Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Жив и здрав да е Котето, ние сме 140 палки напред, отприщихме въртележките..... чакам заместник до няколко дена. Качествен заместник, моля...не Рики Ламбърт или Чарли Адам/Сусо стайл....

 

Дядо Коледа ми донесе качествен защитник..скоро имам рожден ден - тайничко се надявам на Суарез и/или Санчез и добър вратар....

Link to comment
Сподели другаде

от техния официален сайт

 

65294107.jpg

 

 

МОЛЯ ДЕ ЩО ИМА НАШИ АДМИНИСТРАТОРИ, МОДЕРАТОРИ С ПРАВА,

МЕСТЕТЕ ГО В КОША ЗА Б И В Ш И

 

най-късно до полунощ, като в приказката за Пепеляшка

 

Бре, че тъп колаж, това от официалния им сайт ако е, палячовци.

Link to comment
Сподели другаде

Бре, че тъп колаж, това от официалния им сайт ако е, палячовци.

 

точно от там е, да, тъпи са.

 

а тук му е профила в трансфермаркет - вече 90 мил

 

https://www.transfer...l/spieler/80444

Link to comment
Сподели другаде

Той сам се направи звезда,първо.Второ, Барса го искат не от вчера или днес.Трето от къде им знаеш разговорите,имало ли ги е,нямало ли ги е.Много тровите,ама като бачкате в лидл за 600,ама авера ви намери място при него за 900,ще се чудите как да избягате,болнични,починали роднини,въпреки че са ви плащали до сега осигуровките и са ви хранили.Айде стига глупости.Да не се е родил фен на Ливърпул,че да стои докато ни върши работа.Всеки си има амбиции и мечти и е хубаво да си ги гони,иначе не става нищо от него.

Link to comment
Сподели другаде

140 млн паунда за Коутиньо!Това говори,че Барселона са били отчаяни.Определено не трябва да струва толкова много спрямо пазара в момента.Но добри преговори от наша страна и отчаяността на Барса са допринесли да ги изцоцаме.

 

Което отваря голям проблем за нас.Креативността му ще ни липсва и трябва до края на януари да сме подсилили състава задължително.

Link to comment
Сподели другаде

Мечти има всеки, ама Коутиньо направи "ABANDON SHIP" по средата на сезона. Нали вече е в бивши, мога да кажа, че е нещастник? Контузии, не знам си какво. Пълен клоун! Играч е, спор няма, ама трябва и да си човек, а той е от женски род. Нямаш право да се отнесеш така с отбора, който те изгради като играч. Плъх, та ти беше стигнал до Еспаньол, бе! Пожелавам му по-тежка съдба от на Торес. Торес спечели купи. Пожелавам му Реал да ги спукат в следващите години, пожелавам му в даден момент да ни се паднат в ШЛ и да ги смеляме. Нещастник! Винаги ще е в сянката на Меси, пожелавам му абсолютен, тотален флоп. Без значение парите, които сме взели. Той не се прояви като мъж. Това е моето мнение, знам, че няма да го споделяте голяма част от форума, но това е. Добър играч, посредствен човек.

 

П.С. Ако още не е позволено да пиша на тоя калтак, че е нещастник, може ли по-леко наказание? Смисъл, видях, че е в бивши и затова. Ей сега и в инстаграм ще го напсувам на български, щото съм лош.

Link to comment
Сподели другаде

Благодарим му за 5-те години служба. Лек път, в крайна сметка, сбъдна му се желанието. Искаше да отиде в Барселона - отиде. Нека види сега Неймар от какво изрева, и да види какво е да играеш за Меси.

Link to comment
Сподели другаде

Благодарим му за 5-те години служба. Лек път, в крайна сметка, сбъдна му се желанието. Искаше да отиде в Барселона - отиде. Нека види сега Неймар от какво изрева, и да види какво е да играеш за Меси.

Точно така е,там ако знае какви интриги се въртят измежду футболистите ще реве като малко момиченце.
Link to comment
Сподели другаде

Бай Фелиша!

142 милиона не са малко, а нямаме нужда от отровена атмосфера. Жив и здрав и да се оправя в живота.

Не мога да го сравня с напускането на Торес и Суарез - тогава отслабнахме наистина.

