Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Кики , ми аз така го усещам, какво да направя ?

Много ме е радвал , не мога да си кривя душата . Той не е фен на отбора, той е просто работник, тва е.

Някой обещавал ли ти е когато си се родила, че живота ще е справедлив и любовта ще е взаимна? :yes:

 

Аз му простих летните циганииките. Щях да го помня само с добро ако беше изчакал до лятото. Самият факт, че много добре знае, че ще липсва на отбора за важните битки през следващите 4-5 месеца, самият факт, че е напълно на ясно, че напускането му точно в този момент е вредно за отбора, но въпреки това продължи с циганските номера.. ето тези неща някак си ме карат да съм му бясна. Действията му по нищо не се различават от тези на Торес.. дори смея да твърдя са по-лоши.

Аз отдавна съм на ясно, че специално в съвременният футбол няма такова нещо като истинска любов, но зная, че има неща като уважение и признателност.. които явно обаче на г-н Коутиньо са му чужди.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Много сте злобни, колеги... Не очаквах.

 

Желая му успех на момчето, нека следва мечтите си и да спечели всичко възможно във футболния свят!

 

Сигурен съм, че щеше да получи топло изпращане ако не си бе тръгнал по такъв цигански и неуважителен начин.

Link to comment
Сподели другаде

Да сравним постъпката на Гризман с тази на Коутиньо?

 

Единия след като беше пред подпис с Манго, реши да преподпише и да остане в отбора след като на Атлетико им наложиха наказание за трансфери. Тази зима не надава вой да си тръгне?

Лятото е ясно, че ще си замине, но ето това неговото се казва мъжка постъпка и уважение към клуба за когото играеш.

 

А нашия с какво показа това уважение към отбора който го направи футболиста който е? Ливърпул даде много повече на Коутиньо, отколкото той на Ливърпул. И ето тук, ако си истински мъж не постъпваш по този начин. За съжаление Коутиньо е далеч от мъжкото поведение. Повече прилича на 6 годишно момиче на което са му дръпнали косата в голямото междучасие.

Link to comment
Сподели другаде

Уау,то магьосник,то супер нова,абе,коу.....Как става от едно невръстно ревящо и никому незнайно мекере се оказа биг стар.....Стига бе,ще ме утрепете....М,че спомням си,га сложи каска на празната си тиква,та да инспектира новата трибуна,то снимки,то пози.....Жалкия латинос коутиньо просто маскарад,стига бе,не искам повече името да му чувам-Боклук.....Накажете ме!!!

Link to comment
Сподели другаде

Сега обаче се огънахме , не знам къде и защо , но се огънахме

Огънахме се не заради парите а заради поведението му.Поне аз смятам така.Пак казвам че сигурно има неща,които не знаем и няма да научим никога.

Link to comment
Сподели другаде

Точно ти ли дето от всеки втори твой пост лъха на злоба и неприязън към клуба, играчите и ръководителите днес реши да го играеш добричък

В момента в който стана ясно, че вече не е наш играч и започна да го благославяш.

В последните месеци веднъж на съм прочела да пожелаеш нещо хубаво на отбора на които уж си фен, но веднага щом Коутиньо напусна започна да го засипваш с пожелания за титли и успехи.

 

Сори, че те репликирах, но.. повече колеги ще ме разберат.

 

В последно време пък сигурно половината ми постове са в подкрепа на Върджил!

Чети внимателно като ще ме обиждаш.

Link to comment
Сподели другаде

Радва докато играе за нас и помага на отбора. Пак ли ще му се радвате докато играе за катуните ?

Котенце да си жив и здрав и ти и семейството ти обаче, като футболист дано пропаднеш и да съжаляваш цял живот в деня в който ни напускаш

Link to comment
Сподели другаде

Радва докато играе за нас и помага на отбора. Пак ли ще му се радвате докато играе за катуните ?

Котенце да си жив и здрав и ти и семейството ти обаче, като футболист дано пропаднеш и да съжаляваш цял живот в деня в който ни напускаш

То в 90% от случаите става така, така или иначе. Напуснеш ли Ливърпул, особено по такъв начин - рядко просперираш. Спавки - бол.

 

Както казахте по-горе, има неща и детайли по целия филм които никога няма да разберем. Все ми е тая, аз за себе си съм сигурен, че вече се работи по привличането на негов заместник. И 3-те имена които се спекулират биха били прекрасни попълнения. :)

Link to comment
Сподели другаде

Един от любимите ми футболисти напусна кораба. Жив и здрав да е, без него отбора няма да е същия, освен ако не вземем правилния футболист, който да направи така, че въобще да не си спомняме за бразилеца. Но ще е трудно.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2bF8Q8wOC2o

Link to comment
Сподели другаде

Огънахме се не заради парите а заради поведението му.Поне аз смятам така.Пак казвам че сигурно има неща,които не знаем и няма да научим никога.

 

Не мисля , просто такива са ни собствениците , обичат парите повече от Ливърпул.

А за второто съм сигурен и аз, много неща не знаем.

Имаше пример за Санчез , там топчетата не се огънаха , въпреки , че имаше само година.

Но да не преекспонираме тази тема повече.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги,някой спомня ли си друг футболист да е правил такива цигански номера.

Аз не си спомням.

Има нещо сбъркано в това дете- цигане.

Много е къса паметта която ползваш тази вечер , колега . Имаме по-голямо Цигане в най-новата история.

Да , има сбъркано ,в Коу, и то не малко , гениален футболист е.

Link to comment
Сподели другаде

Не мисля , просто такива са ни собствениците , обичат парите повече от Ливърпул.

А за второто съм сигурен и аз, много неща не знаем.

Имаше пример за Санчез , там топчетата не се огънаха , въпреки , че имаше само година.

Но да не преекспонираме тази тема повече.

Частично съм съгласен. Коутиньо показа, че иска да си тръгне. В тоя случай не виждам вина в собствениците. То бяха контузии, то бяха чудеса. Халал да му е, да си ходи. Нямам търпение да напусне, за да не е обида по играч. Тогава ще кажа какво мисля.
Link to comment
Сподели другаде

Е все пак се пише, че отбора е направил всичко възможно да го задържи поне до лятото. Демек не е било само до парата.

 

Нищо чудно на самия Клоп вече да му е писнало и да не му се е занимавало повече с този ревльо. Не можем да знаем какви номера и поведение точно е имал бразилеца, но като го видях как бършеше сълзите в един мач на Бразилия есента... ми е ясен.

Хленчене, рев, правене на контузен... ем аз ако съм мениджър или шеф на някой работник, не знам как бих го търпял колкото и да е ценен кадър.

 

То , бива, бива, ама това неговото за пръв път виждам баси.

Link to comment
Сподели другаде

Как Арсенал задържаха Санчес, Юнайтед Де Хея и Челси Азар. Само ние се нагъзваме всеки път братче. Има нещо сбъркано в тоя отбор

 

А Тотнъм са сложили цени от над 200 милиона за звездите си Али и Кейн, няма мърдане там също.

Според мен няма сбъркано, просто случваме на латиноси да стават толкова котирани звезди. Когато взимме футболисти от Ю.Америка, винаги трябва да си имаме едно на ум, че мокрият им сън е Барселона и Реал, друг е въпросът какво се случи с Неймар и как отиде в ПСЖ заради огромни пари, но не мисля, че ще се задържи дълго време там, даже вече се говори за Реал М, че всичко е въпрос на време и това ще е следващият му отбор.

Link to comment
Сподели другаде

Да му пожелаем успех във потъващия кораб Парцелона!И от година на година все повече ще потъва.Те затова се нуждаят от такива трансфери защото предвид това,че основните им футболисти като Иниеста,Пике,Суарес,Меси,Бускетс надхвърлят вече 30-те години,потопа наближава.

Link to comment
Сподели другаде

Не искам да рискувам просто. Като отиде в бивши играчи и го снимат с оня парцал, тогава. Просто ще намекна, че както беше стигнал до наеми в Еспаньол, сега щеше да е ха в Бетис, ха в Осасуна.

Link to comment
Сподели другаде

Влязох в уики да видя колко мача е играл в Испания, понеже колегата ме подсети, че беше под наем в Еспаньол и може би от там е харесал Барселона като град и какво да видя:

 

https://en.wikipedia...ilippe_Coutinho

 

Някои вече бързат...

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...