Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Имаше сега едно клипче как тренира на пълни обороти за национала... Някак си е срамно и жалко да получаваш 150 бона на седмица и да се правиш на контузен. Хора за 100 пъти по-малко бачкат по цял месец и не говоря за България само. Жалка работа.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Това нещо,само като си помисля,че преди да дойде при нас,сополите му течаха и рвеше с подвита опашка,сега,голямата работа-звездата той,и като ония урос,започна да оревава целия свят,колко са несправедливи с него-милия той.....Дето нямаше сили да изкара цял мач,същото това нещо,което и до ден днешен след две добри игри,редува четири на сянка.....марш

Link to comment
Сподели другаде

Току-що прочетох някъде из спортните сайтове,че нашите са клекнали и ще продадат Коу за 160мил. последния ден на трансферния прозорец. Вярно ли е?

Да го дават вече ,че ебаси и сапунката стана.

Link to comment
Сподели другаде

Да го дават,че да се махне най-сетне писна ми от тоя и от разни латиноси,ореваха за тая Барса на деца на биберон са баси лиготиите.Бетер турски сериал стана.Да се събират баща и син и да се свършва..

Link to comment
Сподели другаде

Ако го забием на пейката Коу , да му дойде акъла , то следващите латиноси които искат да играят при нас ше са наясно, че нема да има Барса когато си поискат. Та ще се замислят дали ше идват.

А ако клекнем, всички ше ни ползват за транзит , което съм сигурен , че нито един от тук не би искал.

Link to comment
Сподели другаде

Е кога не сме клякали ние, та сега няма? :) Догодина и за Мане ще клекнем и така докрая на света.

 

Пак говорите предварително. Някъде из спортните сайтове пишело...

Изпълнителният директор Питър Муур е написал в туитър, че няма такова нещо.

Link to comment
Сподели другаде

Ние нека вземем нещо по така голямо (купа някоя), пък да видим как ще тръгнат всички.

Също и съблекалнята с треньора во главе е важна.

Абе постигнем ли добри резултати ще вземат на Мане бутоните само

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно, Ливърпул стане ли отново фактор никой няма да иска в Барселона. Коутиньо за 160 милиона е лудост, той не струва толкова определено, затова тази оферта /ако е истина това/ трябва да бъде приета тъй като той не вярвам да е същият и да помогне на отбора както беше преди, отношението ни към него няма да е същото. Коу аут, ВВД и Лемар ин + Кейта догодина и пари в касата = това ще е повече от добър трансферен прозорец.

Link to comment
Сподели другаде

Tite has dropped #Coutinho from Brazil's starting lineup. The Liverpool man has not featured in any competitive game this season. #BRAECU

 

Треньорът на Бразилия не го е пуснал титуляр, защото не е играл нито един мач през сезона.

Link to comment
Сподели другаде

Абсолютно, Ливърпул стане ли отново фактор никой няма да иска в Барселона. Коутиньо за 160 милиона е лудост, той не струва толкова определено, затова тази оферта /ако е истина това/ трябва да бъде приета тъй като той не вярвам да е същият и да помогне на отбора както беше преди, отношението ни към него няма да е същото. Коу аут, ВВД и Лемар ин + Кейта догодина и пари в касата = това ще е повече от добър трансферен прозорец.

 

Забравяш, че догодина има Световно, на което Котето ще иска да участва. Имаме много силен коз в ръцете си и дори и да остане бразилчето ще трее си скъса душицата от игра и отношение към Клоп ..Иначе Сакхо 2, с резервите и ...пропуснато Световно...Ще играе та ше се пръска!

Link to comment
Сподели другаде

Имаше сега едно клипче как тренира на пълни обороти за национала... Някак си е срамно и жалко да получаваш 150 бона на седмица и да се правиш на контузен. Хора за 100 пъти по-малко бачкат по цял месец и не говоря за България само. Жалка работа.

Ами ако от клуба нарочно го оставят извън групата и извън всички тези драми ? Ако нищо от нещата които са по медийната мрежа не са истина и просто примерно са дошли барса, Коутиньо е казал, ОК, искам да играя при тях. Нашите казвам - Не, твърде е късно, няма да те продадем. След това идват пак барса с ново 20, нашите отказват. Идват за 1208519 път, мътят постоянно пространството с фалшиви слухове, съвсем правилното решение е Коутиньо да бъде оставен извън светлините на прожекторите. Всеки нормално мислещ човек от тези среди ги осъзнава тея неща. Супер мега гига интер смешно е когато тук прочетете 5 новини и си правите крайни изводи за някакви неща. Световния спортен бизнес не е това което медиите казват. Нещата не винаги се случват по начина по който ви го представят. А ако някой си мисли обратното - be my guest. И това другото което се мели тука 3 години "Американците дават пари/не дават пари" К'во значи това ? Вие да не осчетоводявате целия клуб ? Де да знам, разсъждавам си... Happy Days !

Link to comment
Сподели другаде

"Съобщил" е дума, която е използвана от този, който е превел статията. На английски не се сещам каква е думата, но със сигурност и Коутиньо не я знае, така че няма смисъл да издребняваме. Важна е само истинността на това изказване.

