Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Ама чакай сега Невърче, Санчес нали искаше да си ходи. Шубата 150 пъти каза , че остава. Ние обаче един ден не друг ден шефове имам. После контузен сега стресиран. Мен ей това най много ме дразни държанието на нашия клуб. Нали никой не бил по голям от клуба. Перез през ден казваше , че роналдо остава нали. Ние се държим като меки китки. И то няма значение дали ще го продадем или не в крайна сметка.

Такова циганско държание докато е на заплата и е играч на клуба няма как да се толерира. Справка чукотка . Значи Клоп може два месеца да се черви и да му мисли контузии и сега да изглежда смешен, както и целия клуб пък човечето трябва да го щадим. Какво значи това , че не е добре психически. Значи за Ливърпул не е добре а за Бразилия е супер. Чист отказ да играе повече за нас си е това , ама чист. Обаче да си погледне договора и да ходи под наем в Брайтън. За мен лично не клуба трябва да мисли а той. Защото е вързан. Още нещо искам да кажа и по тезата на някой колеги , че видиш ли било най нормално нещо това. Всеки от нас би направил така , ако му се отвори по добре платена работа. Това е така , но никой от нас не печели примерно по 10 милиона на година. Няма как да се сравнява един договор за 10 милиона с един договор за 20 хиляди примерно. И това за хора и на по 20 години . 90 процента от хората дето се казва не са решили още ще учат ли ще работят ли. Няма как да се сравняват двете неща изобщо. Още повече че има договори и договори. Има много добре платени хора , които по договор нямат право да работят във фирма от същата сфера следващите 3 или 5 години след напускане.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Еми клуба много яко си се държи - хем се ОПИТВА да задържи, хем да го предпази а и себе си.

 

1. Барса оферта, Клоп казва не се продава и клуба зад гърба му.

2. 2ра оферта от Барса, Клоп казва не се продава и клуба зад гърба му. Тук вече и Коу се включва с: надявам се двата отбора да се разберат.

3. 3та оферта. Коу заявява, че не желае /и може би че няма/ да играе за Ливърпул. Ей тука вече Клоп му е все тая дали ще остане или не в отбора.

И вече "контузията", която е или заради нежеланието на Коу да играе за Ливърпул. Или че в едни от най - важните мачове за сезона не иска да разчита на играч, които не иска да играе.

 

Link to comment
Сподели другаде

могат,ако за тези пари, дойдат в същия момент добри заместници :doubleup:

 

Да Тоше, ще излязат и ще кажат.... ми ние обявихме, че не се продава, но дойде добра оферта за него, намерихме му добри заместници и решихме да го продадем. Всичко си е точно, няма проблеми никакви. Сега, че това което казват не се припокрива с реалността не е от значение, кой ще му обръща внимание.

Link to comment
Сподели другаде

And Brazil doctor and lifelong pal of Coutinho, Michael Simoni, has claimed his layoff is down to stress, following another medical official insisting he was in a "perfect condition to play".

 

Simoni said: “Coutinho back problem? He is okay now. The back problem was a matter of stress, it was something emotional.

“The uncertainty about his future led him to feeling stressed. Everything is solved now.

 

Тези съвсем изтрещяха. Гърбът го болял от стреса, че не го пускаме в Барселона.

 

Във фейсбук се появи снимка от днешната му тренировка с Бразилия. Срам ме е да чета коментарите под нея, макар че през живота си съм чувал доста неприлични думи. Ако той прочете какво му пожелават феновете, от стрес ще го заболи и мозъка.

Link to comment
Сподели другаде

Аре стига с тея тениски.

Колко по ясна позиция от тази, че не се продава, баси!

Не за продажбата, а за контузията и тоя цирк дето става.

@oZZy, два дни от сега . . .

Link to comment
Сподели другаде

Аз мисля, че клубът стои зад всичко, което (не) прави Коу. Това, че не играе, не е на мачовете и не говори пред медиите идва от забраната на клуба. И му прави чест, че изпълнява. Спомнете си Суарез какви ги говореше пред уругвайслите медии, когато беше с национала.

Та твърде е възможно Коу да не е толкова черен. Едва ли някога ще разберем. Жалко е, че се нагнети такова напрежение от феновете към него.

Link to comment
Сподели другаде

Аз мисля, че клубът стои зад всичко, което (не) прави Коу. Това, че не играе, не е на мачовете и не говори пред медиите идва от забраната на клуба. И му прави чест, че изпълнява. Спомнете си Суарез какви ги говореше пред уругвайслите медии, когато беше с национала.

Та твърде е възможно Коу да не е толкова черен. Едва ли някога ще разберем. Жалко е, че се нагнети такова напрежение от феновете към него.

Е той таман отиде в Бразилия, дай му шанс ...

 

@oZZy, два дни от сега . . .

за какво 2 дни?

Link to comment
Сподели другаде

T.e Коу иска да играе ама клуба не му дава ?

