Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 984
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Снощи хванах второто на Реал и Барса. Зидан явно е гледал нашия реванш срещу тях в ШЛ, щото такава преса им направи, че барса не знаеха къде се намират второто.

Гледах двата гола в спортала сутринта. Няма такъв пингвин като тоя Тер Щеген. Не знам кой го е набедил за вратар от световна класа.

Ако беше гледал мача или разширен репортаж щеше да видиш, че Пингвина ги извади в поне 4-5 ситуации. При първият гол нямаше никаква вина, понеже беше рикушет. Само за вотрият според мен би му се търсело отговорност, но пък не бе решаващ, защото падна в добавеното време в последната минута. Не съм му фен, ама според мен си е добър вратар.

То по тази логика, ако някой гледа само мача ни с Утофорд и или Атлетико ще каже "кой пък би дал тези пари за ВВД и Алисон?"

Ами за Де Хея какво ще кажеш? Той гони нивото на Кариус, а съвсем до скоро се считаше, ако не за най-добрият вратар, то в топ 3.

Реал изиграха мача така, както биха искали да е срещу Сити на 17 март.

Само дето вчера бяха с предимството на домакини, при гостуването ще им е тежко.

Real Madrid footballers have gone into quarantine because of coronavirus.

It comes after a Real Madrid basketball player, who shares training facilities with the La Liga club, tested positive for the virus.

Хейтърите прости дето празнуват отпадането ни, футбол скоро няма да гледат и за последно снощи гледаха футбол с такава публика в близката една година, скоро ще го оценят и в злобните си души.

• 1 month later...
  • 2 months later...

Диего Коща изпусна дузпа за Атлетико, но я пребиха, защото Тер Щеген беше излязал пред гол линията. По-интересното е, че вторият опит беше изпълнен от Саул, поне аз за първи път виждам да се сменя изпълнителя при пребиване на дузпа.

Барцилоната ритна титлата! :sarcastic: Жалко, че отива в онези гнусляри Реал. А щеше да е далеч по-добре, ако някой измежду Виляреал, Атл. Билбао, Валенсия беше взел титлата. Но, толкова са им силите.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...

Официално: Koeman appointed new Barcelona coach

Ето как влиза в обхванатия от разни реални и виртуални вируси клуб

_114010440_koeman_reuters2.jpg

Пожелавам му да пожъне успехите, които постигна в Евертън наскоро ;)

Ще му се обясни на Куман набързо кой е шефа,кой да играе кои да е пейка ,кой да се продаде и кой да се купи.Викат Куман на свиждане с "президента" на Фарцата

https://gong.bg/foot...-s-kuman-602051

Меси е в Барселона, иска спешна среща с Куман

• 2 months later...

Ей на това се казва БАШ грешка на вратар - Нето от Барса /мача още върви/

https://www.flashscore.bg/match/8IP3MMdj/#video

това видео от този сайт обаче ще изчезне след няколко часа, но другаде ще го има