Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Е, нищо изненадващо. На всички е ясно защо отиде. В интерес на истината не лъже, така че не знам каква е драмата. Шансът с Барса да спечели титли е далеч по-голям, отколко с Ливърпул, на всекиго е ясно. Поне към този момент. Всички се надяваме палачинката да се обърне :)

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Е, нищо изненадващо. На всички е ясно защо отиде. В интерес на истината не лъже, така че не знам каква е драмата. Шансът с Барса да спечели титли е далеч по-голям, отколко с Ливърпул, на всекиго е ясно. Поне към този момент. Всички се надяваме палачинката да се обърне :)

особено тази година е 100%-ов :sarcastic:
Link to comment
Сподели другаде

На човека му е добре и така ще бъде занапред, колкото и да се опитвате да намерите минуси в решението му. Такива няма, защото важното за нас не е важно за него. Искаше отбор в борбата за големите купи, а и за купи като цяло, искаше да си изпълни детската мечта Реал/Барса, искаше да е на топло, искаше още по-добро заплащане, искаше жена му да е доволна, искаше да играе с елита на модерния футбол ежедневно. Всичко това го постигна и повярвайте, че нито номер 14, нито манерката на Меси ще промени това. Докато вие виждате как Меси '' му казва '' къде и кога да играе, той си казва '' уча се от най-добрия, от г-н 5 златни топки''. Дори и за атмосферата не можем да се заядем, защото много често липсва при нас, така че всичко му е точно. Жив и здрав, каквото даде, даде. 5 години не са малко за латинос. Продължаваме.

Link to comment
Сподели другаде

Не мога да повярвам - същите анализи се пишеха и за Суарез при първите му няколко мача за Барселона как едва ли не е свършил за големия футбол и е пълен провал, и трябвало да си седи при нас, щото само в Ливърпул можело да играе, сега и с Коутиньо е същата работа, нищо,че ще е лицето на халфовава линия на един от най-силните и противни отбори в Европа, за поне следващите 5 години.

Link to comment
Сподели другаде

Нека си седи там и да пропада ама яко.

 

Колкото и да ни е неприятно, вероятно още в първия си полусезон с Барса ще спечели повече трофеи отколкото щеше да спечели в кариерата си ако беше останал при нас. Дано не съм прав, но е твърде вероятно това.

Link to comment
Сподели другаде

Смешно е да се сравняват двамата.

Суарес ни модел на гръб цял сезон и винаги ще си остане играч .

А наш Коу.

Единственото което ми хареса, беше когато вкара на Борусия и с жестовете ми заприлича на капитана но уви, никога няма да бъде боец.

Link to comment
Сподели другаде

Абе бая хейтъри на Коу го следят под лупа нещо? Уж бил затворена страница , предател , нам си кви епитети , ама кат гледам с нескрит интерес се коментира всяка негова стъпка в Барса. Уж "само по минутка " се гледало мачовете им , пък обстоен анализ на играта му се прави. Оставете го тоз предател , нека се проваля , ние нали си вървим по начертания път.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...