 

Не. Коу иска да ходи в Барса. Клубът не го пуска и му нарежда какво да прави. Вади го от отбора с предтекст контузията, забранява му да дава интервюта и т.н. Така си разсъждавам аз. Далеч съм от мисълта, че Коу се е затръшкал като дете, но може и скаднали да е имало. Може и мениджърите да усложняват ситуацията. Не знаем тая молба за трансфер дали е подадена със или без знанието на клуба (може клубът да го е накарал да я пусне, за да официализара желанието си и да деактивира разни клаузи по договора). Едва ли ще разберем скоро истината.

Само си спомнете ситуацията с Торес, когато напусна и интервюто му тази година, когато разказа някои неща, които преди не знаехме.

Link to comment
Сподели другаде

Коу е съобщил на Ливърпул, че ще остане ОЩЕ ЕДИН сезон, ако клубът му обещае да го пусне догодина в Барса.

 

Май всички ще сме доволни :)

 

Това, че той е "съобщил" ме подразни, но сме свикнали с латиноски номера

Link to comment
Сподели другаде

Най - добре нищо да не му обещаваме. И следващите 4 години от договора си да ги изкара под наем в Стоук сити. И след това, ако още го искат Барселона да им го шитнем за едни 20 милиона. Мисля, че ще е супер послание към всички, които си мисля, че могат да манупулират отборите си. Всички ще са доволни. Феновете, че няма да клякаме на някакви испански мижитурки, Барса ще са доволни, че след 4 години Коутиньо ще играе при тях. '...и вълка сит, и агнето цяло..'

Link to comment
Сподели другаде

Коу е съобщил на Ливърпул, че ще остане ОЩЕ ЕДИН сезон, ако клубът му обещае да го пусне догодина в Барса.

 

Май всички ще сме доволни :)

 

Това, че той е "съобщил" ме подразни, но сме свикнали с латиноски номера

 

Това още вчера се завъртя, ама дали е вярно?

 

В случая не думата съобщил толкова е дразнеща, защото все трябва да се употреби някаква дума, а каква да бъде тя в неговото положение? Не може да се каже "помолил" или "преговарял" или нещо друго.

 

По-дразнещото е, че по този начин той се опитва да се пазари с клуба, макар че е в лошата позиция. Поне на теория клубът може да го остави още 4 години. Но той казва - този сезон ще играя с пълни сили, ако другото лято ме пуснете в Барса. Ами ако не те пуснат и другото лято, какво ще правиш тогава?

Link to comment
Сподели другаде

'DON'T JOIN BARCA, PHILIPPE'

Neymar has reportedly told Brazil team-mate Philippe Coutinho not to sign for Barcelona, according to a report in Brazil.

Neymar joined PSG earlier this month in a world-record deal from Barcelona and is now being sued for breach of contract by the Spanish club for pushing through his transfer.

And Brazilian newspaer Estadao has claimed: “Neymar told Coutinho in a conversation between the two that he would not regret Liverpool’s decision to keep him away from Barcelona.”

 

Неймар съветвал Кортиньо да не ходи в Барселона.

Link to comment
Сподели другаде

Неймар не е глупак, усети на къде отиват нещата и напусна ''потъващ кораб''. Барселона няма да бъде това, което беше, залязват, взимат прекално скъпи футболисти с недостатъчно доказани качества, които дори не умеят да жонглират с топка под напрежението на прожекторите насочени към тях и тук не говорим за слаби технически възможности, а за психика, трепне ли ти, Марадона да си, пак ще сбъркаш във важни моменти. Барселона се превръща в Реал Мадрид номер 2 след полседния им трофей в ШЛ, по същия начин като тях ще купуват без разум, без ясна стратегия и ще се надяват по този начин да постигат успехи, за това смятам, че ако Коутино отиде точно в този момент там, ще си затрие кариерата и ще бъде част от този залез на ФК Барселона.

Link to comment
Сподели другаде

не искам да се натрапвам но според мен коутиньо е доста надценен като игра(Играч)

 

Не се натрапваш, казваш си мнението. За мен си е страхотен футболист, ама тия суми, на които отиде Барса, вече наистина са нереални за Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

Колкото и да не ги харесвам Барса, то в никакъв случай не са "потъващ кораб".

И факт че за сега отбора играе по - добре без Коу.

3 ката отпред няма да се промени, поне 2 ма дефанзивни халфа и остава 1 място за Коу,Лалана и примерно Вайналдо.

Факт че това е само на хартия. 1 контузия и преобръща доста нещата 😀

Link to comment
Сподели другаде

В случая не думата съобщил толкова е дразнеща, защото все трябва да се употреби някаква дума, а каква да бъде тя в неговото положение? Не може да се каже "помолил" или "преговарял" или нещо друго.

"Съобщил" е дума, която е използвана от този, който е превел статията. На английски не се сещам каква е думата, но със сигурност и Коутиньо не я знае, така че няма смисъл да издребняваме. Важна е само истинността на това изказване.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...