Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Викаш гол на всеки 4 минути, трябваше да вкарат още 5 за 20-те оставащи и мача да свърши 5:9. Е тогава със сигурност нямаше да има нещо съмнително.

YOU'LL NEVER WALK ALONE!

Ако си гледал мача на живо ще разбереш за какво става въпрос.

• Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

https://ftv.bg/novini/ispania/129057.html

Атлетико предупреди Барселона за Гризман

В последно време темата с трансфера на френския футболист в клуба от "Камп Ноу" отново набра ход, след като близките до каталунците медии се развихриха с различни версии относно бъдещето на Гризман. Най-после дойде и официалната версия на Атлетико.

"Омръзна ни от отношението на Барселона. Това, което президентът, играчите и членовете на клуба говорят за бъдещето на футболист с действащ контракт няколко дни преди финала на европейски клубен турнир е абсолютно неуважение по отношение на Атлетико и неговите фенове", заяви Марин.

• 3 weeks later...

So that's it then, Zinedine Zidane resigns as Real Madrid manager after a barely believable stint of success.

Zidane: "I love this club and the president who gave me the chance to play for this club and manage the club of my dreams.

"But everything changes and that's why I've taken the decision to leave."

Т'ва беше със Зидан в Реал. Свикал е пресконференция, за да обяви напускането си.

А ето и мотивите му:

Зидан напусна изненадващо Реал

http://images.rpctv.com/deportes/futbol/Madrid-Zinedine-Zidane-Champions-Liverpool_MEDIMA20180530_0216_5.jpg

Треньорът на Реал Мадрид напуска клуба след три поредни титли в Шампионската лига начело на тима. Това се очаква да обяви самият той на извънредна пресконференция, която изненада всички, дори в Испания. Пресконференцията започна, а Cadena Ser вече обяви новината минути по-рано.

Зидан влезе в залата заедно с Флорентино Перес.

"Нуждая се от промяна, ново място на работа, вероятно. Обичам клуба, обичам президента. Винаги ще им бъда признателен. Днес за мен е необходима промяна, така че взех решение да не продължа. Това е финалното ми решение. Вчера взех това решение.", заяви Зидан.

"Вчера Зидан ми каза, че напуска и е убеден. Изненадан бях. Искам да му благодаря, затова което допринесе за Реал. Не искам това да бъде сбогуване. Но щом се нуждае от почивка, нека да я получи", добави от своя страна Флорентино Перес.

"Може би наистина ще се видим отново в реал, защото клубът ми е дал всичко. Ще бъда наоколо. Решението може би за някои няма смисъл, но за мен има голям смисъл. Това е важно и за мен и за играчите. След три години - трябваше да го направя. Бих разбрал всяка една реакция, тази на феновете, на футболистите. Те всичи уважават, каквото съм направил. Имам близки връзки с феновете. Искам да им благодаря за любовта им", продължи Зидан.

"Искам да благодаря на всички, които бяха в клуба - всички, които бяха в Реал през тези години. Всички дадоха абсол\тно всичко по силите им, затова им благодаря от сърце", каза още вече бившият треньор на "Белия балет".

"Всички футболисти знаят моето решение. Говорих със Серхио Рамос, решението ми е съобщено на играчите."

"Казвам само, че след три години - това е моето решение. Може и да бъркам, други хора да мислят различно. Но според мен - сега е моментът да се промени нещо."

"Футболистите винаги са доказвали класата си през последните години. Затова, което идва след мен, не е моя работа да говоря."

"Сега не търся нов отбор, няма да тренирам на този етап друг отбор. Казах на Серхио Рамос като капитан и като личност, той уважи решението ми. Той е лидер, капитан, винаги е бил феноменален, затова казах на него от играчите."

"Съвсем естествено е да бъда изтощен. Ако ви бях казал това през февруари, можеше да се променят нещата. За мен това ден за ден приключи за мен. Не съм уморен да тренират. Но това е моментът за мен да напусна Реал", продължи Зидан.

"Аз искам отборът да продължи да печели. С мен най-вероятно това нямаше да бъде възможно повече. Затова, по мое мнение, сега е моментът."

Да и трите ШЛ са спечелени през иглени уши, с множество щастливи стечения на обстоятелствата, съдийски гафове в тяхна полза, както казва колегага по-горе, ще въвеждат ВАР и авантите свършат, даже той самият изтъква като причина за напускането си, че не мисли, че този отбор ще може да побеждава занапред така както досега. Много добре знае какъв късмет е имал през тези 3 сезона и постъпва умно като се оттегля на върха с този рекорд за историята. В Реал зацикли ли малко и те уволняват който да си, каквото и да си постигал, както и да се казваш. Усетил е, че сега е момента за отказа, когато е на върха, за мен много мъдро негово решение.

Ми те без ВАР тоя сезон завършиха трети, а пък с ВАР да не се борят за оцеляване.Може и да му е писнало от Кристияно, Бейл и другите фасонджии и сърдитковци,дето се тръшкат за какви ли не глупости.

спрягат се

Mauricio Pochettino

Massimiliano Allegri

Arsene Wenger :)

Maurizio Sarri

Антонио Конте

и други

Вече се приемат и залози в бет365

до довечера 22:30 наше време, после ще изчезнат и утре пак ще се появят

https://www.bet365.com/#/AC/B1/C172/D1/E37467363/F2

Значи все пак НИЕ ГО УВОЛНИХМЕ :doubleup:

Странно, но факт! Или по-скоро Кариус го уволни.

Ако бяхме загубили финала от Ливърпул, може би щях да остана. През сезона се видя, че имаме проблеми и случилото се в турнира за Купата на Испания и първенството беше показателно. Отпадането от Леганес за купата - онази загуба в Мадрид, беше най-тежкият ми момент в Реал. Няма обаче да разкрия кога взех решението да подам оставка. На 20 февруари бях подписал нов договор и тогава вярвах, че трябва да остана начело на отбора, но постепенно промених мнението си", коментира треньорът.

Абсурдно ще е ако вземат Венгер, за Клоп няма въобще да коментирам, предполагам че ще се увъртят около Почетино. А и на аржентинеца сигурно сега му трепери трътката от нетърпение да го поканят.

Иначе евала на Зизу, дал си е сметка, че не е човекът за Реал и че вероятно няма да може да направи нужните промени за да върне отбора отново на върха в Испания. Малко хора биха (по собствено желание и без натиск) се оттеглили от такъв пост в подобен клуб. Харесвах го много като футболист, сега ми стана дваж по-симпатичен с този жест.