Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Коутиньо беше ценен играч. Реши доста мачове, в немалко други бе фигурант. Един двубой тича и пресира, в друг се покрива. Какво да се прави, звезда. Много му се прощаваше, тъй като в него го имаше магическото - онова, с което след 3 грешни подавания ще даде асистенция. След 4 неточни удара и провалени атаки ще вкара страхотен гол. Супериграч, с креативност, която на Ливърпул към момента липсва.

Продажбата му Е загуба. Ще се отвори дупка, която или някой от наличните трябва да се нагърби да запълни (потенциал затова виждам само във Фирмино), или трябва да се намери негов заместник.

 

И все пак, не виня нито Клоп, нито ФСГ. Коутиньо ясно е заявил какво желае. На мен ми додея от тая драма. И не страдам. За Суарез съжалявах, за Котиньо - не. Яд ме е на Джан, който няма да вкара в касата ни трансферна сума. Яд ме е, че зимния трансферен прозорец сделките са си живо изнудване и трудно ще намерим заместник.

 

Дойде, игра, тръгна си. Прав му път и успешна кариера. Нека да бъде здрав, да му върви в Барса, но срещнем ли се пак, да ги изнасилим подобаващо, ей така, за назидание и да си знаят, че не всичко е пари.

 

В крайна сметка това е футболът. Всеки батко си има батко, както в живота. И всичко се преобръща в един момент. Ако избирахме отбора си по това кой има най-много пари за трансфери и най-скъпи играчи, нямаше да сме тук и да си чешем езиците.

Link to comment
Сподели другаде

Никога не съм бил по-спокоен след напускане на ключов играч. Отборът се гради и имаме много широк състав. Това никога не е било. Или е било по време на Улие.

 

След Торес не съм имал идоли в този отбор. Джерард не го броя - той няма статут на човек, а само хора могат да бъдат идоли. И Филипе не ме трогна. Наемник - даде каквото можа - напусна както той си знае. Жив и здрав. Мен ме радваше и ядосваше в мачовете.

 

Eто това е истината казана накратко по-горе - нито е Ръш, нито е Кени, Роби, Торес или Суарез. Дори Хаби Алонсо не може да е. Защото не може да поведе отбора и да подобри играчите около него. Тоя сезон примерно Салах ни дърпа напред, не Котиньо...

Купихме го за 8, развихме го както трябва и продадохме за 142. Толкова - ама вкарвал бил...ми, то и Стъридж има 20+ гола в сезона със Суарез и Стиви до него.

Link to comment
Сподели другаде

Няма какво да се сърдите на човека. Щом има желание да играе при "батковците" нека да ходи. Съгласен съм че по малко гнусен начин се изниза - но какво да се прави. Да беше важен играч, но ще се върна към думите на Клопи. Никой не може да трансферира душата на Ливърпул. И си е вярно. Да беше важен и добър играч но личеше напоследък че не е щастлив. Да беше важен играч, но ще дойде друг на негово място който иска да се развива и да радва феновете.

Link to comment
Сподели другаде

Хахаха оказа се накрая,че верно е и контузен.Тъпо леко ви е станало,че го плюхте,че се прави.Трябваше да хапи хора, за да го продадем, за да го харесвате.

Link to comment
Сподели другаде

Хахаха оказа се накрая,че верно е и контузен.Тъпо леко ви е станало,че го плюхте,че се прави.Трябваше да хапи хора, за да го продадем, за да го харесвате.
Нали знаеш приказката за овчаря и вълка? Сам си го е направил така.

 

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

 

 

Link to comment
Сподели другаде

Нищо не си е правил, просто вие тука половината сте като 10 годишни деца и каквото и да излезе в умрелите медии скачате и се впрягате все едно е на живот и смърт въпрос. Това е просто работа за някой, просто бизнес за други, а за нас просто развлечение. :) Ей сега е момента някой виден историх да цитира Шенкли как е по-важно. :) Сериозно - ако преигравате по-бих могъл да го разбера, ако наистина на всяка една новина за Ливърпул изпадате в истерия - сори мотори мчета. :)

Link to comment
Сподели другаде

Има начин да си следваш мечтите и "начин" да си следваш мечтите.

Или го правиш като пич или като циганин..това е ..сори.

 

Циганин е в очите на феновете на Ливърпул , в другите очи ....дали е циганин.

Имаше колеги които го обвиняваха , че се е изнизал като мишка , не е казал няколко думи.

Казал е колеги , това , че ние не сме чули това не знчи , че не е казал.

