Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Това си е твое мнение , твоя теория.

Именно. Затова го споделям с Вас.

 

Към колегата за декември само да питам. А януари? Или сезонът е до декември? Коутиньо не е на 35. Можеше да изчака до лятото. Сезонът е дълъг и важен за нас. Барселона са кажи-речи шампиони. В ШЛ той не може да играе. При нас борбата е безмилостно жестока. Нима не е така?

Link to comment
Сподели другаде

A от къде знаеш, че не чака от миналата зима примерно?

Можеше клуба да го пусне лятото дето мина, но се заинатиха нашите... Е айде сега оправяйте се на полусезона без важен играч, като бяхте инатливи лятото. Насила хубост не става.

Link to comment
Сподели другаде

Скапана работа... Светът свършваше, ако изчакаше няколко месеца и да помогне на отбора да постигне поставените цели. Много му се видяха .би му м.йката...

Малко неща мразя повече от лиготията, но липсата на лоялност и егоизмът са две от тях.

Няма как да му се радвам, при положение че плюе на кръста на който съм се клел на времето...

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Насила хубост не става.

 

Абе често го срещам това, като за валериан го ползват хората.

 

А като да подпишеш някакъв работен договор с някакви милиони заложени в него и след това да се извъртиш на 180 как е ? В смисъл наистина на сила хубост не става, ама това е за между баба ми и баба ти, ама като има договор кое по-точно не става?

 

Или не стига, че футбалерите са едни от най-изкуствено надплатените работници (говоря генерално) дай сега да кажем, че няма и значение къде си се подписвал щом душицата ти не е хепи?

 

Брех кви ли неща ше доживея, на 27 съм само.

Link to comment
Сподели другаде

Едно, че може би като се е размрънкал втори път на полусезона и на ръководството му е писнало от него и е решил по-добре да го засили, второ, че може би, след като УЕФА бяха сезирани от Атлетико заради Гризман, на Барса много им е запарило под краката, щото може би не са много невинни и са решили да си вържат гащите преди да ги накажат.

Link to comment
Сподели другаде

За Коутиньо според мен малко ще се чувстваме като че ли сме се разделили току-що с голяма любов, единствена, уникална и неповторима, определено ще ни липсва, ще трябва време както винаги, но пак ще се замени с друга :D

Link to comment
Сподели другаде

Човече, ти очеизвадно не си фен на този отбор, защо си губиш времето тук?

 

Изчакай поне да излезе снимка на Коутиньо с екипа на Барса и тогава си го сложи на аватар, така е още по-безсмислено...

 

Не си ме разбрал правилно.

Обръщението ми "оправяйте се" не е към нас феновете, а към ръководството.

Като не го пуснаха лятото и не му намериха заместник тогава, който да си проведе подготовка и всичко да е както трябва, сега да се оправят и да правят трансфери на пожар. Те са си виновни. А не Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Абе ти сериозно ли ги говириш тия неща бе ? Ти фен на филката ли си или на Ливърпул? Хайде минавай към каталунския цирк ! Заради някакъв пиклио тук такива неща се говорят ужас !

Link to comment
Сподели другаде

Сериозно разбира се.

Виждаш че играча вече не му се играе за твоя отбор, тогава единственото решение е да го продадеш и да му намериш заместник преди да е започнал сезона. Човек който ще проведе подготовка и ще е пълноценен.

Те на какво са се надявали? Че като го направят капитан и ще му мине ли? Ще забрави барса? Не става така, както виждаме всички.

 

За нищо не е виновен Коутиньо, щото той си гони личния интерес. Виновно е ръководството, че го продават сега, а не лятото, когато му беше времето.

 

Зимния трансферен прозорец по принцип е за кръпки, а не за продаване на основни играчи!

Link to comment
Сподели другаде

И все пак ако го заместим с ВВД, Облак, Марез не мисля че трябва да се оплакваме че го няма вече. Все пак оправяш две точки а на негово място Марез който не е слаб футболист

Link to comment
Сподели другаде

Като не го пуснаха лятото и не му намериха заместник тогава, който да си проведе подготовка и всичко да е както трябва, сега да се оправят и да правят трансфери на пожар.

Ами то преди Неймар да си вдигне чукалата от Катуна Коутиньо никой него искаше.А Неймар отиде в Париж август месец и тогава почнаха тръшканията Коутиньови.А пък август ние вече имахме официални мачове.Така че каква подготовка какви 5 лева.Търсене на пожар щеше да е ако го бяхме продали тогава.

Link to comment
Сподели другаде

И все пак ако го заместим с ВВД, Облак, Марез не мисля че трябва да се оплакваме че го няма вече. Все пак оправяш две точки а на негово място Марез който не е слаб футболист

 

Съгласен съм, можем и да извлечем позитиви от продажбата му. Не са малко пари, могат да се вземат трима свестни играча.

Link to comment
Сподели другаде

Юрген Клоп: "В разговорите си с мен, със собствениците на клуба и със своите съотборници Филипе беше настоятелен, че иска на всяка цена тази сделка да се осъществи".

Това завоалирано за мен означава,че Коутиньо е правил мизерии,за да иде сега в Катуна.

Link to comment
Сподели другаде

Стига бе пичове, какви мизерии? Автогол ли си е вкарал?

Играеше си момчето, макар и на сила.

А това с контузиите не е негова измислица със сигурност. Решение на щаба е , за да запазят атмосферата поне малко, ако случайно трансфера не се осъществи.

 

Смисъл - по-добре е да излязат с официално изявление "има болки в гърба и няма да играе" , отколкото "ухажва се с катунските мангали и не му се мисли за мач с бърнли".

Link to comment
Сподели другаде

Много ревете за нещо,което се очакваше.Отделно,че Коутиньо не дърпа отбора,че вече да се филмирате как сме щели да оцелеем ала бала.Игра,губи,печели,получи хубава оферта,замина.Жив и здрав,той и семейството му.

Link to comment
Сподели другаде

Марез във никакъв случай не е по слаб футболист от бразилското цигане! Марез направи преди две години такива неща за Лестър за каквито Коутиньо може само да си мечтае.

Link to comment
Сподели другаде

Момчета и момичета, разбира се, понякога се чудя наистина, освен темите тук, превърнали се в чат, как не четете и друго. Та Клоп, в "Глупостите на Клоп" казва в прав текст, че от лятото са говорили за трансфера му в катуна, като са се надявали за тия месеци отсрочка да го накарат да размисли, което за съжаление,не се е получило.

 

За пропусналите "Глупостите на Клоп", тук са: https://mobile.sportal.bg/news.php?id=702384

 

П.С. Пак ги прочетох. Наистина са Пи Ар глупости. Само дето бай Хенриета трябваше да излезе и да ги каже. Ама му е през оная работа на мъжа на кака Линда.

Link to comment
Сподели другаде

Ами човека иска да печели веднага треофеи. ОСтавили са го да размисли, ама като гледа на къде отиват нещата в първестовото 80-90% шампиона през май ще е Барселона.

Добър играч си е, но това не ми харесва, че се превърнахме в донор. Дойде ли Реал/Барселона даже и Челси, както беше случия с Торес, и трансферът е почти неизбежен. Само Джерерд беше футболиста, който отказваше на тези оферти.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...