Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Въпросът е дали ще ги похарчим или ще ги "спестим". Макс Майер не струва 70 млн, цената му е около 25-30, но на нас сто процента ще ни искат нещо от рода на 50-60, ей така щото ни знаят, че всички ни доят. Но да не се надяваме, най-вероярно Милнър ще го преквалифицират на мястото на Коутиньо и пак нищо няма да купим :D

Тва не го вярвам грам,Клоп не е глупак,всеки знае ,че от чичо Мили ,може да очаква само ,безкрайна отдаденост и раздаване на терена,но има фантазия и визия за играта,колкото телеграфен стълб!Не случайно ,дузпите започна да ги бие Фирмата,това говори,че Клоп не мисли да разчита на чичо Мили във всеки мач,а да го използва като ротационен такъв :doubleup:
Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Аз едно нещо не мога да разбера от сумати време и вече събрах смелост да питам във форума.

 

Защо аджеба не излезе Коутиньо и да каже "... Искам в барселона..", "... Искам да остана... " или просто да каже нещо за случващото се? Как може да си стои вкъщи, примерно, и да гледа как му се слагат думи в устата? Не само за него, по принцип за всички футболисти. Излизащ и казваш какво мислиш да правиш, а не хората по света да се чудят.. Играе ли ти се, сере ли ти св, спи ли ти се... Излизаш и си казваш каквото мислиш. Така веднъж за винаги ще се спре това 'гадаене'. Предполагам тогава всичко ще се приема някакси по - добре. Не 20 дена да четем, че иконома му е казал, че иска в Барса. Продавачката на плод зеленчука до тях го е видяла с торбичка на Барса или че на майка му комшийката е видяла Ауди пред тях. Какви за бога са тези глупости? Излизаш и казваш...толкова ли е трудно? Моля Ви, обеснете ми каква е идеята на цялата тази потайност. Не само в този случай, като цяло, не само за Коу?

Link to comment
Сподели другаде

Еми защото ако излезе и каже искам в Барса...а после остане в Ливъра феновете ще го спукат от хейт... а така може след като приключи драмата да излезе и да каже тия слухове че съм искал в Барса не са истина и тва е... мазнотия му е майката тия дни за съжаление

Link to comment
Сподели другаде

Аз едно нещо не мога да разбера от сумати време

...

Излизаш и казваш...толкова ли е трудно?

 

Да, трудно е. Защото искаш хем вълкът да остане сит, хем агнето цяло. Т.е. ти искаш да си ходиш, ама не искаш да изпускаш бонуса лоялност, за който можеш да претендираш при трансфера. Точно затова молбата за трансфер вече е задължителна формалност и е много правилно изисквана от страна на клубовете.

Link to comment
Сподели другаде

Добре. Може и това да е, но да застанат като мъже. Да кажа нещо от сорта-искам в реал, но дори и да не се случат сега нещата ще дам всичко от себе си, след края на следващия сезон пак да ме поискат. Бахти криенето..все едно нещо незаконно правиш? Всички искаме да се развиваме, нормално е всички футболисти да искат в Реал и Барса, защото каквото и да си говорим, това е върха в кариерите на всички.

Link to comment
Сподели другаде

И при всеки по-слаб негов мач ще казваме, той иска в Барса, вече не му се играе за нас и т.н. и ще викаме да си беше отишъл в Барса.. няма как да стане това, и феновете на Барселона се питаха що Неймар мълчи и нищо не казва но това е положението

Link to comment
Сподели другаде

Най-вероятно му е забранено от клуба да говори по темата, логично е просто, иначе дори не е нужно да излиза и да дава изявление пред медиите, може да си го направи и вкъщи от дивана, в модерни времена живеем все пак, има си туитъри, фейсбуци, инстаграми.

Link to comment
Сподели другаде

Така е, но едно е да те цитират по някакъв пост във facebook - а, друго е да излезеш и да кажеш пред камерата какво ти е на сърцето. Някакси всичко може да е доста по - просто.

 

Оффф - невър, никога не съм виждал толкова дълго изречение. Ти си направо за писател... 4 реда изречение.

Link to comment
Сподели другаде

Така е, но едно е да те цитират по някакъв пост във facebook - а, друго е да излезеш и да кажеш пред камерата какво ти е на сърцето. Някакси всичко може да е доста по - просто.

 

Оффф - невър, никога не съм виждал толкова дълго изречение. Ти си направо за писател... 4 реда изречение.

 

Може, ама за писател през XIX век. Днешните тийнейджъри няма да стигат до края на изреченията му.

 

Коутиньо не излиза да го каже открито, защото не иска да изгори напълно мостовете зад себе си. Макар че той и така вече, ако играе слабо, всички ще мислим, че причината е в желанието му да отиде в Барса.

Link to comment
Сподели другаде

Странно - 3-4 поста по-горе има същото по брой думи изречение, че дори човекът не признава и запетаята, но заяждане няма :D. Ето обади се още един капацитет, голямо внимание - благодаря, чакам да чуя нещо за обръщачките :)

Link to comment
Сподели другаде

Няма как да излезе и да каже "искам в Барса и ще играя така, че догодина да ме поискат" щото най-малкото аз бих се притеснявал дали аз, жена ми или детето ми като се мотка из центъра на града, няма да изядем шамарите от някакви фенове.

