Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Пичове, като повторите многократно някакви невъзможни неща, като Санчез в Ливърпул например, ще се пренавиете много и накрая ще сте много разочаровани. Съвет просто. Горецка също е далеч от нас на този етап, вярно не като Санчез.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Aко знам, че ще вземем Санчес, то тогава връзвам Коу, хвърлям му един душ, връзвам му една панделка, метам го у един кашон, връзвам и кашона и по Еконт го пращам до еспаня. Там като го получат, да превеждат 160 милки и са свободни да го разопаковат и да го правят каквото си искат.

 

Санчес спокойно може да направи още 2-3 много силни сезона. Отделно ще е за миживи пари и ще могат да се вземат други играчи покрай него.

 

И да, Арснеал няма да го пуснат баш при нас, но ако има възможност може да го уговорим за лятото, а там те вече няма какво да направят.

Лятото е ясно,че искаше в Сити, но тогава май го гласяха да играе на мястото на СтОрлинг, а сега с тази форма на Стърлинг и Сане и при положение,че имат Жезус и Агуеро, то къде точно ще го вместят не се знае. А Санчес със сигурност не е играч който би искал да играе на ротационен принцип.

Link to comment
Сподели другаде

Във Фейсбук вече започнаха да се чудят дали Коутиньо ще е готов за мача с Леванте в неделя :D Пак същите шеги и на гърба на Ливърпул, малко повече идва. И какво? Остава. До лятото. Тогава пак същото - слухове, "контузии". Това не помага на отбора изобщо.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Ако иска и някой друг може да ми отговори на въпроса, не само Дачев, а именно , как може да преговарят агентите на Коу ( Киа и Джеробчиян ) с Барса , като има още от договора?

Link to comment
Сподели другаде

Ако иска и някой друг може да ми отговори на въпроса, не само Дачев, а именно , как може да преговарят агентите на Коу ( Киа и Джеробчиян ) с Барса , като има още от договора?

 

Може само след като клубовете са постигнали договорка.

Link to comment
Сподели другаде

Ако иска и някой друг може да ми отговори на въпроса, не само Дачев, а именно , как може да преговарят агентите на Коу ( Киа и Джеробчиян ) с Барса , като има още от договора?

 

С разрешението на клуба Ливърпул- това първо.

През трансферния прозорец всеки може да разговаря с всеки- така трябва да е.

Link to comment
Сподели другаде

Може само след като клубовете са постигнали договорка.

Тва мен ми е ясно, клуба требе да е дал съгласие , ама в случая май никъде не съм видял.

Та вариантите са два, или е лъжа ,или вече има договорка.

Link to comment
Сподели другаде

Ако иска и някой друг може да ми отговори на въпроса, не само Дачев, а именно , как може да преговарят агентите на Коу ( Киа и Джеробчиян ) с Барса , като има още от договора?

 

Ми най-вероятно нямат тиксо на устите.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Тва мен ми е ясно, клуба требе да е дал съгласие , ама в случая май никъде не съм видял.

Та вариантите са два, или е лъжа ,или вече има договорка.

Клубът може да даде зелена светлина за преговори между Барса и Коутиньо, преди самият той да е постигнал договорка за трансферната сума.

Link to comment
Сподели другаде

Клубът няма как да докаже, че Киа, Джораб, Чан и представителите на Барселона, преговарят нещо си за Коутиньо. Те ония тримата представляват сигурно стотици футболисти. Виж Юрген Клоп е мениджър единствено на Ливърпул и вечеря с Ван Дайк е нещо различно.

 

П. П. Отделно аз мисля, че няма нищо вярно в това. Те сигурно са се договорили отдавна и то в Барселона, а не на английска земя.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Я кажете честно, 1 месец лятото не ви ли стигна да дъвчета едно и също нещо, че и сега продължавате? К'вото такова, всеки един коментар от последните 5 страници го има поне по още 3 пъти в тая тема... А най-смешното е, че нито от една от 3-те страни няма какъвто и да било коментар и на всяка една плювка журналистическа - 1 страница коментари... деа знам, нито е интересно, нито нещо можем да променим.

Link to comment
Сподели другаде

А най-смешното е, че нито от една от 3-те страни няма какъвто и да било коментар и на всяка една плювка журналистическа - 1 страница коментари... деа знам, нито е интересно, нито нещо можем да променим.

Моите уважения, но Мелиса Реди е от достоверните източници. Не е Пол Джойс, но все пак не е онзи французина Гилям Балаг ли къв беше. Коментираме си, форум. Нали това му е целта :) Ние и възгледите на Клоп за играта в защита и за вратарите не можем да променим чрез коментари в интернет, но го правим :)
Link to comment
Сподели другаде

Моите уважения, но Мелиса Реди е от достоверните източници. Не е Пол Джойс, но все пак не е онзи французина Гилям Балаг ли къв беше. Коментираме си, форум. Нали това му е целта :) Ние и възгледите на Клоп за играта в защита и за вратарите не можем да променим чрез коментари в интернет, но го правим :)

 

Конов , ще ме извиняваш за поправката , ама нали ми е любимец , Балаг , испанец е. :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Сериозно ли някои си мисли че Санчез би акостирал на Анфилд при положение че Арсенал и ние сме на едно ниво свалете малко очилата

Глупости. При нас има прогрес, при тях има "развитие в застой". Ако играчите гледаха МОМЕНТНОТО състояние на даден отбор, биха отишли само във Сити. Със сигурност гледат в перспектива. При нас я има, при тях - тц. С бай Венга я няма, а като гледам няма изгледи да го махнат скоро.
Link to comment
Сподели другаде

А при нас каква е перспективата, колега?

Първи ли сме, втори ли сме, за ФА ли играем, някоя купа ли взехме, или си мислиш че ще вземем ШЛ, само щото минахме групите за пръв път от 9 години?

 

Арсенал поне спечелиха три пъти ФА и три Шийлда за последните 4 години, а ние нищичко за жалост.

Нека бъдем реалисти все пак.

Link to comment
Сподели другаде

Въпроса е оттук насетне кой какво може да спечели, а ние изглеждаме с по-добри преспективи от тези на арсенал.

 

А ние не е като да не сме дали шансове за печелене на купи през последните години и то за по-сериозни купи от тези на черешовите топчета.

Link to comment
Сподели другаде

А при нас каква е перспективата, колега?

Първи ли сме, втори ли сме, за ФА ли играем, някоя купа ли взехме, или си мислиш че ще вземем ШЛ, само щото минахме групите за пръв път от 9 години?

 

Арсенал поне спечелиха три пъти ФА и три Шийлда за последните 4 години, а ние нищичко за жалост.

Нека бъдем реалисти все пак.

 

Ти чак ли си изобщо що значи перспектива бе ...или просто плямпаш, колкото да хвърлиш нещо по отбора си, щото те товари...

 

Link to comment
Сподели другаде

Според "Мирър" Ливърпул и Барселона имат сериозни разминавания по финансовата част по сделката за Коутиньо.Нашите искали 140 милиона твърда цена, а ония давали само 95 милиона, като останалото настоявали да е под формата на бонуси.Затова сделката била пред провал.

Ако това е вярно /в което се съмнявам, предвид източника/ мисля, че е крайно време чичо Хенри да се намеси и да пръска тоя панаир.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...