Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

той като прави номера когато го искаше арсенал, като предложиха 40мил + 1 . Но остана направи сезона на живота си, плака последния кръг.

 

Остана, щото ЛФК не го даде. Иначе беше запалил с 200 към Арсенал. Плакал бил. Нали искаше ШЛ? Що не остана като се класирахме за ШЛ? Щото след тоя сезон и за секунда не е искал да играе повече за Ливърпул. Медиите му бяха виновни, вярно е, забравих. Били лоши с него. Жив да го ожалиш.

 

Суарес не е правил номера. Номерата ги правихме ние, демек Ливърпул.

 

Само дето тренираше сам и извън отбора. Хич не е правил номера. И хапа на СП, че да си форсира трансфер. Иначе голям добряк.

 

Темата е за Коу. Ако продължим със Суарез ги местя.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

По-точно ги прави Роджърс. Брендо праща Стиви при Суарес да го уговаря да остане още една година. Уругваецът се съгласява и игра като бесен, а не се цупеше.

 

Нали знаеш как го е убедил - казал му е, че ако сега отиде в Арсенал, няма да има шанс за Барселона следващото лято. Отказа на Арсенал заради Барцилоната, а не заради нас.

Link to comment
Сподели другаде

В защита на Коутиньо - той се задържа 5 години в Ливърпул, което си е доста. Мен много ме дразнят футболисти, които след един или два сезона натискат да напускат.

 

Относно Суарез - той абсолютно си използваше Ливърпул за трамплин. Дори да бяхме станали шампион оня сезон с Роджърс, уругваецът пак щеше да премине в Барселона.

Link to comment
Сподели другаде

В защита на Коутиньо - той се задържа 5 години в Ливърпул, което си е доста. Мен много ме дразнят футболисти, които след един или два сезона натискат да напускат.

Щото никой не го искаше. Реално при първата сериозна оферта се пропука и го заболя гърбът.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Много жалко, вместо да се доразвие,кариерата му започва да тъпче на едно място.

Не че е лошо в Мюнхен, но аз не виждам как ще се справи в Байерн и доста по-твърд и атлетичен немски футбол.

При нас щеше да стане легенда,защото почти всички го обичаха.

От друга страна се радвам, че ще бъде като назидание на другите от отбора ни.

Да не се лакомят и да виждат какво може да им се случи.

Сто процента съм сигурен че съжалява и каква физиономия имаше когато ги отупахме.

Съдба.

Link to comment
Сподели другаде

Може и в Еспаньол.Той беше под наем там от Интер преди да дойде в Ливърпул и ща са комшии с Меси и Суарес.

Точно там му е мястото на "болния гръб" :997:Да върви при детската си мичтъ :c055:

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм му благодарен на Коутинката. Да се надяваме, че това ще служи за пример и хора като Боби Фирмино няма да тръгнат по стъпките му. Вчера, след пропуска му, феновете ни запяха песента му, това го няма никъде по света. Ако искате собствените ви привървеници да ви освиркват, прав ви път, ще намерим друг, който да възпяваме.

Link to comment
Сподели другаде

LIVERPOOL-FC-UCL.jpg

 

Пожелавам си отново да играем с Байерн в ШЛ този сезон. Удоволствие ще е да му се види отново намусената физиономия на болния гръб на Анфийлд.

 

А това, че отива под наем при немците, а не при нас, говори само едно - Клоп не го е искал.

Тия 18-20 млн. за наема и пред фалит да сме, пак щяха да се намерят пари, за да го вземем, ако сме имали неистовото желание.

Да, ама не. Коврите далеч.

Link to comment
Сподели другаде

Кво става с плащанията по трансфера на тоя сега? Ако приемем, че повече няма да играе за катунците, кои бонуси ще са изплатени, кои не и каква ще е крайната сума взета за него?

Link to comment
Сподели другаде

Еко писаха, че от 142 млн. които са максималната сума, която можем да вземем за него, само 5 млн. остават да се "заработят" така да се каже.

Те май бяха свързани с това да спечели ШЛ с катуня.

 

Демек 137 млн. трябва да ни плащат.

Link to comment
Сподели другаде

А това, че отива под наем при немците, а не при нас, говори само едно - Клоп не го е искал.

Тия 18-20 млн. за наема и пред фалит да сме, пак щяха да се намерят пари, за да го вземем, ако сме имали неистовото желание.

 

Даже последно четох, че Байерн ще платят само 8 млн., а не 18. Което наистина потвърждава, че Клоп категорично не го е искал в състава.

Link to comment
Сподели другаде

Ще получава 13 милиона чиста заплата, с което ще бъде най- скъпоплатения футболист в Байерн. Наемат му не е 20 милиона, а 8.5, но заплатата ще се плаща изцяло от Байерн.

Link to comment
Сподели другаде

Даже последно четох, че Байерн ще платят само 8 млн., а не 18. Което наистина потвърждава, че Клоп категорично не го е искал в състава.

 

Много наивно е според мен да се мисли, че въпреки милите думи от Клоп по отношение на Коутиньо едва ли не ние с питка, мед и сол ще го посрещнем обратно.

 

Публиката, играчите, самият Клоп, всеки си има принципи и самоуважение все пак. Ще ти се прави някакъв пикльо на ощипана, мома, ще реве, ще го боли гръб, ще напусне по средата на сезона и ти след това ще си го прибереш като първи приятел все едно нищо не е станало. Да, да.

Милите приказки и това, че нищо лошо нямало при напускането на бразилеца са за пред медиите. Естесвено, че Клоп няма да излезе и да каже " тоя Коутиньо е мръсна тутка, никога не бих го върнал обратно" .

Отношението на по-голямата част от феновете се знае за него, а според мен и самите играчи не биха го приели с отворени обятия, може би като изключим бразилците.

Изоставяш ги посред сезона и отиваш да печелиш наготово титли, па после като са се отнесли подобно на парцал с теб... ми айде ще се връщам.

 

Аа. е сега.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...