 

П.П. Сърендъре, я кажи с тия дълги изречения като толко много знаеш, коя ще е следващата обръщачка да пуснем и ние, а? :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

В момента, в който Коутиньо излезе в началото на лятото и каже в медиите "Искам в Барса", цената му се сгромолясва. Клубът е в ужасна позиция да преговаря, а той губи бонуса си за лоялност.

Да не говорим какви последствия може да има това за връзката му с фенвоете и съотборниците му.

 

Весо, ти като мислиш да си сменяш работата, първото нещо, което правиш, е да го съобщиш на настоящия си работодател ли? ;)

Link to comment
Сподели другаде

Лично на мен ми е много много любопитно какво ще казват ФСГ и Клоп при евентуален трансфер на бразилеца. След "стейтмънти" след " НЕ значи НЕ" как факторите във Ливърпул ФК ще се изправят пред огромната маса фенове.

Любопитен съм и за реакцията на феновете.

Link to comment
Сподели другаде

Иска не иска ще остане играч на Ливърпул за този сезон. Вече как ще се представи. зависи от него.

 

По принцип физиономията му винаги е била все едно съм му изял ябълката за закуска, все едно е сърдит, пък представям си сега. Живи и здрави, ще видим, но надали ще играе преди края на август в официален мач.

Link to comment
Сподели другаде

Коутиньо сигурно има договор състоящ се от 1500 страници. Съвсем не може да излезе и публично да си говори каквото си иска.

 

Времето за негова продажба съвсем намалява. Тия от бурса още не са пратили 3-та оферта, та да мислим по нея. Ако разчитат, че последната която изпратиха ще накара някой да се замисли за продажбата му, много съ са излъгали.

Link to comment
Сподели другаде

В момента, в който Коутиньо излезе в началото на лятото и каже в медиите "Искам в Барса", цената му се сгромолясва. Клубът е в ужасна позиция да преговаря, а той губи бонуса си за лоялност.

Да не говорим какви последствия може да има това за връзката му с фенвоете и съотборниците му.

 

Весо, ти като мислиш да си сменяш работата, първото нещо, което правиш, е да го съобщиш на настоящия си работодател ли? ;)/>

 

По принцип си прав, обаче аз така или иначе отивам и му казвам и започва да тече месечно предизвестие. А и не мисля, че някои го е грижа за мен, къде ще работя и какво ще правя - изключвам жена си и семейството. Футболистите малко или много са кумири на деца, мъже, жени - мисля си че все трябва да има поне малка разлика. Не вярвам, че някои може да се сърди на Коутиньо, че иска да се развива-кои не иска? Разковничето е там, че не го прави както трябва. Но пак казвам- това е личното ми мнение. Всичко може да стане по много различен начин, не само за този трансфер, а като цяло..

Link to comment
Сподели другаде

Може тогава да погледнем от обратната страна.

Защо не заяви, че обича клуба и иска да остане? Със сигурност в договора му не ще да има некакви клаузи против любов и лоялност спрямо Ливърпул.

Всички виждат каква суматоха е - защо тогава не хване да успокои всички, казвайки: "А бе, не бой те се, бе! Всичко е ток, тва са само простотии на журналята и на Барса!".

Вместо това - болки в гърба и пълно мълчание.

 

Та, май е ясно какво иска той и какво си мечтаеме ние простосмъртните.

Link to comment
Сподели другаде

Ето, както Дибала е обявил ,че бъдещето му е само с неговият отбор. И той е латинос ама разликата ......

 

https://barcelona.gong.bg/football-sviat/italia/multimedia/video/dibala-dade-zhoker-na-barsa-za-bydeshteto-si-445044

Link to comment
Сподели другаде

Christian Pulisic could cost Liverpool £100m if they sell Philippe Coutinho-казва Рори Смит и коментира,че това ще има ефекта на доминото в цяла Европа и ще предизвика хаос на пазара в края на август!Също казва,че единствените доволни от тази сделка ще са Барса и Котиньо

Link to comment
Сподели другаде

Когато подписа новият договор ,каза колко много се радва и се надява да остане още дълги години заради феновете.

Ето това е непочтенното и една дребна душица може да постъпи така.Този клуб не заслужава това ,защото го доразви и утвърди като футболист.

Искашесе много малко,юни месец ,изглез и кажи аз бях до тук ,искам трансфер, направи го като мъж но изглежда хормоните са били много малко и т. н.

Link to comment
Сподели другаде

Christian Pulisic could cost Liverpool £100m if they sell Philippe Coutinho-казва Рори Смит и коментира,че това ще има ефекта на доминото в цяла Европа и ще предизвика хаос на пазара в края на август!Също казва,че единствените доволни от тази сделка ще са Барса и Котиньо

А от цялото домино най-доволни ще са Неймар и ПСЖ :D

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...