Jump to content

Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)


Гост Scarface

Препоръчан пост

  • Replies 2,1k
  • Created
  • Последни отговори

Top Posters In This Topic

Гост Коко

И ние още не можеме да си дадеме сметка за какъв играч става въпрос !

Просто не златно, ами не знам какво попадение направихме с него :)

Продължавай така Фелипе !

Дано не те урочасам.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

Много бързо ще си спечели песен и знаме от копа Фильо, нищо че е само от два месеца при нас . То човек само за тия два месеца кат го види как играе и кви ги върши и си дава сметка що за талант е това момче . Много успехи и титли с Пул му пожелавам и да се пази от рендаците !!

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

Оскар си е доста надценен, ако питате мен.

 

Браво на Коу за представянето му днес. Ама доколкото гледам в спортал пише, че е изиграл над 300 минути и има 3 асистенции.

Link to comment
Сподели другаде

Гост sinner

Е,Оскар е класа и му личи отвсякъде.Това,че дадоха толкова пари за него вече е друг въпрос,ако гледаме от тая гледна точка е надценен.

Но в Челси е доста по-трудно да изпъкне при присъствието на Мата и Азар,които са със сходни функции,докато Кутиньо няма тоя проблем.

До тук започва страхотно,имам чувството,че големи неща ще виждаме от него още от следващия сезон.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост kukuchev711

Поредният талантлив бразилец

 

Добре се справя по крилото, притежава необходимата бързина, а защитниците често остават зад него след поредното му технично отиграване. Макар и млад играе със самочувствие и не се страхува да се изправи един на един със суровите защитници във Висшата Лига. Приобщава се бързо към грубата игра в Англия, което е едно от неговите големи предимства.

 

Тези три изречения бяха най-важни от цялата статия. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост SFA

Истински завършен футболист си намерихме този зимен трансферен прозорец. Личи си, че момчето не си е губило времето, а е залаголо на тренировки от най-ранна детска възраст. Веднага се вписа в английската игра и задърпа струните на отбора. Чете и предугажда събитията на терена, както никой от отбора, а е част от колектива от толкова кратко време. Да му пожелаем бляскаво бъдеще, да се опази от контузии, а ръководството да държи далеч финансовите акули, които ще се наредят на опашка за него много скоро.

Link to comment
Сподели другаде

Гост Mario_Shinobi

браво бе, смешното е, че и аз се орапах така преди 3 дни :D . Go Go Philipe Coutinho :60:

 

ПП:

 

Аз ли съм последния разбиращ, че Филипе е играч на месеца за Април в клуба или..

 

 

Филипе Каутиньо бе избран за играч на Месеца в Ливърпул с 47% от вота на феновете. Втори остана Даниел Стъридж с 15% от гласовете, а Джордан Хендерсън е трети с 12 на сто от гласовете. В четирите си мача през април за Ливърпул, Филипе Коутиньо показа, че е в прекрасна форма и изигра ключова роля за тима по левия фланг.

”Много съм щастлив да получа тази награда, особено като се има в предвид, че гласуването е на привържениците на Ливърпул, на които трябва да благодаря.”

“Това ще ми даде повече увереност на терена, но трябва да благодаря и на моите съотборници за тяхната подкрепа, защото те помагат за доброто ми представяне.”

“За сега всичко за мен се развива добре, но аз работа здраво, защото чувствам, че мога да предложа много повече на отбора, но след като се адаптирам напълно ще заработя още по-добре.”

“Благодарен съм и на Бог, че се чувствам толкова добре на терена, защото много ми харесва да играя футбол и се забавлявам, докато играя.”

“Нямам предпочитания за определена позиция и къде ще играя зависи изцяло от Брендън Роджърс, аз просто правя каквото ми каже теой.”

”Още веднъж благодаря за наградата, защото тя означава много за мен,” завършваФилипе Коутиньо.

(из сайта на Rebuff)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Гост vulgar

Малко офф,но искам да изкажа радостта си привличането на това момче!Такива пасове,контрол върху топката,поглед върху играта.Голям талант и голям удар на Роджърс на пазара за 8.5 млн. паунда.Само на 20 години и вече има участие с националния.Трябва да заякне,но това е бял кахър.Пожелавам му все такова представяне и да ни кара да се наслаждаваме от футбола с гениалните си пасове.

Link to comment
Сподели другаде

Гост 0ne

Страхотен е бразилецът ! Да е жив и здрав и дълго време да ни радва.

 

П.С.- за пореден път се убеждавам,че няма нищо случайно в тоя отбор :

 

 

What a coincidence...Countinho scored in the 23rd min of the game!
Link to comment
Сподели другаде

Гост tsbalabanov

Коутиньо е светлият лъч, че един ден може да замести Стиви. Не Хендо, не Шелви, не Алан, а Коутиньо е фаворитът за негов заместник. Дано не се увълчи след сезон-два и да зареве за Барса и Реал, но всичко зависи от нас и от класирането в топ 4. Определено, това момче е най-силният трансфер на клуба от Суарез насам. Дано и Луис реши да остане и да заформят латино дуо и да ни замъкнат към 4-ката защото мястото ни е в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Гост kukuchev711

13 мача; 3 гола - 6 асистенции

 

Като го взехме, въобще не си представях, че ще може да изработи цели 9 гола. :) С нетърпение чакам да го гледам отново през следващият сезон. :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Гост Userpool

Това момче, откакто научих за съществуването му(беше 16-17 годишен), го следя доста. Още когато имаше спекулации за евентуалното му привличането при нас, бях доста развълнуван и явно е имало защо. Още като малък си му личеше таланта. Може да не е с физика на културист, но доста компенсира с движението и техниката си. Това, че като малък е започнал като футзал играч, доста му помага в момента. Там се играе на много малко разстояние и определено това си проличава в момента с тези гениални пасове между няколко футболиста. Определено в десетката улучихме с привличането му. А и си е младеж - 20 годишен... Което значи, че ако поддържа тази форма и иска да играе за Ливърпул, ще го гледаме за доста години напред. И това, че Коу е човекът, който ще замени Джерард е без никакво съмнение! :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост Prospero

Още при Бенитез имаше слухове за неговото привличане, а след това и при Кени. Явно от доста време се е пекла работата. За сега добре ... много добре :)

Link to comment
Сподели другаде

Гост deadpoll

The impressive statistic for Coutinho so far is that he’s creating a clear-cut opportunity for his team mates every 95 minutes. So almost one per game that his colleagues should despatch – although Coutinho’s only played 857 minutes this season that frequency is the best in the Premier League this season

Link to comment
Сподели другаде

  • S.Gerrard changed the title to Филипе Коутиньо (Ал-Духаил)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...