Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Аз ли не харесвам Ракитич или наистина не е това, което повечето го изкарват? Ако говорим за постоянство, то той определено не е най-постоянния футболист, именно затова барцелоната страда много в тази зона. Въпреки това при наличието на нашите халфове, хърватина изглежда като топ класа, но ако идва бих бил довелен да играе с Коутиньо, а не като заместник на него.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

 

Дренски, аз не мисля, че има някой който се сърди на Коутиньо поради факта, че иска да играе за барселона. Думата лоялност е доста поизкривена през последните години и вероятно ще изчезне изобщо от футбола за в бъдеще.

Въпроса е по-какъв начин Коутиньо иска да си издейства трансфер там. Защо не играе Коутиньо в момента? Вероятно защото изобщо не му се играе и няма менталните възможности, които се изискват за да е на терена.

ОК„ трансфера в барселона може да се осъществи, може и да не се, ама защо той да не можеше да играе в тези мачове които минаха? Вярно резултатите ни там бяха добри и без него,но въпроса е принципен.

 

Ако си професионалист, трябва да си готов да играеш по всяко време. Независимо дали искаш трансфер или не. Марез как играе в момента? Неймар не играеше ли до последно в контролите на барселона?

Истина е това,че не можем да вярваме на всичко което се пише в медиите, но когато една информация се повтаря постоянно и от различни места, то има вероятност тя да е истина. Така,че тия новини за това,че Коу не иска да бъде регистриран в ШЛ, че не нямало да играе повече за нас, не можем да ги отхвърлим като вероятност. А стоенето му извън групата и дори липсата му на стадиона за нашите мачове, само могат да потвърдят тези информации.

 

Никой не търси от Коутиньо безкрайна лоялност. Нормално е едни футболист да поиска промяна, да поиска да играе там където смята, че е най-добре за него. Да ама тези футболисти имат договори и докато имат такива договори трябва да ги изпълняват.

Можем да се поставим на негово място и да разберем желанията му, но защо и самият Коутиньо не се постави на мястото на нас феновете и на самия клуб и не разбере причините поради, които искаме да остане в отбора? Какви са тия сърдения. А, ако трябва да поставим на кантар нещата, то си мисля, че желанието на милиони по света и желанието на клуба, трябва да се поставят над желанието на един играч. Вместо жертва да се окажат милиони, по-добре е жертва да е само Коутиньо.

 

Бразилеца ни постави в много неприятна ситуация това лято. Срока за негова продажба отдавна мина. Сега дори и да го продадем за 150 мил, ще се поставим на мястото на барселона след продажбата на Неймар, Всеки ще ни знае, че имаме пари, ще се знае, че няма време и ще ни изнудват както си искат и то за знайни и незнайни играчи.

Така, че аз лично лоялност от Коутиньо не търся, търся професионализма при него. Дай сега заради неговото желание да страда целия клуб и всички фенове по света.

Трябва да има един такъв изпатил си футболист като него, за да разберат най-сетне останалите които играят и които ще играят за клуба, че не могат да правят каквото им хрумне на главата.

Като подписват при нас, ще си правят сметката, защото ще знаят какво е станало с Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Самият факт , че го няма на стадиона дори говори повече от достатъчно има истина или не. Сега всички сме виждали контузени футболисти , които обаче са сложили костюма и са на стадиона. Нашия го гледаме да ходи на фризьор.

Неймар защо нямаше контузия. И на турнето отиде и всеки мач играеше. Нашия хубавец ох боли. Циганска работа ама циганска. Да стои на пейката 1 година и другото лято да се маха. Има си договор да си го изпълнява. Ей като в Левски да стои всеки ден да гледа по 8 часа видео в клуба. Да е мислил. Реално с чисто нов 5 годишен договор и без клауза за откупуване кариерата му зависи от нас. Както се казва той е от е... страна. Той е играч , който струва на клуба 8 милиона и две години да не играе пак ще му вземем доста пари. Ако не му се гледа видео можем под наем с Палас да го пратим. Хем и лев ще извадим. Лично аз повече в първия отбор не го искам. Другото лято Мане и той ще почне тези филми достатъчно ги гледахме.