 

Philippe Coutinho:

“Liverpool are in a healthy position, with very, very good footballers. The signing of Virgil van Dijk is a statement, Mo Salah is a wonderful footballer. I look forward to watching them win trophies and to celebrating their success.”

“I would not have left for any other club, but Barcelona is something different. It is a dream, a place of magic for me. When I was young I would watch Ronaldinho play, I would watch him give magic. Now they have Messi doing the same.”

 

“I gave 100%, 100% of the time I played for Liverpool. Five years, I did everything I could possibly do. I love this club, but it is time for a new adventure. I have so many memories and have so many people to thank at Liverpool. I have to improve as a player.”

“I will return to Liverpool to say goodbye, to my team-mates, to staff and to the people who helped me and my family. I owe them a lot. Now I am looking forward. It's time. Yes, it's time.”

Link to comment
Сподели другаде

Има начин да си следваш мечтите и "начин" да си следваш мечтите.

Или го правиш като пич или като циганин..това е ..сори.

Циганите са най простите хорица на света. Те затова са се разппръснали по целия свят и са се съббрали на тумби.Коутиньо тази година няма да може да играе за Барса в ШЛ и можеше да опита с Ливърпул.Ама от циганин акъл.....
Link to comment
Сподели другаде

Циганин е в очите на феновете на Ливърпул , в другите очи ....дали е циганин.

Имаше колеги които го обвиняваха , че се е изнизал като мишка , не е казал няколко думи.

Казал е колеги , това , че ние не сме чули това не знчи , че не е казал.

 

 

Честно казано другите изобщо не ме интересуват... НО! Същите тези другите лятото за един друг бразилец писаха, плюха и клеха в пъти повече отколкото сега феновете на Ливърпул за Коутиньо. Неймар беше и циганин и всякакъв, а сега какъв взеха тогава щом Неймарчо беше циганин?

Това, че при дадена постъпка има облагодетелствани от нея, не значи че тя изменя своят характер.

 

И оо казал няколко шаблонни думи, то оставаше и да не каже. Всеки футболист напускайки даден клуб казва подобни неща. Не са важни думите, които сега изрича, а постъпките които имаше в последните 6 месеца.

 

Иначе аз покрай Торес съм претръпнал токова много, че едва ли ще се появи някога футболист по който да тъгувам толкова. Това което буди раздразнение в мен е момента в който филю реши да си тръгне и хленченето и реването дето бълваше от него толоква време.

Ясно е, че за него ние сме били просто месторабота, както и за Суарес и за Масчерано и за Стърлинг... единственият който ни напусна в последните години и за който съм убеден, че истински обичаше и обича Ливърпул се казва Фернандо Торес. По ирония на съдбата точно той изрече най-тежките слова след напускането си, но милиони по света знаят че той ще си остане доживотно Скаузър. За това и беше толкова обичан.

 

Филю можеше да си тръгне с прекрасни чувства от Ливърпул, ако просто беше изчакал още 6 месеца, беше се пробвал в елиминациите на ШЛ и.т.н. Тия глопости, че фарса се били уплашили от евентуално наказание и затова не искали да подпише сега ,а да го вземат лятото... не на мен.

Те нали вече ще са извършили трансфера, последвало наказани какво общо ще има с това.. ама как и да е, мен ми е гадно, че отбора ще пострада от всичко това иначе са ми през тоягата и филю и фарса.

Link to comment
Сподели другаде

Има начин да си следваш мечтите и "начин" да си следваш мечтите.

Или го правиш като пич или като циганин..това е ..сори.

 

Тоест,това прави Ван Дайк какъв?Че той "оставя" Саутхемптън в много по-лоша ситуация - има шанс да изпаднат.

Link to comment
Сподели другаде

Тоест,това прави Ван Дайк какъв?Че той "оставя" Саутхемптън в много по-лоша ситуация - има шанс да изпаднат.

 

На него трябва да му благодарят даже. Сега с парите които взеха, ще си вземат атакуващи играчи с които да не изпаднат.

Link to comment
Сподели другаде

Имаше наскоро в Спортал една снимка (немога сега да я намеря) на Коутиньо и Неймар от 2008г като юношески национали на Бразилия.Във интервюто Коутиньо казва,че Реал М е най силния клуб във света и е отбора на мечтите му.

 

https://www.sportal.bg/news.php?news=702479

Link to comment
Сподели другаде

Е много ясно, какво го мислите и ПСЖ щеше да му е мечта, пак добре че не му беше мечта някой отбор от ВЛ като на Торес, а и добра пара взе чичо Хенри, изби си инвестенциите, само си печели от отбора.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...