 

Вероятно е било преведено informed

 

Ами ако от клуба нарочно го оставят извън групата и извън всички тези драми ?

След това идват пак барса с ново 20, нашите отказват. Идват за 1208519 път, мътят постоянно пространството с фалшиви слухове, съвсем правилното решение е Коутиньо да бъде оставен извън светлините на прожекторите. Всеки нормално мислещ човек от тези среди ги осъзнава тея неща.

 

Ако нещата са така, логично е да го извадят от групата за мачовете. При подобна ситуация с Алексис го видяхме онзи ден колко игра.

Link to comment
Сподели другаде

Фелипе да пали подметките! Насила хубост не става. Да кешираме, да плащаме и ВВД, Лемар и Окс - при нас. "Кат са обичат младите, да са вземат!" Навит съм на такъв сценарий "като градински маркуч".

Link to comment
Сподели другаде

Bomber, има една ключова дума в поста ти е тя е "ако". Нито аз, нито ти знаем истината, но по-съм склонен да вярвам на медиите и на журналистите, близки до клуба, според които той е отказал да играе повече за клуба. От клуба би било нормална реакция да го "контузи" уж, до изясняване на причините. Но дали е "контузия" или "отказ" е без значение, защото не играе, а получава умопомрачителна заплата за това си действие. Иначе, си прав, че е възможно всичко, но все пак има си журналисти и журналисти, но пък тези магарии, които се случват, едва ли са само измислици.

Link to comment
Сподели другаде

Към тези, които обвиняват Коутиньо за "контузията": как си мислите, че Коутиньо е казал на Клоп, че е контузен и той не го е пратил на лекар да види какво му има? :sarcastic:

 

 

 

От ясно по-ясно е, че решението Коутиньо да не играе е не негово, а поне двустранно между него и Клоп, ако не и изцяло на Клоп.

 

Клоп много държи на дисциплината и отдадеността. Той никога не би пуснал играч в подобна ситуация да развява фланелката в официален мач.

Link to comment
Сподели другаде

Bomber, има една ключова дума в поста ти е тя е "ако". Нито аз, нито ти знаем истината, но по-съм склонен да вярвам на медиите и на журналистите, близки до клуба, според които той е отказал да играе повече за клуба. От клуба би било нормална реакция да го "контузи" уж, до изясняване на причините. Но дали е "контузия" или "отказ" е без значение, защото не играе, а получава умопомрачителна заплата за това си действие. Иначе, си прав, че е възможно всичко, но все пак има си журналисти и журналисти, но пък тези магарии, които се случват, едва ли са само измислици.

 

Ами тя думата АКО е основата на тоя форум, защото никой от нас няма вътрешна информация. Аз заради това чета BBC и Sky. Даже и на тях не вярвам на 100%... Даже и на 80% не им вярвам. Мисълта ми беше, че много грубо и рязко гоните Коутиньо с плюнки и шутове. Просто ми е много първична тая реакция. Не ме разбирай погрешно, аз също смятам, че Коутиньо е заменим футболист. Израстна изключително много при нас, но все още не е изчистил това си непостоянство. Но не е и като да не няма да помогне адски много на отбора. Защото халфовата ни линия няма композитори. Докато играем с Хофе и А'нал и идиотите играят с 3-ма защитници на центъра е лесно, извеждащ пас или пробив по крилата и ги разчекваме. Но когато трябва да се пробие стена, трябва да се опита нещо нестандартно, трябва удар и ей тези неща, Коутиньо би помогнал изключително много. Както и Лалана между другото.

Link to comment
Сподели другаде

Добре де, ако приемем, че е така наистина, защо се обявява, че е контузен? Да кажат, че психически не е готов да играе и готово, а не това с контузията да се дъвче и откровено да се лъже толкова време.

Link to comment
Сподели другаде

И защо не тренира а тренира с Бразилия и излиза лекаря с изявление, че нищо му няма. Ако Коу изпълняваше заръки на тима щяха да се разберат с доктора нещо друго да каже сигурно и щеше да тренира на олекотен режим в Ливърпул да подържа форма поне. В момента това за мен е демонстрация на пълен бойкот. Затова и според мен Клоп казва, че нещата нд зависят от него. Аз вярвам, че той за себе си е решил за Коутинйо и дори и да остане трудно би се добрал до стартовият състав.

Link to comment
Сподели другаде

Аз освен срещу най-затворените и слаби отбори не очаквам Коу да играе в центъра или като 10ка, както се коментира тука. Бразилецът е много слаб в тичането, пресата, единоборствата, отнемането на топката и не съм сигурен дали Джан/Хендо и Кейта ще успеят да компенсират това.

 

Бразилеца беше слаб в тичането преди. В последните 2-3 години той покачи много физическата си издръжливост и освен неуморимия Фирмино, то Коу също участваше много дейно в пресата която упражнявахме. Освен това си подобри и много играта в защита.

Link to comment
Сподели другаде

Стресираният бележи за 2-0 днес срещу Еквадор. Играл е "контузен". Може ли да са толкова безотговорни в Бразилия? Да мъчат така момчето...

 

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...