5 милиона / за Ван Дайк/ и 7-8 милиона / за Кейта /, а да се продава играч, при това ключов за 40 милиона бонуси.Това противоречи на всякаква логика.

Link to comment
Сподели другаде

За Азар си прав що се касае този сезон, но последните 2 шампионски на Челси, изобщо не важи това твърдение за него. Изкара си ги сезоните на много високо ниво и беше с основна роля за титлите им. Взе и наградата за играч на сезона, ако не се лъжа.

Точно в някой от предните сезони самите фенове на Челси му бяха лепнали прякора Призрака. Имаше едни 10-ина мача, дето отборът беше с 10 души на терена. Просто при тях това не се набива толко на очи, щото имат класа навсякъде по терена.

 

Иначе ако заместим Коу с Дракслер, няма да ми е толкова зле. Немчето е много добър халф и просто в ПСЖ се напълниха с изроди и не може да играе толкова често. Предполагам самият той няма да има против да е титуляр (макар че не играе толкова рядко, има общо 23 мача през целия сезон дотук във всички турнири).

Link to comment
Сподели другаде

Джон Олдридж казва-Няма причина Ливърпул да продава Коутиньо на Барселона.Казва още -Няма топ клуб който да продава звездите си по средата на сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Ако аз бях на мястото на ръководството в момента, нямаше да пусна Коутиньо, освен ако не става въпрос за дране на кожа (разбирайте, да им искам 250-300 млн). Дори да няма покритие тази цена, според мен е достатъчно да покаже нагласите на клуба ни.

 

Да, може и да няма желание да играе, но и без желание е сред основните козове на клуба в която и да е среща.

Link to comment
Сподели другаде

Ако аз бях на мястото на ръководството в момента, нямаше да пусна Коутиньо, освен ако не става въпрос за дране на кожа (разбирайте, да им искам 250-300 млн). Дори да няма покритие тази цена, според мен е достатъчно да покаже нагласите на клуба ни.

 

Абе 250-300 чак - не, ама 150 млн паунда (не евро) биха били една приемлива цена. За мометна бърцилонъ се циганят първо за едни ~20 млн евро и второ за начина на формиране на бонусите между 100 и 150 млн паунда. Ако това нещо се изчисти, сделка ще има.

 

Иначе след като веднъж си оценил някакъв пръдльо на 97 млн паунда, ще ти се наложи да имаш топки да извадиш 150 за топ играч.

 

Колкото до Неймар - най-надцененият футболист ... ever. Без изгледи някой скоро да го мине в това отношение.

Link to comment
Сподели другаде

Защо да няма основание да го продадем зимата. Ами ако това е било уговорка лятото. Примерно да поиграе до зимата, да се класираме напред в ШЛ и да го пуснат да следва мечтите си :D

Ето една основателна причина да се продаде зимата.

Link to comment
Сподели другаде

Според последните медийни спекулации Ливърпул и Барселона преговарят усилено за Коу, ама нашите поискали 100 милки в паунди да им бъдат платени незабавно и 34 милки на разсрочено.Интересно ми е дали испанските цигани имат 100 милки свободна пара.Пък ако нямат и толкова искат Коутиньо могат да ипотекират Меси. :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Дейли Телеграф от преди малко-Ливърпул няма да продаде Коутиньо на Барселона този месец

На фона на изливащата се особено днес медийна помия това си е направо екзотично твърдение...

Link to comment
Сподели другаде

Моето мнение е, че няма смисъл да се задържа даден играч против волята и желанието му. Ако ще се прави на контузен цяла зима-пролет за какво ни е? Не игра на 01.01.2018, няма да играе и срещу Евъртън в петък....старата песен, от есента на нов глас...Щом толкова се искат да се вземат. Барселона да плащат, колкото им е поискано, а Клоп & Co да му взимат адекватен заместник, мисля че такъв вече трябва да е набелязан, защото този трансфер на Коу се задаваше и очакваше. Пак казвам : Мое мнение! ПП честита нова година, да ви донесе здраве, щастие и успехи!

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...