Клоп си е вързал гащите - купи си Мане, Салах, Кейта, да не забравяме и Фирмино. Няма драма.

Link to comment
Сподели другаде

Мечти има всеки, ама Коутиньо направи "ABANDON SHIP" по средата на сезона. Нали вече е в бивши, мога да кажа, че е нещастник? Контузии, не знам си какво. Пълен клоун! Играч е, спор няма, ама трябва и да си човек, а той е от женски род. Нямаш право да се отнесеш така с отбора, който те изгради като играч. Плъх, та ти беше стигнал до Еспаньол, бе! Пожелавам му по-тежка съдба от на Торес. Торес спечели купи. Пожелавам му Реал да ги спукат в следващите години, пожелавам му в даден момент да ни се паднат в ШЛ и да ги смеляме. Нещастник! Винаги ще е в сянката на Меси, пожелавам му абсолютен, тотален флоп. Без значение парите, които сме взели. Той не се прояви като мъж. Това е моето мнение, знам, че няма да го споделяте голяма част от форума, но това е. Добър играч, посредствен човек.

 

П.С. Ако още не е позволено да пиша на тоя калтак, че е нещастник, може ли по-леко наказание? Смисъл, видях, че е в бивши и затова. Ей сега и в инстаграм ще го напсувам на български, щото съм лош.

 

 

Не би трябвало да имаш наказание, все пак вече е играч на Барселона и да след като помислих внимателно над този транафер, аз го нареждат сред предателските, където на първо място е Торес. Не за друго, ами заради това, че толкова дълго време шантажира клуба да бъде продаден дори с цената на това да ни остави в много трудно положение в средата на сезона , абе все държание, което не искам да виждам никога повече от бъдещи звезди на Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

Леле , колко злоба има по тоя свят , Конов , а си едва на 23 -4.

Какво поколение отгледахмееее , ние сме си виновни.

Имаме претенции , че сме Ливърпул , а се държим .......

Сигурно няколко десетки пъти си скандирал името му , десетки пъти те е карал да си в екстаз , имай малко уважение.

Той като няма , (според някои колеги, може и да са прави) , ти поне имаш претенции , или НЕ?

Link to comment
Сподели другаде

Не се вайкайте народе. Твърде вероятно е още лятото да са го пазарили. В днешния пазар на футболисти няма място за сантименти. Всички са надценени активи, или парите са се обезценили. Жалко беше да държим такъв расов жребец без шанс за отличия, а в новия си клув още тази година ще вдигне титлата. Аз съм му благодарен за класата, дето даде на клуба.26168089_1682579878466755_820454932652945286_n.jpg?oh=9b02429341903a4e5d12d939af41805d&oe=5AF25BFF

Link to comment
Сподели другаде

Леле , колко злоба има по тоя свят , Конов , а си едва на 23 -4.

Какво поколение отгледахмееее , ние сме си виновни.

Имаме претенции , че сме Ливърпул , а се държим .......

Сигурно няколко десетки пъти си скандирал името му , десетки пъти те е карал да си в екстаз , имай малко уважение.

Той като няма , (според някои колеги, може и да са прави) , ти поне имаш претенции , или НЕ?

Уважение нямам към него. Начинът, по който си тругна, е несериозен. Да, злобно реагирам и утре пак бих реагирал така. Така реагирах и когато Торес отиде в ония измислените. Предателството е най-омразното ми нещо. А Коутиньо предаде Ливърпул. Period.
Link to comment
Сподели другаде

"Бай, Фелиша" :sarcastic:

 

 

Прекрасен футболист, който израсна много покрай отбора. Отборът му даде много, но и той даде много на отбора.

 

Желая му калъфки в Барселона. Нищо лично към него, по никакъв начин не се чувствам обиден или предаден от него. Просто не харесвам "каталунците" :sarcastic:

Link to comment
Сподели другаде

Уважение нямам към него. Начинът, по който си тругна, е несериозен. Да, злобно реагирам и утре пак бих реагирал така. Така реагирах и когато Торес отиде в ония измислените. Предателството е най-омразното ми нещо. А Коутиньо предаде Ливърпул. Period.

 

Това си е твое мнение , твоя теория.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...