Link to comment
Сподели другаде

За Мане се съмнявам, отказал е на манафите, за да дойде при нас, явно има желанието да играе за Ливърпул, не е взет като дълбока резерва на някой отбор и след това благодарение на клуба да е надградил в пъти играта си. Не се знае Реал или другите цигани, ако дойдат, какво ще каже де, но дано не се стига дотам.

Link to comment
Сподели другаде

Дренски ,ти и още каколко трябва да се научиш да уважаваш мнението на другите.

Щом ми говориш за пет лева ,говори че не си дорасъл да уважаваш мнението на другите

Никога не съм критикувал другите досега и няма да позволя да се бъзикаш с мен.

Лоялност е имало и ще има винаги колкото да не ти харесва.

 

Майче и ти като Коу ,трябва да се извиниш на всички фенове.

Link to comment
Сподели другаде

Дренски ,ти и още каколко трябва да се научиш да уважаваш мнението на другите.

Щом ми говориш за пет лева ,говори че не си дорасъл да уважаваш мнението на другите

Никога не съм критикувал другите досега и няма да позволя да се бъзикаш с мен.

Лоялност е имало и ще има винаги колкото да не ти харесва.

 

Майче и ти като Коу ,трябва да се извиниш на всички фенове.

 

"Другите" вероятно е любимата ти дума. Дай още един два пъти за здраве.

Мисля си че няма да е зле, при регистрация да има некво леко тестче за интелигентност или поне за елементарна грамотност.

Link to comment
Сподели другаде

Моля ви,като фен на този клуб,не обръщайте тази сапунка коутиньо в безсмислени и деградивни спорове,защото,единия няма да е тук утре,но ние ще сме!

Link to comment
Сподели другаде

Дренски ,ти и още каколко трябва да се научиш да уважаваш мнението на другите.

Щом ми говориш за пет лева ,говори че не си дорасъл да уважаваш мнението на другите

Никога не съм критикувал другите досега и няма да позволя да се бъзикаш с мен.

Лоялност е имало и ще има винаги колкото да не ти харесва.

 

Майче и ти като Коу ,трябва да се извиниш на всички фенове.

 

По-лекичко я карай. Посъветвал си ме да си седна на дупето и след час пак ти е припарило и си написал втория си пост, в който ми даваш нови ценни съвети.

 

Когато писах поста сутринта, дори и не помнех кой точно е говорил за лоялност и плюене в кладенеца. Бях го чел, но не бях обърнал внимание кой го е писал. Така че не го взимай толкова лично. Нито си ми важен, нито ми е хоби да се бъзикам с теб, имам по-интересни занимания.

Link to comment
Сподели другаде

Голямо реване, голямо чудо. Както каза Дренски, изчакайте да приключи всичко преди да горите тоя и оня, че си спомняме и Суарез къде беше въртян, пък накрая кравата мъжка се оказа и всички му бяха благодарни. Подал молба за трансфер и вече за нищо не ставал слабак там с 2-3 мача на сезон (дори и за Суарез имаше виртуози, където смятаха, че ще изгаснел след Ливърпул и нямало да бъдел същия). Баси смеха, честно, чак е жалко. Аз пък съм убеден, че Коутиньо им е завил отдавна, че иска да минава в Барселона, просто като е видял, че наще няма да го пускат и е пуснал молба за трансфер (май, че нали няма официално потвърждение). Нито е излезнал да плюче по клуба, нито да плаче, даже много добре си се държи, особено пък през 2017-та, както пак каза Дренски. Той Стиви пускА молба за трансфер, та някакъв латино-самба мастър, където на всичките детската им мечта е Барса/Реал. Да остава тоя сезон, да го изиграе на топ ниво, да си го вземат на световното, да ни помогне за някой друг успех, пък догодина да отлита, както много от нас очакваха още от миналата година. Ма бил подписал договор, а Суарез не подписа, нали? Суарез вместо да му вземем 100+++ милиона пак изпонахапа света и му взехме 75, а на фона на Неймар Суарез трябваше да струва 400 милиона, поне! Защото всичките тука рицари на печалния образ, ако хипотетично са планирали да си сменят работата след 6 месеца, но преждевременно текущия работодател дойде с тлъсто увеличение на заплатата, всичките ще подскочите и достойно ще откажете, ае нЕма нужда!

