Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Оф голяма мъка с тоя Коутиньо, прилича на някоя объркана жена, която търси любовта и щастието си някъде другаде, само че понякога когато не го намери там където го търси, после съжалява, но твърде късно. В много трудна ситуация ни е поставил в момента...Ако не бяхме с вързани ръце, щяхме да го продадем, но точно сега може да ни прецака целия сезон!

Най-доброто решение е както казва Карагър, да го продадем сега, а през лятото да се осъществи трансфера, както стана с Кейта.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Мръсни номерца от Коутиньо форсирали трансфера му

https://gong.bg/foot...sfera-mu-465319

Хората не случайно са измислили поговорката храни куче да те лае.Ако не бяхме го измъкнали от калта,когато беше стигнал до наем в Еспаньол,сега щеше да играе за Леида или Картахена.
Link to comment
Сподели другаде

Аман от тия драми. Ако ръководството е осигурило достоен заместник - да върви къде ще. Но ако в момента такъв не е наличен, ще седи и ще бачка. Да не му е изпила кукувица акъла да подписва за 5 години? Договорът си е договор, глоби, трети отбор, съд/арбитраж ако трябва, но не искам да ни рекетира.

Ще иде в Барса, за да стане новия Денис Суарез или някой от другите таланти, седящи на скамейката. А да... и да те псуват испанските посерковци всеки път, когато те набият.

Link to comment
Сподели другаде

Моето мнение е, че няма смисъл да се задържа даден играч против волята и желанието му. Ако ще се прави на контузен цяла зима-пролет за какво ни е? ............ Пак казвам : Мое мнение! ПП честита нова година, да ви донесе здраве, щастие и успехи!

 

Всеки си има мнение, но според мен трябва да се гледат интересите на клуба първо, пък тогава на който й да било играч. То и Де Хея нямаше желание да играе повече за МЮ и имаше воля да отиде в РМ, ама като потърка известно време пейката и му дойде акъла в главата. И виждаме сега какво прави на вратата. Същата работа и с наш Коу - ако иска да играе през лятото в Москва и клубът реши да го задържи сега, ще му се наложи да играе не, ами да си скъса шортите от игра. Ама имал желание да ходи в Испания - а като подписваше новия договор с Ливърпул къде искаше да играе?

Link to comment
Сподели другаде

Мръсни номерца от Коутиньо форсирали трансфера му

https://gong.bg/foot...sfera-mu-465319

Все си мисля, че това не е вярно ами са само медийни спекулации на каталунските парцали и няма защо да им се връзваме.Ако не иска да играе повече за клуба да излезе като мъж и официално да го заяви.

Link to comment
Сподели другаде

Колеги,имам един въпрос и ще съм благодарен да чуя колкото се може повече мнения по него:

 

След като Коу има договор с нас за още 3-4-5г. в който няма освобождаваща клауза защо аджеба трябва НИЕ да се съобразяваме с него,бАРСА,агенти и т.н.,а не те всички с нас????!!!!!!!

Link to comment
Сподели другаде

И варианта да подпише с тях сега, а да отиде лятото там не е много удачен. Така хем ще се знае цената на която сме го продали, хем няма да сме си осигурили негов заместник, което не е много готино за нас.

 

Ако има някакви позитивни новини към момента, това е липсата на новини :D относно негов заместник. Ако почне да се шуми пак около Лемар, Дракслер и започнем да отправяме оферти, то ще е ясно, че бразилеца Пали :D към барселона още това лято.

 

Във всеки случай преди да има уговорен негов заместник / поне един / и преди да сме получили максимално добра оферта за него, ще е истинкса лудост да го пуснем.

Ако това стане, ще настъпи голяма пукотевица, сигурен съм.

 

И за последно Кор за барсилона, за испания, за италия и тем подобните му държави. Отдавна, отдавна, англичани и немци трябваше да са си ги поделили тези.

Link to comment
Сподели другаде

Според Мирър това което може би се разисква е 110млн паунда веднага и 30 млн паунда в бонуси.Съвсем скоро Хенри ще каже ,че Коу не се продава и това ще е.

Ако нашите приемат подобна оферта, след това всички групово трябва да отидат и да се хвърлят отнякъде по-високо, барабар с чичо Хенри.

По отношение на бонусите четох някъде, че заради контузията на Дембеле Барселона нямало да платят 10 милиона евра на Борусия Д, което било бонус по договора за брой изиграни мачове през сезона.С нашите бонуси ще е същата работа....

