Jump to content

La Liga

Guest Simply Red

Recommended Posts

• Replies 979
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Днес си осъществих още една от точките в bucket list-а, като след Anfield Kop посетих и Camp Nou за мача от първия кръг на Ла Лига между Барселона и Бетис. Преди мача имаше кратка церемония, при която

Още ми е жива рана Суарез.Ще си пусна клипче с головете му за пуул и ще плача тихо в банята.

Само идиот би уволнил треньора си след 2 поредни титли и водачество във временното класиране в третия сезон. Ама не играели красиво, ама отпаднали в ШЛ, ама това, ама онова. Такива разглезени и смешни

Posted Images

Ей на това се казва БАШ грешка на вратар - Нето от Барса /мача още върви/

https://www.flashscore.bg/match/8IP3MMdj/#video

това видео от този сайт обаче ще изчезне след няколко часа, но другаде ще го има

За момент си помислих, че това е Адриан като видях номер 13 на гърба и грешката :D

Колко общо има между Торес и Гризман. Страхотни футболисти и двамата, които не си останаха там, където си мачкат, ами решиха да си провалят кариерите.

Тотална липса на увереност. Точно като при Торес в периода му в Челси. Направо различен футболист.

• 2 weeks later...

Атлетико ще дърпат ли днеска с точките?

Засега дръпнаха точно преди почивката с хубав гол -

топката между краката на вратаря много пред вратата, после я догони след вратаря и я вкара на празната врата.

Жалко, че Суарес е коронясан и не може да играе днес.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Тоя Куман ми се явява супер загубеняк за момента. Тотален лузър. Независимо от головото шоу днес.

Ще търсиш Вайналдум (примерно) да градиш отбор, ама ще изгониш (при това доста демонстративно) топ голаджия в уникална форма и с чудесно разбирателство с Меси.

Еми резултатите показват, тия са първи с 4 точки от Барса , една от Реал и три мача по-малко.

За мен сигурни шампиони ако не стане нещо супер извънредно, нов ковид, решат да бойкотират или се изпоконтузят. Друга причина не виждам. Още повече, че тия умреляци след тях нищо не играят.

Куман е прост треньор. Сменил 11 отбора, при това не лоши и само с два е ставал шампион и то на Холандия.

Поредния жмел.

Пада им се на Барса.

Аха. Не знаех.

Спомените ми стигат до там :

"Няма да разчитам на теб."

След няколко дена :"Ако искаш остани, ама не знам колко ще играеш".

По-директно на къде?