Jump to content

Ligue 1

Guest Simply Red

Recommended Posts

Guest Scarface

Е ква история бре, те половината на лагер-сбора в Тетевен ще са по дърти от ПСЖ. Ветераните де :) ПСЖ са създадени '70 ако не се лъжа, преди тва парижкият тим е бил Реймс

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Не знаех това честно казано - http://www.gol.bg/footballsviat/2016-01-25/6000-otbora-polovin-milion-minuti-i-nakraya-pecheli-zlatan?utm_source=dnesbox&utm_medium=link&utm_campaign=footer

Монако са много силни тоя сезон.В квалификациите за ШЛ минаха през Виляреал,в групите на 2 пъти биха Тотнъм,първи са в групата.Треньора им прави подвиг,имайки предвид играчите,с които разполага.Изобщо

Монако е новият шампион на Франция. Детронираха ПСЖ

Guest jonze

Гледах 10 минутен репортаж от мача на ПСЖ с Трой (или там както се чете). Много грозна гледка... целият им тим е супер токсичен. Кавани и Златан излизат сами срещу вратаря и Кавани шутира в него, после довкарва. Не подава на Златан. След това Златан дриблира през 4-ма и шутира, при все, че има 2-ма негови почти сами срещу вратаря - пас = 0. След това Пасторе дриблира, докато Кавани е сам срещу вратаря. Следва изчакване на Златан да се включи, за да му се подаде на него. Напрежението между отделните играчи може да се среже с нож. Едно на страна, че тоя Кавани е бая бездарен, ама чак ми стана жал за него... Тъпа история, тъп отбор.

И аз забелязах, че не обичат да си подават, но май е по-скоро защото се видя, че ще качват другия отбор на разлика, и всеки искаше да се разпише в мача, които ще им спечели титлата.Срещу Челси такива работи нямаше въобще, играеха като отбор.Нормално е срещу някакви по-слаби отбори, които без проблем могат да победят с баскетболен резултат, повечето футболисти да играят за самите тях, все пак е нормално когато се събира отбор в които няма играч, които да струва под 50 млн, да има не 1-2-ма с голямо его.

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Гледах сега Лил, имат там един - Буфал, има футбол в момчето. Като го гледах много ми напомня на стила на Марез, но има и техниката на Коу. Ще го следя отсега нататък, интересно ще ми е развитието му, гледам че е на 22. Идва точно от Анже, днешния съперник на Лил, може и затова да изпъкваше, но ще разбера скоро.

• 6 months later...

Да ама Монако играят срещу защитници на ниво Б регионална. Изгледайте няколко репортажа от Франция и вижте какви са им защитниците. Сещам се за оня мач на ПСЖ срещу Тулуза, дето биха с 9:0... такъв хаос в дефанзивна линия сигурно и при нас на Академик трудно се вижда.

Монако са много силни тоя сезон.В квалификациите за ШЛ минаха през Виляреал,в групите на 2 пъти биха Тотнъм,първи са в групата.Треньора им прави подвиг,имайки предвид играчите,с които разполага.Изобщо не са за подценяване,а това,че Лига 1 била много слаба вече е доста изтъркано,аз изобщо не мисля така.

• 3 weeks later...

Снощи успях да гледам Монако в един от редките случаи този сезон и ми направиха много силно впечатление. Движат топката много бързо, без нищо излишно. Хареса ми тоя Лемар от тях, много футбол има в момчето според мен.

Да Монако имат страхотен отбор, играха обаче срещу 14 човека,съдията беше отишъл с ясната поръчка Монако да не вземе почти нищо от този мач, въпреки това са класи над Лион и все още имат голям шанс за титлата, имат и страхотен вратар.

• 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

ahaha , бахти комика е съдията на Нант-ПСЖ,

Рефера и един от Нант тичат, преплетоха се и рефера падна , как беше паднал като си протегна крака със сила да изпраска момчето през краката тоя идиот. След тва го изгони, бахти смешкото :)

ahaha , бахти комика е съдията на Нант-ПСЖ,

Рефера и един от Нант тичат, преплетоха се и рефера падна , как беше паднал като си протегна крака със сила да изпраска момчето през краката тоя идиот. След тва го изгони, бахти смешкото :)

https://youtu.be/a5fYZiwzDHU

Ето линк. Това е абсолютна гавра!

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Малеее сега го видях това.Абсолютно скандално отсъждане.Не стига че му вдигна червен картон ами и даде фал за ПСЖ.Такова нещо за първи път виждам - играча бута неумишлено съдията, който пък се опитва да му вкара съвсем умишлен ритник и после фал за противниковия отбор....Съдийската комисия във Франция щяла да разследва случая.Това ако беше станало в България щеше да яде винкело и дърве....

• 4 weeks later...

Емери пръв по заплата сред треньорите във Франция

http://www.novsport.com/content/pics/6929411.jpg

Френската Лига 1 публикува информация за заплатите на треньорите в първенството. Очаквано на първо място е наставникът на ПСЖ Унай Емери. Испанецът получава 450 000 евро на месец. На второ място е наставникът на действащия шампион Монако Леонардо Жардим, който получава 350 000. Срещу малко по-малко се разписва треньорът на Нант Клаудио Раниери - 340 000. Прави впечатление деветата позиция на треньора на Лион Бруно Женезио, прибиращ "скромните" 100 000 евро на месец.

Заплати на треньорите в Лига 1:

1. Унай Емери (ПСЖ) - 450 000 евро на месец

2. Леонардо Жардим (Монако) - 350 000

3. Клаудио Раниери (Нант) - 340 000

4. Руди Гарсия (Олимпик Марсилия) - 250 000

5. Лусиен Фавр (Ница) - 200 000

6. Густаво Пойет (Бордо) - 120 000

7. Кристо Галтие (Сент Етиен) - 118 000

8. Антоан Комбуаре (Гингам) - 110 000

9. Бруно Железио (Лион) - 100 000

ето и играчите

https://gong.bg/football-sviat/francia/multimedia/gallery/nejmar-e-iasen-kolko-vzimat-ostanalite-zvezdi-v-liga-1-470374

• 1 month later...