Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Определено в защита са много зле и можем да се възползваме. Проблема, че и ние в нападение не сме много розови с изключение на няколко мача имаме сериозни затруднения. Но пък в евентуален такъв сблъсък, според мен се отпушим.

• Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Определено в защита са много зле и можем да се възползваме. Проблема, че и ние в нападение не сме много розови с изключение на няколко мача имаме сериозни затруднения. Но пък в евентуален такъв сблъсък, според мен се отпушим.

Не сме розови срещу здрави английски защити. В тоя каталонски разграден двор ще влизаме, когато си поискаме

Не сме розови срещу здрави английски защити. В тоя каталонски разграден двор ще влизаме, когато си поискаме

Дай пример за здрави английски защити.

Айде свърши се с ефекта Зидан. Накрая ще му изядат главата именно върнатите Иско и оня симулант Марсело. Лос Чес им скриха топката.

И според мен не трябваше да се връща, защото предният път дойде когато отбора беше обигран и му липсваше само човек с характер, да постави ред в съблекалнята, да ги мотивира и да обере жътвата. Като прибавим и нечовешкият късмет в ШЛ, беше ясно, че рано или късно ще рухне всичко. Тръгна си тогава в точният момент, но неправилно се върна сега.

Е все пак получи 12 млн причини да дойде пак :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

• 3 weeks later...

Мендилибар (треньор на Ейбар) преди гостуването на Уеска : "Ако играеме така както тренирахме днес, губим със сигурност." :sarcastic: :997:

П.С. Уеска е последния в Примера, не третия в Бг :D

• 2 weeks later...

Селта - Барселона 2:0. Както и предположих, че ще стане. Барса излязоха с 11 резерви и помогнаха на Селта да се спаси от изпадане. Нюкясъл нямаха никакво намерение да ни помагат - ние и не искаме това от тях - играха здраво, ръгаха, блъскаха и ритаха като катъри.

Мдаа, пореден изключителен феърплей от тяхна страна, при борещите се за спасение.

Ювентус и те така с 11 резерви като гост на Спал, нашляпаха ги, после им нашляпаха и титулярите едни хлапета от Аякс. Страх ги е дори след 3:0, това само показва какъв голям респект имат към нас, знаят че за Ливърпул невъзможни неща няма.

Тия правят бетер изпълнения от А група. Като нищо и да са разиграли едни пари при букитата, че ще им трябват пари да купят някого, че Ла Чикия спра да ражда Месита, Шавита и Иниести, а произвежда Кунтеменужковци и адаматраоревци вече.

Точно пък Селта да легнат на Барса другия сезон... абсурд. Последните години неведнъж ги биха на Балаидос. Пък и при положение, че им предстои мач в ШЛ, а спечелиха вече първенството не виждам смисъл да пускат титулярите.

Това само резглезените фенчета на Барса и Реал могат да го напрвят: "Думата на "Камп Ноу": Коутиньо - най-силно освиркан, Меси, Тер Стеген и Видал - аплодирани"

Аз поне не си спомням Анфийлд да е освирквал някога настоящ играч на Ливърпул, а тези лиглювци го правят най-редовно. Отбора им все пак спечели титлата и е много близо до дупал + 1/2 финал в ШЛ. Те какво искат?

И аз тамън четох, че Меси е освиркван (останалите са ясни - и Коутиньо, и Бускетс също). Имало е 20 000 празни места на стадиона... Няма такива като тия испански фенове, заклевам се.

Барса е пълна с пластмасови фенове. Дето и да погледнеш на стадиона им само жълтури. Навярно са скочили цените на чартърите до небесата за предстоящия финал, та реално се е видяло какъв процент всеки мач са туристите.

И аз тамън четох, че Меси е освиркван (останалите са ясни - и Коутиньо, и Бускетс също). Имало е 20 000 празни места на стадиона... Няма такива като тия испански фенове, заклевам се.

Ами май празните места са били повече.Някъде четох, че мача с Хетафе е бил посетен от около 57 000 души, пък Кампа е над 90 000.Иначе малко ми е жал за Филю, от мечтите и летенето високо право в кацата с ла*ната.

Ами май празните места са били повече.Някъде четох, че мача с Хетафе е бил посетен от около 57 000 души, пък Кампа е над 90 000.

Да, точно така, обърках се. Исках да каже 20 000 души по-малко от средната им посещаемост за сезона (която е около 75 000 май). И близо 40 000 под капацитета. Смешници.

Е те Реал са имали няколко мача тази година с по 40 хиляди души на стадиона. А все пак са си в топ 4.

Представям си, ако някой от тези 2 отбора завърши на 8-мо място както ние преди няколко сезона. Сигурно ще се самозакрият.

Величието на един клуб не се изразява само в купи и точно в такива моменти си личи, кой от какво тесто е замесен.

Ама все пак Барса си е действащ настоящ шампион и финалист за Купата на краля, която най-вероятно ще вземат. Въпреки мача ни с тях не заслужават такова отношение играчите им.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk