Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Mbape

& Азар най-вече, голямата им цел. Другите им цели - Икарди и Кейн. Да взимат тях, наши да не пипат.

Ще купуват яко през лятото, щом са навиха Зидан да се върне.

Били му обещали 300 милки за трансфери. Че с тях само мангала Неймар не могат да купят! Виж, за Азар и още 1 ще стигнат :997:

Пишеше някъде, че щели да вадят 340 млн. за Неймар. Което според мен е безумно и партенка, но вече нищо няма да ме учуди.

Обещали са му 350 милиона и той само за това се е навил.

Отказал е приготвените 20 милиона за Моу за заплата и се е навил на 7, ама и 350 за трансфери.

1000% продава Бейл и иска (най-вече) Азар и Мбапе или Неймар.

Единия е оценен на 210, Неймар на 180 милиона.

Понеже не ги гледам много тия, някой би ли ми разясни Бейл какъв го играе напоследък, че май не помня от колко време не съм ги гледал?

За 350 млн. ПСЖ няма да му продадат и единия крак на Мбапе :D те ако си мислят, че толкова лесно ще ги вземат, са в голяма заблуда. Най-трудно се купува от араби фрашкани с пари, защото не им трябват. Азар сигруно ще го вземат, доста време играе в Челси и сега там имат проблеми.

Ако Бейл е на пазара според мен трябва да се пробваме за него. Футболист за големи мачове, справка финалите им за ШЛ и Купата на Испания. Умее да изпълнява преки свободни, да бележи от дистанция. На 29 години е и има поне 2-3 сезона на високо ниво.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

75 млн са много, за 29/30 годишен, ако толкова не го искат могат да свалят малко цената. Едва ли ще имаме дори интерес, но според мен е готова класа, която би подсилила отбора ни значително. В много от мачовете да ги имаш на пейката би решил мач като влезе (справка финала в ШЛ) и е за предпочитане пред Ориги и Стърджи. А може да играе почти навсякъде в нападение, което дава повече опции за схемата ни на игра.

Как си представяш да вземем Бейл, да му плащаме огромната заплата... и да го държим на пейката между Морено и Ориги 😬

Ще иска 90' игрови минути тоя, и без това не му остават много години футбол с тези контузии. Според мен не ни трябва.

Не казвам, че ще е пейка, а в моментите, които би бил (няма да е 90 мин във всеки мач), друго си е да имаш такава резерва, друго си е Стъридж/Ориги.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Мен ме съмнява наш Салах да не стане пейка при евентуален трансфер на Бейл. :D

Друг е въпросът, че според мен шансовете уелсецът да дойде при нас са около нулата. :)

Пичове, къв Бейл? Да дадем 50-60 млн за играч, който се контузва 50% през сезона? Или ако не е често контузен, то е защото все по-рядко играе титуляр. И ще иска сигурно 250-300 на седмица. Това в ПСЖ могат да си го позволят, ЛФК надали.

Ей сега му погледнах статсовете - играл е минутния еквивалент на 14 мача в първенството тоя сезон, 5 пъти е бил контузен, последната от днес.

Зинедин Зидан ще прибира около 12 млн. евро годишно начело на Реал Мадрид, пише испанския "El Confidencial".

Заплатата на Зидан обаче ще бъде наполовина на тази на настоящия най-скъпоплатен треньор в света - Диего Симеоне. Наставникът на Атлетико Мадрид прибира по около 24 млн. евро на година след преподписването на контракта си.

Все пак Зизу ще прибира повече от Маурисио Почетино в Тотнъм (10 млн. евро), Юрген Клоп в Ливърпул (8,5 млн. евро) и Масимилиано Алегри в Ювентус (8 млн. евро).

https://gong.bg/football-sviat/ispania/multimedia/video/v-ispaniia-razkriha-kolko-shte-vzima-zizu-532552

• 3 weeks later...

Ами силни са си. Но според мен ако играем с тях, неотрализирането на Меси е ключ към крайният успех. Едва ли е тайна за някой това. Според мен ще се получат много зрелищни мачове с тях. Надявам се нашите да са във форма и наиситна да гледаме хубав футбол и най-важното - да стигнем до финала.

Барселона в защита са под всякаква критика, колко мача минават някакви туристи и им шият по два-три-четири гола, та се налага все да влиза Меско да спасява положението.Колко защитници накупиха последно време и всички са някакви куци коне. пък Пике в момента е близо до формата на Бодуров, ама иначе се има за голяма работа.Ако се класираме за полуфинал в ШЛ и играем с тях ни трябват само двама в центъра да подритват Меси през цялото време и ще им събуем гащите.