Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

сега четох някаква статистика с него сме 8/10/2 , което е по 1.70 точки на мач.

Без него сме 15/2/3/ , което е 2.35 точки на мач

 

Има хора, които още не могат да си представят, как "най-добрият" ще бъде заменен.

Link to comment
Сподели другаде

принципно "най-добрият" не съществува. В световен мащаб. Винаги е различен - треньори, фенове, статистики и .... си имат техния най-добър

Колкото до нашия, аз не съм написал добър/лош. Даже нищо не съм писал.

Копирах някаква статистика (само я написах на бг.)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

принципно "най-добрият" не съществува. В световен мащаб. Винаги е различен - треньори, фенове, статистики и .... си имат техния най-добър

Колкото до нашия, аз не съм написал добър/лош. Даже нищо не съм писал.

Копирах някаква статистика (само я написах на бг.)

 

Това, което според мен казва статистиката е, че футбола е колективен спорт а не формула 1 или шах, където главно действията на един влиаят пряко на изхода на събитията. Това, което Стойкича казва също е вярно. Разделяли сме се с камари топ-играчи и гледам пак сме живи, пак в светлината на прожекторите и фокуса на обективите. Отново гръмки заглавия по медиите по наш адрес..

 

Мисля си - заради клуба си е, не заради Оуен като личност, Торес като личност, Алонсо, Суарез, Стърлинг да не говорим, сега и Пръцко. - Да, такива играчи добавят финалната краска върху червената ни картина, но далеч не са паното върху, което е изрисувана великата ни история. Ма навлезнах в някакви безмозъчности отново..

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ръководството на Барселона не е доволно от адаптацията на полузащитника Филипе Коутиньо към игровата схема на отбора, съобщава Catalunya Informacio. Според медията, на "Камп Ноу" са се надявали, че бразилецът бързо ще се впише в игровия стил на тима и новите си съотборници. Треньорският щаб обаче е разочарован от първите месеци на 25-годишния футболист в Барселона. Най-голямо е разочарованието по отношение на лидерските качества на Коутиньо - футболистът не играе със самочувствието, което демонстрираше в Ливърпул и видимо отказва да поема отговорност в сложни ситуации, предпочитайки да предоставя инициативата на други. Това особено ясно се видя в дербито с Реал Мадрид през уикенда, заради което Коутиньо бе заменен на полувремето.

 

https://ftv.bg/novini/ispania/128984.html

Link to comment
Сподели другаде

Ами че то и при нас ги имаше тия неща.Закучи се някой мач и всички чакат на Филю да измисли нещо, ама него го няма никакъв.Барселона не са ли го наблюдавали или са го купили само по медийни публикации.

Link to comment
Сподели другаде

Фирминката, ако сега се откаже, Коутиньо няма да може да стигне изтичаните от Бобката километри до пенсия.

Дай му я на 30-я метър, да залъже един-двама и да я изпомпа. Верно, значително му се подобри шута в сравнение с анемичните такива в началото, но не бих разчитал само на него. За мен лично, Коу беше изключително слабо звено, когато се отбраняваме. Според мен, Барса тепърва ще го усети.

Link to comment
Сподели другаде

Не съм гледал мача с Реал Мадрид, но десния бек Серхи Роберто е изгонен в 45 минута и Коутиньо е заменен от другия десен бек Семедо. Това в статията са го пропуснали, не знам защо.

Иначе аз и секунда не съм съжалявал за продажбата му, винаги съм смятал, че той не е човека който ще ни донесе титлата или някаква купа. За мен Коутиньо винаги ще бъде втора цигулка играч.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Link to comment
Сподели другаде

Не съм гледал мача с Реал Мадрид, но десния бек Серхи Роберто е изгонен в 45 минута и Коутиньо е заменен от другия десен бек Семедо. Това в статията са го пропуснали, не знам защо.

Иначе аз и секунда не съм съжалявал за продажбата му, винаги съм смятал, че той не е човека който ще ни донесе титлата или някаква купа. За мен Коутиньо винаги ще бъде втора цигулка играч.

 

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

 

И аз мисля, че малко се преувеличава в статията, още повече че смяната е наистина тактическа заради картон и е напълно резонна. Нямам наблюдения върху играта на Котиньо в Барселона, но не виждам как вместо него ще изкарат Меси или Суарез примерно. Жив и здрав да е - отиде да гони трофеи, ето вече има два спечелени - да се оправя. Няма никой по-голям от Ливърпул. Взехме страхотни пари за него - пари, с който купихме страхотни футболисти, без които едва ли щяхме да сме на финал в ШЛ примерно.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...

https://www.sportal.bg/news.php?news=728037

 

Част от феновете на "Анфийлд" са освирквали Филю на мача с Хърватска, като това е породило дискусии в социалните мрежи между феновете на Ливърпул.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...