Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Всичко зависи от това какви циркове е правил Коутиньо, за да го пуснат. Ако са били откровени глупости, то очаквам сериозно замразяване за известен период от време.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

няма кой да сложи, потенциални 150+ мил. в хладилника :doubleup:/>

 

 

Саутхямптън сложиха във фризера 80 млн., все пак говорим за доста по-малък клуб. Всичко е възможно, Клоп едва ли би пуснал в игра футболист, на който не му се играе за отбора. Ситуацията е деликатна и много интересна за неутралните наблюдатели, на нас обаче феновете на този отбор никак не ни е приятно и се чувстваме огорчени от постъпките на Коутиньо.

Link to comment
Сподели другаде

аЗЗЗ., аз повярвах,.....айде сега разгадай - тъп ли съм, наивен ли съм, 13 годишен ли съм, балък ли съм....

 

Честно казано се чудя как редовно при някакви елементарни дискусии тук във форума има толкова голямо разминаване в капацитета между дискутиращите.....

аЗЗЗ., аз повярвах,.....айде сега разгадай - тъп ли съм, наивен ли съм, 13 годишен ли съм, балък ли съм....

 

Честно казано се чудя как редовно при някакви елементарни дискусии тук във форума има толкова голямо разминаване в капацитета между дискутиращите.....

Ти си знаеш какъв си господин "КАПАЦИТЕТ". Коутиньо не е първата нито ще е последната "треньорска контузия".
Link to comment
Сподели другаде

Зависи от мача със Сити дали бързо ще се върне бразилеца.Определено има основно място в отбора.Дали ще играе на този етап е от значение неговата психическа форма.Мисля,че Клоп би действал алогично,тоест би дал при първа възможност шанс на Коутинъо да играе и с този си ход би постигнал много....

Link to comment
Сподели другаде

Фен написа писмо на Коутиньо

 

https://www.sportliv...ici-631201.html

 

Много точно казано,евала на фена!!

Ама,тоя какво си въобразява,че когато му скимне и,хоп-искам при парцалите....Не става така,ей.....Ако имах власт щях да те закова в резервите на резервите..

Link to comment
Сподели другаде

 

Philippe Coutinho has been named in Liverpool's 2017/18 Champions League squad.

He's back.

 

А той ако не иска да играе повече за нас, имаме ли право да заменяме един футболист от предварително заявения списък?

Link to comment
Сподели другаде

А той ако не иска да играе повече за нас, имаме ли право да заменяме един футболист от предварително заявения списък?

 

Мисля, че преди всеки кръг , демек квалификации , предварителен кръг , групова фаза , елиминации отборите имат право на картотекиране на играчи. Съмняваме поради такава глупава причина да имаме право на смяна в заявени имена. А и дълбоко ме съмнява Коу да откаже , требва чавка да му е изпила мозъка хептем.

 

П.П Сега видях , че Меси отказва да подпише договора с Барса заради неяснотата по президента им.

Link to comment
Сподели другаде

 

П.П Сега видях , че Меси отказва да подпише договора с Барса заради неяснотата по президента им.

 

За първи път не му осигуриха трансферната цел на Меси и веднага отказва да подпише нов договор.

Link to comment
Сподели другаде

Aз не мисля, че Коутиньо ще бъде заточен на пейката, заради това което стана през лятото. Клоп вече публично заяви няколко пъти, че няма никакъв проблем с бразилеца, така че съвсем в скоро време трябва да го видим бразилеца в действие като титуляр. В идната седмица има предостатъчно мачове за подобно нещо.

Срещу Сити дълбоко ме съмнявам да започне мача, ама след това срещу Севиля би трябвало да започне.

 

Нещото което може да закотви Коу на пейката е, ако се вее като мъгла по терена. Тогава и господ няма да може да му помогне. Не дава ли всичко на което е способен, ще си търка пейката като шмиргел. Няма значение колко пари взима и т.н.

Коутиньо има не една и две причина да дава максимума от себе си и аз лично се надявам в най-скоро време да започне да го дава този максимум.

Никога вече няма да се гледа по същият начин на бразилеца както досега. Такива ревливи истории като неговата, няма как да се понравят на когото и да е.

Бил неутешим, ревал като малко дете... ахаха. Чшшш, чакай малко бре. Ние все едно в концлагер сме го заточили.

Нещо ми подсказва, че наистина това лято е бил единственият шанс при който Коутинхо да премине в барсилона. Не виждам друга причина поради която да е толкова голяма драмата при бразилчето. Ако знае, че барселона няма да се върнат отново за него, или че ние никога няма да го пуснем там, може и да си представя разочарованието му. Ама, ако идното лято отново ще се минава през тия драми и испанските циганьори отново ще напират за него, то си мисля, че Коу трябва да мине през психиатрична клиника.

Сякаш година живот му остава братче, такива драми около него. И то драми, които самия той сам си прави. Чудя се дали изобщо има половин мозък в тая неговата главица.

В крайна сметка всичко отмина и Коутиньо има един правилен ход. Излиза и започва да дава всичко от себе си във всеки един мач.

Идното лято нямам против Хенри наистина да му сложи цена от 200 милки. Още от началото на джама. Ако се излъже някой да ги даде, ще треснем джакпота. Клоп с тия пари чудеса ще може да направи.

Link to comment
Сподели другаде

Като му се ходи чак толкова на КОЙтинио трябва да е видял как се прави.Суарес рева,рева и избора терена да ни направи шампиони.Е не можа ама хвърли пот и сълзи на терена.Та нашето бразилче да вземе да направи сезона на живота си,да иде на световното(може и да не хапе италянци) и да лови пътя.

Link to comment
Сподели другаде

С голямо нетърпение чакам да видя дали ще е в състава срещу Сити!

 

П.С. Пеле пък какво разбира от футбол! :sarcastic:

 

П.С.2. Коу ще се пенсионира в Пуул, мое мнение.

Link to comment
Сподели другаде

Нещото което може да закотви Коу на пейката е, ако се вее като мъгла по терена. Тогава и господ няма да може да му помогне. Не дава ли всичко на което е способен, ще си търка пейката като шмиргел. Няма значение колко пари взима и т.н.

Коутиньо има не една и две причина да дава максимума от себе си и аз лично се надявам в най-скоро време да започне да го дава този максимум.

И аз така мисля. Досега Коутиньо можеше да скатава и 1 път на 3-4 мача като направи някаква магия и хората го боготворят, ама вече ще яде хейт както примерно Джан и Хендо...ще трябва много повече да се старае.

 

 

Идното лято нямам против Хенри наистина да му сложи цена от 200 милки.......Клоп с тия пари чудеса ще може да направи.

Да не се лъжем, не е сигурна тая работа ^_^

Link to comment
Сподели другаде

Най тъпото ще бъде да го освиркват и да му викат...това няма да е добре за отбора...за отбора най важно е да играе и то добре а не да му се вкарва напрежение

Link to comment
Сподели другаде

Най тъпото ще бъде да го освиркват и да му викат...това няма да е добре за отбора...за отбора най важно е да играе и то добре а не да му се вкарва напрежение

Да, ама е много вероятно да се случи.

А и защо да е тъпо, тъкмо да видим що за характер има. Нека да вкара 3 гола и да видим дали някой ще го освирква.

Link to comment
Сподели другаде

 

Да, ама е много вероятно да се случи.

А и защо да е тъпо, тъкмо да видим що за характер има. Нека да вкара 3 гола и да видим дали някой ще го освирква.

 

Защото сме видяли че той няма кой знае каква психика...и един хейт срещу него тотално ще го скапе

Link to comment
Сподели другаде

Най тъпото ще бъде да го освиркват и да му викат...това няма да е добре за отбора...за отбора най важно е да играе и то добре а не да му се вкарва напрежение

 

Еми да си беше мълчал. То и феновете сме със слаба психика и хич не обичаме някой да се прави на голямата "звезда" за сметка на клуба.

Даже може би е по - добре да го освиркват, та да разбере последствията от делата си.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...