Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Стига,ве хора.Момчето ни радва дълги години,даваше много от себе си,сега иска да си следва мечтите.Защо се напада не разбирам,не прави мръсно,гледа си интереса,както всички правят.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Не мога да разбера с какво са ви виновни собствениците че го продаваме. Това малко цигане се гаври от 6 месеца с отбора и с нас феновете, а вие викате да го държим? Щом ви е приятно да ви плюят в лицето ОК, но на мен не ми е. То не бяха болки в гърба, откази да тренира и не знам си какво още. Прежалил съм го още, когато подаде молбата за трансфер, дори сега съм щастлив че се маха, защото най-после тези каталунски истории ще свършат.

Link to comment
Сподели другаде

Грешка е за мен тази продажба да не го продаваме пък ако ще да търка резервната скамейка.Всички клубове щяха да знаят .че Ливърпул не продава звездите си.Не трябваше да се даваме на един скапан временен наемник ако ще да изгние и да се тръшка никакво продаване.

Link to comment
Сподели другаде

Официално:

 

Liverpool FC statement: Coutinho to leave LFC

 

Liverpool Football Club today issued the following statement regarding the future of Philippe Coutinho.

Liverpool FC can confirm Philippe Coutinho will be leaving the club after a transfer agreement was reached with FC Barcelona, subject to medical and agreement of personal terms.

The player now has permission to complete the usual formalities to conclude the transfer immediately.

Link to comment
Сподели другаде

Грешка е за мен тази продажба да не го продаваме пък ако ще да търка резервната скамейка.Всички клубове щяха да знаят .че Ливърпул не продава звездите си.Не трябваше да се даваме на един скапан временен наемник ако ще да изгние и да се тръшка никакво продаване.

 

Да, и тогава нямаше да вземем ВВД.

Link to comment
Сподели другаде

Да, и тогава нямаше да вземем ВВД.

 

Абсолютно, продохме звездата ни, защото той ни изнуди и изви ръцета да го направим, а ние купихме една голяма звезда като ВВД, който искаше да играе за нас и който тепърва ще се превръща в силна фигура за нашия отбор!

Link to comment
Сподели другаде

Стига,ве хора.Момчето ни радва дълги години,даваше много от себе си,сега иска да си следва мечтите.Защо се напада не разбирам,не прави мръсно,гледа си интереса,както всички правят.

 

Най-после един трезвомислещ колега!

Link to comment
Сподели другаде

http://www.liverpoolfc.com/news/first-team/286597-jurgen-klopp-on-philippe-coutinho-transfer

 

Мнението на Клоп за трансфера.

 

 

“Players will come and players will go, that is football, but as a club we are big enough and strong enough to continue with our aggressive progression on the pitch, even when we lose an important player. We have never been in a better position in recent times, as a club, to react in the right way. We will use our size and strength to absorb moments like this and still move forward.

 

Според мен това значи със сигурност, че ще се скочи за някого, вероятно ще надплатим Льомар, като чета. С 2-3 думи казва, че клубът е достатъчно силен и голям, от години не е бил в по-добро положение и ще продължи напред.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно, продохме звездата ни, защото той ни изнуди и изви ръцета да го направим, а ние купихме една голяма звезда като ВВД, който тепърва ще се превръща в силна фигура за нашия отбор!

Невъре , колко би заложил , че ВВД ще се превърне в звезда от ранга на Коу и ще ни го искат Барса и подобни отбори за адекватна на Коутиньо цена.

Не бързаш ли да го канонизираш от един мач?

Link to comment
Сподели другаде

Невъре , колко би заложил , че ВВД ще се превърне в звезда от ранга на Коу и ще ни го искат Барса и подобни отбори за адекватна на Коутиньо цена.

Не бързаш ли да го канонизираш от един мач?

 

Той си идва като голяма звезда или ти се виждат шега платените за него пари, смятам че ще се превърне в голяма личност за Ливърпул, а това за колко пари ще идват за него, ами то както е тръгнало с тия шейхове, защо да не струва след време 300 милиона? Но малко по-сериозно, стига с тия пари, цени и дали ще го иска някой за парите, за които купиха Коутиньо, един Хари Кейн, който беше анонимник преди 2 години, струва 200 милиона минумум, след време и ние пак ще имаме скъпи футболисти звезди и в офанзивен план. Както е тръгнало Салах, за когото 2/3 от форума постави под съмнение нереално високата му цена при трансфера от Рома, вече струва 100 милки, като нищо ще подгони и Коутиньо, така че, винаги ще има!

Link to comment
Сподели другаде

Бърз гугъл превод на мнението на Клоп от официалния сайт

(по едно време сайта - официалния, беше прегрял, не се отваряше)

 

http://www.liverpoolfc.com/news/first-team/286597-jurgen-klopp-on-philippe-coutinho-transfer

 

Юрген Клоп предлага реакцията си на новините Футболният клуб в Ливърпул днес постигна споразумение с ФК Барселона за трансфера на Филип Кутино, при условие че играчът приеме медицински и съгласувани лични условия със страната Ла Лига.

