Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

Ама ти си мислиш, че Джерард ще излезе новия Пейсли.

Ако не правиш разлика между ситуацията и опита на Джерард и Шави си е твой проблем. Плюс това Джерард от много по-дълго време вече е в професията, занимавал се е с деца и сега е треньор на Рейнджърс, които са в много по-неизгодна позиция, в сравнение със Селтик. Прескочи група с Порто в ЛЕ. Налице е израстване и развитие при него. И той ако някога стане треньор на Ливърпул, това ще е след 3-4 години, когато ще е понатрупал опит.

А и плюс това аз никъде не съм написал подобно твърдение, така че, освен да си врачка и да четеш мисли, не е много готино да слагаш на хората думи в устата.

• Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Балабане (имах съученик Ц. Балабанов), в горния на моя пост твърдиш:

Тия си мислят, че от всеки бивш играч ще излезне Гуардиола 2009.
, а се обиждаш аз като кажа, че ти си мислиш, че Джерард ще излезе нов Пейсли и ме кориш:
А и плюс това аз никъде не съм написал подобно твърдение, така че, освен да си врачка и да четеш мисли, не е много готино да слагаш на хората думи в устата.

То и Гуардиола нямаше израстване като треньор преди да го назначат , но им спечели 6 купи за един сезон.

За Шави и Джерард - испанецът е сочен за най-добрият и може би най-интелигентният играч в историята на испанския национален треньор. А са си набори, на житейски и професионален опит не могат да се надскочат с много. Имат по 17 сезона в клубовете си.

Тоя Валверде не е бил никога треньор на Барса. Водач е точната дума.

Треньорът/мениджърът избират методи на тренировки, тактика и състав.

Тия е избирал с домакински или гостуващ еки да играят само. Пълна шушумига, за тва и си го държаха.

Джуджето определя кой да му я дава и той с кой ще я разцъква.

Шави не е прост и е абсолютно наясно, че ще бъде фигурант в тая ситуация и правилно е отказал.

Нека Меси си ги реди ся. Тоя от Бетис само интервюта ще дава.

Така е и в Аржентинският национален отбор.

В момента кой ще сложат за треньор на Барселона е все тая.За да тръгнат нагоре, трябва да имат балансиран отбор,а не всички да чакат на Меско, но от друга страна няма как да се изгради балансиран отбор с Меско в състава.Цунгцванг.Да си я карат така аз нямам нищо против.Когато един играч почне да се мисли за по-голям от клуба, в който играе резултата винаги е път надолу.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни фенчета заслужават отборът им да падне на нивото на йонайтед, Арсенал и нас отпреди няколко години, за да оценят това, което са имали. Те все едно всяка година ШЛ им е абонирана, разбираш ли и всички трябва да приведат глава пред трупата на повръщащото джудже. Смешен отбор, смешен клуб.

Гледах им 15 минути от мача с Ибиса. Бях забравил това нещо наречено тики-така. Най-грозното и скучно нещо, което футбола някога е виждал и по-грозно от това надали скоро ще бъде измислено.

Ако Наполи бяха с Анчелоти щяха да ги бият мъжката за ШЛ. Иначе са ми най-желания съперник за 1/4 финала (ако бием Атлетико).

Иначе са ми най-желания съперник за 1/4 финала (ако бием Атлетико).

Ако трябва съперника ни да е от Испания, тогава предпочитам Реал Мадрид по две причини, сещате се кои.

Реал полека-лека се стабилизират, докато Барселона отиват наобратно.

А какво ще се е случило с Ман Сити? Едва ли искаме тях да срещнем на по-късен етап.

Ще се разбере какво е нивото на Реал М срещу Ман Сити, до тук в испанското се възползват добре от слабите конкуренти, но и те не ме впечатляват, имат доста слаби мачове съшо. Общо взето първото място в Испания е като 4-тото в Англия - единия вика на другия - ти го вземи.

А и нивото там в момента е като за 4тот място я Англия. Барса и Реал уж на челни места, а се спукаха да губят точки от разни, знайни и незнайни отбори.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Наистина са много слаб отбор Атлетико тоя сезон, започвам да си променям мнението, трябва да ги съсипем още в първия мач, ако ще Симеоне да зазида с тухли четворки вратата им!

Чака ги свирепа борба за 4-тото място, програмата е супер - гости на Валенсия, домакини на нас, домакини на Виляреал.

Около реванша - домакини на Севиля, гости на нас, гости на Атлетик Билбао

И аз си пуснах ся да ги гледам. Много са зле завалиите, но пък мен точно това почва да ме притеснява.

Напомнят малко на нас в периода на Бенитес. За първенство много зле, но за ШЛ пердашехме.

Другото което ме притеснява е, как ще го изтърпя Симеоне цели 2 мача. Не знам и Клопо как ще му изтърпи клоунското поведение.

А мача си беше пълен цирк. Ритат се яката, просят постоянно дузпи, провокации и от двата отбора.

Ето за това мач между Бърнли и Норич, всеки час от денонощието пред такава пародия.

На дюшекчиите им гледах второто полувреме. Задължително трябва да решим нещата още в първия мач. В атака са пълна скръб. Среда не видях отзад също зле.

Да и Байерн бяха много зле миналата година, но едва на реванша и то в края си решихме окончателно сблъсъка. Няма как да ги подценим. Турнирен отбор са и са много корави. Не вярвам да ни отстранят, но няма как да ги отпишем предварително. Ако си свършим добре работата, то може на реванша да ни е "по-спокойно", което рядко се случва.

Нивото на Реал и Барса също не е високо, но знаем колко държат на ШЛ и как ще хвърлят всичките си сили главно там. МС също не са в оптимална форма да мислим едва ли не са на 1/4 финал вече. Поне един от фаворитите ще отпадне, което е + за нас.

Наистина са много слаб отбор Атлетико тоя сезон, започвам да си променям мнението, трябва да ги съсипем още в първия мач, ако ще Симеоне да зазида с тухли четворки вратата им!

Чака ги свирепа борба за 4-тото място, програмата е супер - гости на Валенсия, домакини на нас, домакини на Виляреал.

Около реванша - домакини на Севиля, гости на нас, гости на Атлетик Билбао

Аз като ти говоря ти ми обясняваш как били на не знам си колко малко точки от първото място...