Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

Не ги мислете парите на Барса, стига да поискат да харчат банките ще се надпреварват да им отпуснат изгоден кредит.

Дори и да не ползват като обезпечение Меси, Суарес и т.н.

 

Ръководството ни да изпрати психолог и психиатър за разговор с него.

Link to comment
Сподели другаде

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

А, и може да ми е грешна информацията, но аз четох, че 105 са в паунди, което са около 125 евра + 40 оня мангал Паулиньо и кво остана наши Филип за 60 европейки.

 

Пфффф тия милите Барцелона.... Очакват да харчат само парите от трансфера на на Неймар

 

п.с. Като вземете да се правите, че все едно Вие движите сделката и почнат едни разсъждения, където водещото е "Аз така си мислех/мисля" ......

Link to comment
Сподели другаде

В смисъл ?

Някак не ми се вярва Коу да иска да играе, а клуба да не го пуска и да е хванал пресата за да тиражират:

- Няма да играя повече за Ливърпул.

- Надявам се да не се върна в Ливърпул.

И т.нт.

Link to comment
Сподели другаде

Само и единствено в клуба е ясно какво се случва ,но ако всичко това което се пише по медиите е вярно, Коу заслужава да последва съдбата на Сако колкото голям и важен играч да ни е.

Link to comment
Сподели другаде

Ама наистина ли има още някой , който си мисли , че не е вярно. Хора, малко ли контузени сте гледали я с гипсиран крак , я с шина на врата , я с 5 патерици на стадиона и гледат мача. Къде е нашия. Хайде да видим ние какво правим и какво прави чукотка. Техния циганин яко глоби, ама яко. Нашия хубавец с 5 годишен договор му се кланяме като на Дева Мария. Нямало нищо официално да не сме говорили така. Вие колко молби за напускане сте виждали официално ебаси. Ама и клуба е за бой, защото се държи така с играч, който се държи като циганин. Нали си получава заплатата , къде е този човек?!

Link to comment
Сподели другаде

Единственото лошо е, че е котируем и можем да му вземем много пари, които очевидно да ползваме за да си подсилим отбора, иначе с удоволствие бих го гледал как вдига сапуна на Сако, докато си тренират двамцата за следващите 3-4 години. Да може хубаво да си излекува гръбчето, не друго.

Link to comment
Сподели другаде

Единственото лошо е, че е котируем и можем да му вземем много пари, които очевидно да ползваме за да си подсилим отбора, иначе с удоволствие бих го гледал как вдига сапуна на Сако, докато си тренират двамцата за следващите 3-4 години. Да може хубаво да си излекува гръбчето, не друго.

 

Глей какъв си сега, него го боли гърбът, ти ще го караш с болен гръб да се навежда за сапуна.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Молим ВИ - турете го в "бивши" , па макар и да остане до следващото лято. Много хора са за наказание, а още не са и написали какво им е на главата по оста Ливърпул - неосъзнатото

 

Молим ВИ!

Link to comment
Сподели другаде

Това исках да кажа преди малко. Кой кого прави на шматка - Коу клуба ли, клуба Клоп ли, Клоп нас ли? Много бих искал да получа отговор тук, ако може от клуба някъде. Едва ли някой ще тръгне да ми отговаря, ама все пак...

Link to comment
Сподели другаде

Ама вие все едно падате от небето...имало ли е някой тук който наистина да ск е мислил че Коу е контузен?

 

Точно. Едва ли някой може да очаква Клоп да излезе и да каже,... ми Коутиньо не иска да играе за нас, не е добре психически и затова не е в състава. Още повече,ако бразилеца остане при нас. То ще вземе да го убие някой по улиците бразилеца, ако Клоп излезе и ги каже тези неща.

Link to comment
Сподели другаде

Точно. Едва ли някой може да очаква Клоп да излезе и да каже,... ми Коутиньо не иска да играе за нас, не е добре психически и затова не е в състава. Още повече,ако бразилеца остане при нас. То ще вземе да го убие някой по улиците бразилеца, ако Клоп излезе и ги каже тези неща.

 

А сега по-добре ли е като всички разбраха , че ни лъже ръководството и Коу , нали, супер е.

Аре нема нужда да ни прават постоянно на балъци.

Най-добрия вариант е да си бяха казали ....Ей Коу не е психически готова да играе заради офертите от барса и не би бил полезен в това състояние .....кратко и ясно.