 

Той каза пред Liverpoolfc.com: "С голямо нежелание ние - като отбор и клуб - се подготвяме да се сбогуваме с добър приятел, чудесен човек и фантастичен играч в Philippe Coutinho.

 

"Не е тайна, че Филип е искал този ход да се случи от юли, когато Барселона за пръв път обяви интереса си.

 

"Филип настояваше за мен, за собствениците и дори за съотборниците му, това беше едно отчаяно действие, за да се случи.

 

"Въпреки това успяхме да задържим играча отвъд лятното прозорче, надявайки се, че ще можем да го убедим да остане и да бъде част от това, което искаме да направим.

 

"Мога да кажа на поддръжниците на Ливърпул, че ние като клуб сме направили всичко в рамките на нашите средства, за да убедим Филип, че останалата част от ЛФК е толкова привлекателна, колкото и да се премести в Испания, но той е 100 процента сигурен в бъдещето си - семейство - принадлежи на Барселона. Това е неговата мечта и сега съм убеден, че не е останало нищо, за да сменим решението си.

 

"Филип направи фантастичен принос в този клуб през петте си години на служба и колкото и да е разочарован, колкото сме, той не иска да го разшири, връзката, която имаме за него, означава с тежко сърце, което му пожелаваме добре.

 

"Играчът остана отдаден и пое ангажимент да ни помага да печелим мачове, да правим добри представяния и да тренираме усилено всеки ден в Мелууд след като лятото се затвори, въпреки че не успяхме да ни убеди да му позволим да напуснем през този период и това ниво на професионализъм отразява положително върху него.

 

"Разбира се, е напълно разбираемо, че привържениците ще бъдат разочаровани; това винаги е така, когато трябва да кажете сбогом на някой специален. Но толкова трудно, колкото е понякога да се приема, това е част от живота и част от футбола - хората имат свои собствени мечти и собствени цели и цели в живота.

 

"Играчите ще дойдат и футболистите ще отидат, това е футбол, но като клуб ние сме достатъчно големи и достатъчно силни, за да продължим с нашата агресивна прогресия на терена, дори когато загубим важен играч. Никога не сме били в по-добра позиция като клуб, за да реагираме правилно. Ще използваме размера и силата си, за да абсорбираме такива моменти и да продължим напред.

 

"Бях тук достатъчно дълго, за да знам в историята на Ливърпул, ключови играчи са напуснали преди това, но клубът винаги продължава. Не можете да прехвърлите сърцето и душата на футболния клуб в Ливърпул, въпреки че съм сигурен, че има много клубове, които биха искали да го купят.

 

"Имам толкова много вяра в таланта, който имаме тук, и още повече вяра, заедно с нашите собственици, че ще продължим да инвестираме в игралния отбор, което ще позволи повече растеж и повече подобрения.

 

"Така че, докато се сбогуваме с Филип, ние продължаваме по пътя на напредъка и развитието си, докато работим за общата ни цел да върнем трофеи в Анфийлд".

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм благодарен на Коу за това което направи за клуба, да не забравяме за какви пари го купихме и за колко го продаваме сега. Вече футбола е различен , играчи тип Джерард и Тоти ги няма , това че изобщо Коу остана 5 години при нас пак си беше късмет. Thank you Cou <3

Link to comment
Сподели другаде

Как Арсенал задържаха Санчес, Юнайтед Де Хея и Челси Азар. Само ние се нагъзваме всеки път братче. Има нещо сбъркано в тоя отбор

Санчез ще си тръгне от Арсенал без пари,Азар не ще да преподпише с Челси,щото Реал Мадрид са му размътили главата.Футбола днес е преди всичко бизнес и пари,така че не виждам голяма драма в случая.

На Барселона,които със сигурност имат пръст в поведението на Коутиньо, им пожелавам Каталуня да обяви независимост и да ги извадят от Примера.Това явно не е чак толкова невъзможно щом Меси има клауза в новия договор в тази връзка и се е подсигурил предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм благодарен на Коу за това което направи за клуба, да не забравяме за какви пари го купихме и за колко го продаваме сега.

Като цяло съм съгласен, макар че той реално нищо не е направил, не помня кой трофей спечелихме с него. :sarcastic:

Честно казано все ми е тая, че се маха, но ако не докарат заместник, тогава вече...

Link to comment
Сподели другаде

от техния официален сайт

 

65294107.jpg

 

 

МОЛЯ ДЕ ЩО ИМА НАШИ АДМИНИСТРАТОРИ, МОДЕРАТОРИ С ПРАВА,

МЕСТЕТЕ ГО В КОША ЗА Б И В Ш И

 

най-късно до полунощ, като в приказката за Пепеляшка

 

============================

Благодаря за бързата реакция :respekt:

Edited by baivan
Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...