 

Лично аз не виждам от къде Барселона ще вземат пари, за да го платят, при положение, че току що платиха Дембеле, освен ако по ливърпулски не им пляснем някоя бонусна схема и план за изплащане през следващите 33 години.

Link to comment
Сподели другаде

Неймар беше платен веднага, тоест Барса имат 220 млн. на разположение.Дембеле е 105 млн. но това не означава, че ще са останали със 115млн., защото той ще бъде изплащан "на лизинг", както е стандартно.

Link to comment
Сподели другаде

От Неймар имат 222 млн. Дембеле им струва "само" 105 милиона. Отделно предполагам са имали приготвени пари за трансфери и преди да продадат Неймар. Това е най-малкият проблем. Въпросът е че сме казали че НЕ го продаваме и не виждам какво го дъвчите, испанските медии си пишат партенки, но няма нищо вярно. Коутиньо ще си остане играч на Ливърпул!

Link to comment
Сподели другаде

90min.com пише, че Коутиньо е съгласен да остане още 1 сезон и да даде всичко от себе си клуба да постигне целите си, при условие, че другото лято го пуснем в Барселона.

 

http://www.90min.com...ion?a_aid=35322

Link to comment
Сподели другаде

Неймар беше платен веднага, тоест Барса имат 220 млн. на разположение.Дембеле е 105 млн. но това не означава, че ще са останали със 115млн., защото той ще бъде изплащан "на лизинг", както е стандартно.

 

Паолиньо 40 мил забравихте.

Link to comment
Сподели другаде

90min.com пише, че Коутиньо е съгласен да остане още 1 сезон и да даде всичко от себе си клуба да постигне целите си, при условие, че другото лято го пуснем в Барселона.

 

http://www.90min.com...ion?a_aid=35322

Това ако е вярно ще е може би най-доброто възможно решение.

Link to comment
Сподели другаде

А, и може да ми е грешна информацията, но аз четох, че 105 са в паунди, което са около 125 евра + 40 оня мангал Паулиньо и кво остана наши Филип за 60 европейки.

А, и може да ми е грешна информацията, но аз четох, че 105 са в паунди, което са около 125 евра + 40 оня мангал Паулиньо и кво остана наши Филип за 60 европейки.

Ами Нелсон Семедо?
Link to comment
Сподели другаде

барселона към момента са + 30 милиона от трансферите които са направили. Предполага се, че си имат отделен бюджет от колко 100 на милиона, така че може и да съберат пари за Коутиньо.

Днес пак е говорил някакъв директор на бареселона, като е казал, че водят преговори с нас, но не можел да каже нищо повече.Не знам какви са тия преговори, ако нашата позиция наистина е че Коу не се продава на каквато и да е цена.

Накрая ще се окаже, че си има цена, ама момента в който ще го продадем, ще е крайно неподходящ.

Минимално време до края на джама, ще се знае, че имаме пари и не ми се иска да знам какво изнудване би паднало. Отделно какви играчи ще са налични за да ги харчим тези пари и т.н.

 

Предстои да видим какво ще стане. Дано само тия тикви от ръководството не направят така, че напълно да ни скапят настроението, след великолепната игра на отбора в последно време. Ние и без Коутиньо се нуждаем от трансфери, пък ако го продадем, да не говорим.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...