Пак ше ни е гадно ,ама тва е истината , а сега?

Link to comment
Сподели другаде

При такива обстоятелства най-доброто решение ще е да го дадем и да приберем огромната сума пари която Барселона предлага. Очевидно е че ще върти номера и може би повече ще пречи отколкото да помага на отбора.

Link to comment
Сподели другаде

Точно. Едва ли някой може да очаква Клоп да излезе и да каже,... ми Коутиньо не иска да играе за нас, не е добре психически и затова не е в състава. Още повече,ако бразилеца остане при нас. То ще вземе да го убие някой по улиците бразилеца, ако Клоп излезе и ги каже тези неща.

Е що да не излезе някой? Милиони фенове се чудят какво става, сигурно с неговото име се продават най-много тениски и накрая тия хора трябва да стоят в неведение и да се чудят има ли му нещо, няма ли му. Тук и нашите са си виновни, трябваше да имат по-ясна позиция по отношение на Коу и по-отношение на желанието на Клоп. Да приемем, че все още се учат, досега чак такъв цирк не сме имали. Но аз продължавам да съм против неговата продажба. Позитивите (150 млн. примерно) са много по-малко от негативите.

Link to comment
Сподели другаде

Е що да не излезе някой? Милиони фенове се чудят какво става, сигурно с неговото име се продават най-много тениски и накрая тия хора трябва да стоят в неведение и да се чудят има ли му нещо, няма ли му. Тук и нашите са си виновни, трябваше да имат по-ясна позиция по отношение на Коу и по-отношение на желанието на Клоп. Да приемем, че все още се учат, досега чак такъв цирк не сме имали. Но аз продължавам да съм против неговата продажба. Позитивите (150 млн. примерно) са много по-малко от негативите.

Аре стига с тея тениски.

Колко по ясна позиция от тази, че не се продава, баси!

Link to comment
Сподели другаде

Кой се е чудил бре хора? Вярно ли има някой който наистина е смятал, че Коу има контузия и после настинка?

 

Предполагам всеки по света е навързал 2 и 2, и си дал сметка защо всъщност Коутиньо не играе.

Оферта от барселона, липса на Коутиньо на стадиона и т.н. и.т.н. и.т.н.

 

От клуба си знаят, защо са постъпили така / не че са успели да заблудят кой знае колко народ/ и сега според развръзката следващите дни, ще отговарят за действията си. Има официално изявление от шефа, който казва, че Коу не се продава, Клоп 140 пъти също го заяви. Чакаме да видим какво ще стане.

 

Както каза Карагър преди време, ако продадем Коутиньо ще има размирици и той ще бъде част от тях.

Link to comment
Сподели другаде

 

 

Има официално изявление от шефа, който казва, че Коу не се продава, Клоп 140 пъти също го заяви. Чакаме да видим какво ще стане.

 

 

 

Представяме си хипотетично , че Коу на 31 . 08 е продаден на Барса!

Какви тогава би следвало да бъдат Шефа и Клоп?

П.П. Има ли смисъл да казвам, че не се заяждам?

Link to comment
Сподели другаде

Аре стига с тея тениски.

Колко по ясна позиция от тази, че не се продава, баси!

Не за продажбата, а за контузията и тоя цирк дето става.

Jurgen Klopp has confirmed the Brazilian is still struggling with the same back problem that has seen him sidelined for every one of Liverpool’s games so far this season.

Oт преди 3 дни, а вече изведнъж се е оправил и всичко му е супер.

За теб това ако е ОК, за мен - не е. Не е въпроса дали се сещаме, дали се чудим и т.н. (това към never back down)

Link to comment
Сподели другаде

То, че се нагази много в ла. ната е така, но едва ли от клуба са си представяли каква може да бъде реакцията на Коутиньо, когато разбере, че не е за продан. Нито е да си кажеш какво наистина става, нито е да лъжеш и сучеш нещата. То на нас ни е лесно тук да разискваме какъв би бил най-добрия вариант.

 

А, ако го продадем на 31-ви, не знам какво става Менчо. И аз се питам това цял месец. Ще станат за посмешище при такъв вариант. Не може цяло лято да приказваш как не се продава, чак с официално изявление да излиза шефа и накрая да стане друго.

Никакво оправдание не могат да намерят, ако се случи продажбата.

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...