Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

“Доволен съм само, че "Барса" спечели, но трябва да показва много повече - продължи Кавалерът на “Златната топка”.

- Толкова много скъпи звезди и толкова постен футбол. Не знам кой е решил, че Гарет Бейл струва 100 милиона евро. В дрийм тима на "Барса" от моето време той и в групата нямаше да попада. А ако се съберем с момчетата от САЩ-94, пак ще е резерва. Бейл не е на нивото нито на Данчо Лечков, нито на Краси Балъков. Един напълно посредствен футболист от Уелс. Но да си го мислят "Реал", аз се радвам, че паднаха", казва Камата, цитиран от "Труд".

• Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

• 2 weeks later...
Guest kukuchev711

Това много добре ще се отрази и на Меси, и на Барселона(колкото и тъпо да звучи). Меси има нужда от почивка, а сега Барса ще си направят изводи колко са зависими от аржентинеца. Макар че като им гледам програмата, не виждам просто къде може да сгрешат. :)

П.С. Пък и сега Неймар трябва да докаже защо Барса платиха 50 млн. за него.

• 1 month later...
Guest C.Adam

http://www.sportal.b...php?news=465181

Прочетете новата ми статия в Спортала:

Хронология на случилото се в Барса 2012-2013 и промените при новия треньор Херардо Мартино.

Капитане направи една статия за Ливърпул ще я бъде ли този сезон. :pray:

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

Тази вечер Атлетико М,показаха,как ,като се подцени някой мач и си смениш централната двойка защитници,може да станеш за смях! :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

• 4 weeks later...

то педалчето е 80+ милиона ...беше скандална ..спънаха го вънка ..направи 2-3 крачки и са гмурна вътре :@

Поне го спънаха, за разлика от бразилското цигане :ppp6:

Guest Mario_Shinobi

Само на мен ли ми прави впечатление, че без Моринхо класиката е 10 по-приятна за гледане ? Имаше надиграване, скоростни контри и в двете посоки, доста голове, и забележете минимум цигански разправии, реалци бяха доста сдържани като цяло (ест. Пепе няма да е играл, ако не се заппомни с п*ткенски номера). Нещо, което ме накара да гледам на това испанско дерби с други очи. Преди като се уговаряхме с приятели за тоя мач, на мен ми беше ясно, че ще има циганска сватба и 0 футбол. Вчера обаче бе коренно различно и ми хареса да си призная. Ее.. поне през моя поглед. Вие как мислите ?

Guest Stivi_G

Сега поне се завърза битката за титлата, защото 3 отбора са разделени от 1точка.

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

Guest Dacheff

Абе не знам за вас, ама тия мега хипер гига отбори правят е*ати циганиите в мачовете помежду си. Бях 100% сигурен, че ще има една купчина разправии и простотии на тоя мач и не останах излъган. Успях да видя само на Неймар симулацията за дузпа, другите още не съм ги гледал, ама братче... Как да си фен на тия отбори, бе?! Фабрегас и Пепе си говореха нещо и после се тръшнаха на земята, все едно са на дансинга на пернишка дискотека. Адски жалко, адски. Най-големите отбори в света, най-титулуваните, не знам си к'во... и пак цигански цирк. Не че другите нации и отбори и те не почнаха с такива простотии, но все пак във ВЛ трудно ще видиш такава концентрация на подобни изпълнения. Отвратен съм от тия отбори, дори и да са най-силните във вселената.

Guest tsbalabanov

Гледах снощния мач, но някак си не ми носеше тръпка, въпреки обратите и многото голове. Нивото на цигания в тоя мач беше прекалено голямо. И дузпите бяха едни... Едната извън наказателното, другата след симулация. Поне се завърза битката за първото място, нещо което рядко се случва в това първенство, по принцип.

Гледах снощния мач, но някак си не ми носеше тръпка, въпреки обратите и многото голове. Нивото на цигания в тоя мач беше прекалено голямо. И дузпите бяха едни... Едната извън наказателното, другата след симулация. Поне се завърза битката за първото място, нещо което рядко се случва в това първенство, по принцип.

http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/47611562.jpg

Guest HuKu7oo

Аз също, като вас съжалих, че ги гледах...добре, че линка ми насичаше и спираше на всеки 2 мин. и се радвам, че не успях да видя много добре, циганските им номерца... :sarcastic: