Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Guest vulgar

Пълна пародия са мачовете между тези два отбора.Голяма цигания,голямо нещо.Просто се отвратих и ги изключих след първото.

• Replies 981
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Guest sinner

Определено имаше по-малко,отколкото когато циганина от Челси ги водеше.Мачът беше хубав за гледане,но симулацията и червения картон...от там беше ясно.Не знам за кой път си го мисля,но намесата на технологиите във футбола е крайно нужна.Писна ми да гледам мачове,които са съсипвани от съдиите,колкото и да им влизам в положението.

Guest ZdraveCa

Не съм гледал т.нар. "Ел Класико" от поне 5-6 години. Нямам и намерение да го правя. Не знам защо, но дори и най-скучния мач от Премиършип ми е много по-интересен от разни класикота, мласикота и тем подобни.

Guest sunfreak

Въпреки всичките цигании , незнам как Стоук - Норич(примерно) ще бъде по-интересен. И Реал и Барса имат прекрасни играчи и играят страхотен футбол.Не случайно Испания смазва всичко в последните години.

Guest LSuarez7

Не съм гледал т.нар. "Ел Класико" от поне 5-6 години. Нямам и намерение да го правя. Не знам защо, но дори и най-скучния мач от Премиършип ми е много по-интересен от разни класикота, мласикота и тем подобни.

И на тебе диемата не ти се отразява добре..

Guest kukuchev711

Не се връзвайте буквално на думите на Здравеца. Според мен едно дерби между Ливърпул и Евертън, или пък Сити-Юнайтед, е пет пъти по-интересно от тези испански богаташчета.

Guest ZdraveCa

И на тебе диемата не ти се отразява добре..

Малко ми е странно точно ти да ми казваш кое как ми се отразява. Така че си спести мнението за себе си.

Фен съм на английския футбол още от времето, когато коментираше Мичмана, лека му пръст. Ако тогава не си бил роден и не знаеш кой е този човек, може да провериш. Неговият мозък не беше промит като този на Боби Борисов. Той просто харесваше играта, разбираше я и не беше толкова пристрастен като Б.Б.

Аз също не смятам, че английското първенство е най-силно. Със сигурност обаче то е най-интересно, най-приятно за гледане и с неповторима атмосфера. Затова 20 хиляди на Британия подкрепят отбора си много по-силно от 100 хиляди на Бернабеу. Просто за тези 20 хиляди фенове на Стоук футболът е много повече от игра и са дошли да подкрепят любимия си отбор, докато в същото време на онези 100 хиляди на Бернабеу грам не им дреме за крайния резултат и са отишли с очилцата и фотоапаратите, за да може евентуално да снимат Роналдо и да си го качат във фейсбука.

За интрига и равнопоставеност на отборите мисля, че е излишно да говорим.

Guest blank

За разликата в атмосферата на Острова и в Испания няма смисъл да говорим. Ясно е, че от 100 хил. на Бернабеу или Камп Ноу, по-малко от 10% знаят за какво става въпрос.

Наскоро един приятел, който беше за един месец в Барселона ми сподели, че Каталунците имали буквално 30 човека ултраси (ако такова понятие изобщо съществува в Испания), а един друг (болен фен на Барса), който беше за две седмици там, призна, че истинската им агитка, която пее през цялото време е не повече от един сектор (който стои зад вратата). Балетистите са същата работата.

За разликата в интригата е ясно, че няма смисъл да се говори.

Но да кажеш, че предпочиташ да гледаш как Стоук и Норич 90 минути се опитват да спукат топката, пред бързия и красив футбол на някои от най-добрите футболисти в света, е малко несериозно.

Guest HuKu7oo

Всеки си има мнение. Аз също не харесвам испанските шутове, даже ме дразнят, но да ме карате да ги харесват е доста наивно...Аз пък не намирам нищо красиво от това да си разиграваш топката цял мач на къси пасчета и да правиш по 200 такива за 2 мин. само заради статистиката. Даже доста скучно бих казал...А да не говорим, че при една солидна преса от противника и стилът им отива на кино...Справка Байерн Мюнхен миналия сезон!

Guest sinner

Така като го кажеш звучи лесно :D Как толкова години не се намери кой да им прави тази елементарна преса и да разбие стила им...

Стига глупости,тоя отбор вече толкова години играе по този начин,едва ли каквато и да е преса ще ги спре,всичко е изпробвано върху тях.Изобщо не симпатизирам на Барса,но да пишете такива неща е пълна глупост за мен,като че ли говорите за Любимец или Пирин ГД.

• 2 weeks later...

В такъв случай Рейна остава за нас - няма да имат право да го привлекат и ако Валдес напусне ще играят с 40 годишния Пинто :)

Най- много да им отменят бана, както стане с Челси преди няколко години, заради Какута. Иначе, Примерата се развива изключително интересно и ми се иска Атлетико да излъже двата гранда.

• 2 weeks later...
Guest Dacheff

Не мога да повярвам, че има такива "фенове". Това е жалко, тъжно, смешно, гнусно... Не може да си най-добрият отбор в света в продължение на няколко години, да спечелиш всичко възможно и загубите ти в два мача да доведат до това...

http://www.sportal.bg/news.php?news=482647

Има видеоклип след статията...

Guest tsbalabanov

Не мога да повярвам, че има такива "фенове". Това е жалко, тъжно, смешно, гнусно... Не може да си най-добрият отбор в света в продължение на няколко години, да спечелиш всичко възможно и загубите ти в два мача да доведат до това...

http://www.sportal.b...php?news=482647

Има видеоклип след статията...

Просто са разглезени. Има го тоя момент, когато даден отбор е мачкал известен период от време и след това, по една или друга причина, се срива. Същата е и ситуацията с мангалите, ако се замислиш. Протести, самолети, освирквания...

Guest dandy

Не е същото. Юнайтед са 7-ми, а Барса са на три точки от първия с напълно реален шанс за титла, макар и малък. Просто в Испания има много такива фенове. Спомням си някой играл в Англия и след това в Реал беше казал, че в Испания феновете те освиркват при всеки сгрешен пас и при всяко изпуснато положение, за разлика от Англия. И, че феновете са много взискателни. И аз съм го забелязал това, а случката с играчите на Барса го потвърждава.

Не мога да се сетя Оуен ли беше, МакМанаман ли, Роналдо ли.

Guest Liverpool-Angel

Всъщност Барселона са на 4 точки от първото място с почти нереален шанс за титлата при постоянството на Атлетико. Проблемът не е в това че изостават от първото място / не може все да си първи все пак/, а в представянето на суперзвездите в отбора петдесетина дни преди световното. За двата мача в които загубиха почти всичко което можеха да загубят / остава им само финала за купата вдругиден с Реал,който също ще загубят най-вероятно/ т. н. суперзвезди на световния футбол Меси, Неймар, Шави, Иниеста ,Педро и другите имат някъде към три/общо/ голови атаки/ нереализирани естествено/. Но най-лошото е апатията и примиренчеството с посредствеността което верните фенове не могат да простят. Всички се пазят за световното въпреки че получават заплати от клуба за който уж играят.Ей това блаугранас сосиосите няма да простят- може да не си първи,може да не побеждаваш всеки мач, но когато си дал всичко от себе си на терена верните фенове ще те разберат и ще простят. Но когато си се пестил заради някакво свое его тези същите фенове ще разберат също и ще се обърнат против. Как е възможно отбор със звезда Илори/ нищо против момчето/, който всъщност е трета резерва на четвъртата резерва при нас и затова е там под наем да е най-добрия на терена при наличиета на многомилионните суперстарси на каталанци. Как един от тези не каза" Аз не дадох всичко от себе си тази седмица затова се отказвам от част от заплатата си" . И затова ще бъдат посрещани така от своите и ще бъдат освирквани и може и някой друг шамар да отнесе някоя суперзвезда.

Това пазене за световното май е повсеместно явление.Целия отбор на Байерн, целия на Барселона, част от звездите на Реал, целия ПСЖ, Челси, Арсенал в последно време само се излагат- всички с мисъл за световното. И привържениците виждат това и с право са недоволни...

Guest JFT96

Реал няма да сгрешат до края, но мисля, че Атлетико няма да изпусне питомното въпреки по-тежката програма.

Guest Dilyan Damyanov

Незнам. Аз имам странното предчуствие, че тази година, въпреки огромните критики към Реал, загубите от Барса и тази от Атлетико, слабият втори мач срещу Дортмунд и т.н., накрая като нищо да се окажат с 3 трофея. Атлетико смятам, че ще се издъни и под издъни може и даже х преди мача и с Барса. От друга страна на Барса също им остават много лесни двубои преди този мач и като нищо в последният ден на сезона Атлетико да са първи с точка пред Реал и 2 пред Барса и тогава не смятам, че Барса ще пусне на Атлетико. Не, че ще ги бият, но твърде вероятно е да свърши с Х или защо не няква измъчена победа за Барса и Реал да задмине Атлетико. Това, което засега ги прави фаворит Атлетико, като изключим 3-те точки пред Реал, са директните двубои и може те да се окажат решаващи. Но пак казвам, според мен Реал тази година ще направят голяма изненада.

Guest L1v3ruS

Атлетико Мадрид не само прави добър сезон, но явно се стреми и да вкарва технически нововъведения във футбола.

Така например, помощникът на Диего Симеоне - Херман Бургос, изгледа мача на своя отбор срещу Хетафе със специални очила - Google Glass.

Благодарение на приложението Mediacoach, асистентът на Чоло получава пълна статистика от двубоя в реално време - нещо напълно непознато досега.

Чрез тези очила, практически може да се получава информация от всички аспекти на играта, като е необходимо само да се направят съответните настройки.

http://s5o.ru/storage/simple/ru/edt/76/29/79/99/ruefb33c65784.jpg

Guest Merseysidee

Фенове на Барса псуват Меси, помолиха го да си купи енергийна напитка, за да върви повече от вратаря

Лионел Меси стана жертва на неочаквана атака от фенове на Барселона след финала за Купата на краля.

Група ядосани запалянковци на каталунците посрещнаха тима при завръщането в Барселона след поражението от Реал Мадрид.

Един от феновете нарече Меси „боклук“, докато друг му каза да си купи енергийна напитка, защото „върви по-малко от вратаря“.

Меси направи изключение след последната обида и спря, за да се втренчи в човека, но охраната предотврати нещо повече.

www.youtube.com/watch?v=uLevMzIklAk

http://www.marca.com...1397816131.html

:997:

Guest Capitan_Tarzan_Puyol

Оказа се че са били фенове на Реал Мадрид преоблечени като фенове на Барса. Платено им е било по 50 евро на всеки. Заснети са на летището как се прибират в Мадрид и се радват.