Link to comment
Сподели другаде

Според мен единственото, което спира трансфера на Котиньо е уговарянето на негов заместник, какъвто съм сигурен, че е намерен отдавна, но просто трябва да се уточни дребният шрифт по сделката. В тоя бизнес нищо не става случайно, няма какво да се лъжем. Въртележката е нагласена, не е ясно кой ше вземе бонусите само. Финансово е ясно, че ще сме на огромен плюс от Котето, дали ше е 130, 150 или повече зависи от нас само - сумата по трансферът на ВВД е част от този +. Въпросът е кой ще вземем още ? Вчера четох подмятания за Алексис и Марез, пак за Лемар, макар че нямам спомен да е избухвал много тоя сезон. Според мен нашите пак ше ни изненадат с нещо светкавично. Поне последните сделки така ги правим....

Само ще вметна, че тоя джам е последният преди Световното и очаквам следващите 30 дена да има много движение на футболисти - основно нередовно играещи или недоволни. В тоя ред на мисли нищо чудно и Стъридж да си замине още сега....

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Абе,нали нямаше значение за колко купуваме играчите.Тогава защо има значение за колко ги продаваме?

 

За да няма значение за колко ги купуваме. Симпъл..

Link to comment
Сподели другаде

Продавай за макс пари, махай тая отрова от и около клуба час по-скоро. Взимаме Горецка + Алексис и сме пей сърце. Страшен играч е, аз го харесвам супер много, ма тия сапунки са никому ненужни. Ясно е, че си тръгва.

Link to comment
Сподели другаде

Продавай за макс пари, махай тая отрова от и около клуба час по-скоро. Взимаме Горецка + Алексис и сме пей сърце. Страшен играч е, аз го харесвам супер много, ма тия сапунки са никому ненужни. Ясно е, че си тръгва.

Не мисля, че Горецка имаме сили да се преборим ако го искат Байерн , а и ще му трябва поне година да се приближи към класата на Коу , Санчез пък въпреки уникалната си класа , не е типа играч заместваш Коу. На 29 години е все пак .

Но знае ли се , ако зависи от мен , бих си държал бразилейрото.

Link to comment
Сподели другаде

Но знае ли се , ако зависи от мен , бих си държал бразилейрото.

Аз бих го държал в мазе.

 

Аз съм почти сигурен, че ще го продадем. Просто се усеща, че и Клоп е по-лек в изказванията си относно Коу. Не е онова "КОУ НЕ СЕ ПРОДАВА". Както и да е, играчи много. Прав му път. Ако нямаше верни неща в това, което се пише, щеше да излезе и да каже "ей, пичове, няма такова нещо, боли ме крачето". А той си мълчи като такова. Аре мани...не го оправдавайте. Знаете ли кога ще се пишат такива неща за човек, който е невинен, и той ще си седи и ще си мълчи. Играе му се за Барса, та 2 не види. И не му се играе за нас.

Link to comment
Сподели другаде

Аз бих го държал в мазе.

 

Аз съм почти сигурен, че ще го продадем. Просто се усеща, че и Клоп е по-лек в изказванията си относно Коу. Не е онова "КОУ НЕ СЕ ПРОДАВА". Както и да е, играчи много. Прав му път. Ако нямаше верни неща в това, което се пише, щеше да излезе и да каже "ей, пичове, няма такова нещо, боли ме крачето". А той си мълчи като такова. Аре мани...не го оправдавайте. Знаете ли кога ще се пишат такива неща за човек, който е невинен, и той ще си седи и ще си мълчи. Играе му се за Барса, та 2 не види. И не му се играе за нас.

 

Конов , това с продаването е ясно , пътник е.

Куесчъна е , "ко прайм после, аджеба"? Тва ми е екзистенциалния въпрос на мен. Не ,че някой има сигурния отговор.

Link to comment
Сподели другаде

Как кво правим! Ми закриваме клуба. Без Коутин Ливърпул не може и не трябва да съществува.

Ай сиктир от лигльовци в този клуб! Напълни се с хора от третия пол. Гледаш го уж на мъж прилича, пък се държи като....

Link to comment
Сподели другаде

Хора, разбирате ли пред какво сме изправени? Нагледно лесен съперник за осминфинала в ШЛ, а от останалите отбора, поне 3 от фаворитите ще си идат. При добър жребии и в следващия кръг отиваме на финалната права в топ4 на шл. Това добре, но без Коу шансовете ни бая намаляват. Друго е с него и срещу Реал примерно. А който и да вземем ще му трябва време да привикне, а и почти сигурно няма да играе за ШЛ. Отделно с него шанса да завършим в топ 4 във висшата лига и то при тази жестока конкуренция е много голям. Така че нека това да му се обясни внимателно на Коу, за да разбере защо не може да бъде продаден сега. Нека да остане и да даде всичко от себе си за клуба, пък лятото прав му път. Нито сега им трябва толкова спешно на Барса, нито пък можем да си позволим да го изгубим по средата на сезона.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...